Serie A: a Napoli a hajrában törte meg Nagy Ádám csapatát

2017.09.10. 22:56
Nagy Ádám csapata, a Bologna hazai pályán 3–0-ra kikapott a Napolitól az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójában.

A magyar légióst nem cserélték be a meccsen, amelyen a második félidő derekáig tartotta magát a házigazda, de akkor Callejón közeli fejesével előnybe került a vendéggárda.

Egészen a végjátékig maradt a közte egy, de az utolsó percekben már kiütközött a Napoli erőfölénye, és előbb egy védelmi hibát követően Mertens, majd szép akció végén Zielenski is betalált.

A Napoli a szezonbeli harmadik meccsét is megnyerte, és tartja a lépést a Juventusszal meg az Internazionaléval.

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ

Bologna–Napoli 0–3 (Callejón 66., Mertens 83., Zielinski 88.)
KORÁBBAN
Internazionale–SPAL 2–0 (Icardi 27. – 11-esből, Perisic 87.)
Atalanta–Sassuolo 2–1 (Cornelius 35., Petagna 77., ill. Sensi 28.)
Cagliari–Crotone 1–0 (Sau 33.)
Hellas Verona–Fiorentina 0–5 (G. Simeone 2., Théréau 10. – 11-esből, Astori 24., Veretout 62., Dias 89.)
Udinese–Genoa 1–0 (Jankto 16.)
Lazio–Milan 4–1
(Immobile 38., 42., 48. – az elsőt 11-esből, Luis Alberto 50., ill. Montolivo 56.)
Benevento–Torino 0–1