Serie A: a ligában nem megy, megint kikapott a Fiorentina

2015.04.26. 20:04
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójában a Fiorentina hazai pályán 3–1-re kikapott a kiesés elől menekülő Cagliaritól.

Az Európa-ligában már az elődöntőben járó „violák" már a mérkőzés elején hátrányba kerültek Duje Cop gólja miatt, a vendégek horvát támadója pedig egy órányi játékot követően megduplázta csapata előnyét (0–2).

Negyedórával a vége előtt Alberto Gilardino szépített (1–2), a hazai rohamok azonban nem értek újabb góllá, sőt, a ráadás pillanataiban még Diego Farias is betalált a Cagliariban, így a vendégek 3–1-re nyertek.

A Fiorentina a bajnokságban sorozatban a harmadik mérkőzésén is pont nélkül maradt.

A 32. forduló egyébként is hemzsegett a meglepetésektől, kikapott a Juventus és a Roma, a Lazio pedig csak ikszelt. A vasárnapi mérkőzésekről bővebben itt!