Nemzetisport.hu nyomtatott 2005.09.24 20:39 Frissítve: 2010.10.28 02:39

Olaszország: először győzött a Reggina

Megszerezte első győzelmét az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokságban a Reggina. A Reggio Calabria-i együttes a Serie A ötödik fordulójában Cozza és Cavalli találataival 2-0-ra győzött hazai környezetben az Udinese ellen.

Az udineiek a forduló előtt ötven százalékos teljesítménnyel a 11. helyen álltak, így azonban sokat romlott a mérlegük.

Ma még egy mérkőzést rendeznek a Serie A-ban: a Parma-Juventus találkozó 20:30-kor kezdődött. A többi meccs holnap lesz.

OLASZ ELSŐ OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG, 5. forduló:
Reggina-Udinese 2-0 (1-0) gól: Cozza (43.), Cavalli (77.); kiállítva: Rossini (90., Udinese)
2019.04.20 20:13:29

Olasz labdarúgás nemzetisport.hu

A bronzérem szempontjából fontosnak gondolt mérkőzésen végül mégsem dőlt el semmi.

2019.04.06 16:46:41

A játékos a halála előtt egyezett meg a klubbal. Ez a szerződés azonban örökre szól.

2019.03.17 17:44:46

Öt gólt hozott a Derby della Madonnina. A Milan későn kapcsolt, ez kevés volt a gyenge első félidő után.

2019.03.15 19:06:45

Olasz labdarúgás CSILLAG PÉTER

Az olasz lapok azt írták róla, hogy amit ő művel a labdával, az már szinte boszorkányság vagy bűvészet.

2019.03.03 20:10:28

Úgy tűnt, az első félidőben lerendezi a Juve, de a másodikban feltámadt a Napoli, és akár nyerhetett is volna.