Nemzetisport.hu nyomtatott 2008.09.04 07:04 Frissítve: 2011.04.22 00:01

Olaszország: Milito nem akart a Tottenhambe igazolni

Diego Milito szerint jó döntést hozott, amikor a Tottenham helyett egykori klubjába, a Genoába igazolt. Az argentin csatárt szívesen látta volna az angol klub Robbie Keana eladása után és Dimitar Berbatov feltételezhető távozása előtt, de ő az olaszokat választotta.

„Tudom, hogy jól döntöttem. Ez az otthonom, ide tartozok” – mondta Milito, akit a szurkolók kitörő lelkesedéssel fogadtak, amikor megérkezett Genovába.
A Zaragoza a Spurs mellett a Napolitól is kapott ajánlatot, de Milito csak a Genoába volt hajlandó igazolni:

„Nem akartam a Tottenhamhez menni. Keményen az asztalra csaptam annak érdekében, hogy újra a Genoa mezét viselhessem.”
2020.07.05 21:05:18

Olasz labdarúgás K. T. I.

Gennaro Gattuso együttese végig mezőnyfölényben futballozott. Hiába küzdött nagyot, zsinórban harmadszor is kikapott a Roma.

2020.07.04 21:29:56

Olasz labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Könnyedén nyert a Milan a Lazio otthonában, 0–3 lett a vége, az éllovas Juventus nagy-nagy örömére.

2020.07.02 19:01:50

Olasz labdarúgás R. Gy.

Eseménytelen első félidő után a második elején kétszer villantak meg a hazaiak – ez elég is volt a sikerhez.

2020.06.28 15:33:55

Az első félidőben több lehetősége volt a Romának, de a második félidőben a Milan uralta a terepet.

2020.06.24 20:29:29

Olasz labdarúgás R. GY.

A Lazio két gyors gólja után a hazaiak fokozatosan felőrölték ellenfelüket, és nyertek.