Olasz Kupa: a Lazio hatgólos találkozón jutott tovább

2017.01.18. 22:58
A Lazio 4–2-es győzelmet aratott a Genoa felett, így továbbjutott az Olasz Kupa negyeddöntőjébe.

Hamar kétgólos előnyre tett szert a fővárosi csapat: a huszadik percben Filip Djordjevics, majd nem sokkal később Wesley Hoedt talált be a Genoa kapujába (2–0) – sőt, a két találat között Felipe Anderson még egy tizenegyest is kihagyott.Filip Djordjevics, majd nem sokkal később Wesley Hoedt talált be a Genoa kapujába (2–0) – sőt, a két találat között Felipe Anderson még egy tizenegyest is kihagyott.

A vendégek azonban gyorsan magukra találtak, Mauricio Pinilla mintaszerű emelésével és Goran Pandev lövésével gyorsan egyenlítettek (2–2).

A második játékrészben viszont már sikerült lezárnia a továbbjutás kérdését a Laziónak: Szergej Milinkovics-Szavics és Ciro Immobile a második félidő derekán öt perc alatt eldöntötte a találkozót (4–2), így a fővárosi alakulat jutott a negyeddöntőbe.