Serie A: a Milan kiszenvedte a sikert a Cagliari ellen – videó

2017.01.08. 19:57
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójában az AC Milan 1–0-ra nyert hazai pályán a Cagliari ellen.

A milánóiak az egész mérkőzésen többet birtokolták a labdát, nagyobb helyzeteik is nekik voltak, de a várva várt gól nem akart megszületni. Egészen a 88. percig, amikor egy bedobás után a középre lőtt labda Carlos Bacca elé pattant, aki hat méterről, jobbal, higgadtan a kapu jobb alsó sarkába lőtt.

A mérkőzés jegyzőkönyvéhez tartozik, hogy a játékvezető a 93. percben kiállította a szardíniaiak portugál védőjét,Bruno Alvest, miután utolsó emberként lerántotta a gólhelyzetben kilépő Baccát.Carlos Bacca elé pattant, aki hat méterről, jobbal, higgadtan a kapu jobb alsó sarkába lőtt.

OLASZORSZÁG, SERIE A
19. FORDULÓ

AC Milan–Cagliari 1–0 (Bacca 88.)
KÉSŐBB
Juventus–Bologna 3–0 (Higuaín 7., 54., Dybala 41. – 11-esből)
KORÁBBAN
Chievo–Atalanta 1–4 (Pellissier 62., ill. A. Gómez 4., 23., Conti 42., Freuler 69.)
Genoa–Roma 0–1 (Izzo 36. – öngól)
Lazio–Crotone 1–0 (Immobile 90.)
Sassuolo–Torino 0–0
Udinese–Inter 1–2 (Jankto 17., ill. Perisic 45+2., 87.)

1. Juventus 18 15 3 39–14 +25 45
2. Roma 19 13 2 4 40–18 +22 41
3. Napoli 19 11 5 3 42–22 +20 38
4. Lazio 19 11 4 4 33–21 +12 37