Horvátország: Perisic élesen bírálta Davor Sukert

2017.03.29. 15:30
Súlyos térdsérülése miatt véget ért az idény Marko Pjaca, a Juventus horvát labdarúgója számára.

A 21 éves játékos kedden, az Észtországban 3–0-ra elvesztett barátságos mérkőzés 64. percében vált harcképtelenné, s az orvosi vizsgálat szalagszakadást állapított meg nála.az Észtországban 3–0-ra elvesztett barátságos mérkőzés 64. percében vált harcképtelenné, s az orvosi vizsgálat szalagszakadást állapított meg nála.

A horvát szövetség (HNS) közölte, a januárban szintén súlyos sérülés után visszatért szélső hamarosan műtéten esik át, és 6–8 hónap múlva játszhat újra.

Válogatottbeli csapattársa, Ivan Perisic élesen bírálta a HNS-t vezető Davor Sukert az ellenfél kiválasztásáért.

„A pálya nem volt méltó a profi futballhoz, az ilyen meccsszervezésnek semmi értelme. Így csak további játékosok dőlnek ki. Az igazi vereség ezúttal Pjaca elvesztése volt” – közölte az Internazionale középpályása.