Videó: háromdimenziós megoldás a thaiföldi sznúkerestől - mázli

A sznúkerezők Hajkouban zajló World Openén egy különleges, de nem precedens nélküli eset játszódott le. Az angol Robert Milkins és a thaiföldi Tanavat Tirapongpaibun találkozója során, az egyik frame végén az ázsiai játékosnak már csak a fekete golyót kellett belöknie. A nagy erővel meglökött golyó kipattant a lyuk torkából, végigment a rövidebbik falon és beesett a túlsó lyukba. Tirapongpaibun elnézést kért szerencséje miatt.

PORTRÉ Állhatatossága vitte a csúcsra, megpofozta csapattársát, felülírta Cruyff jóslatát. Kap-e Aranylabdát?

2014.10.30 17:24:05

Minden más foci nemzetisport.hu

Senzo Meyiwa szülővárosában lesz a sorsdöntő ANK-selejtező, társai kijutással emlékezhetnek rá.

2014.10.28 14:57:18

A 149–0 és a karibi őrület nyomdokain: két indonéz klub mindent megtett, hogy elkerülje a maffiacsapatot.

2014.10.27 08:37:48

Hét másodperc után Newcastle-gól; Van Persie kipattanóból egyenlített a 94. percben.

2014.10.26 09:41:10

Saido Berahino egyenlítő gólja; Lucas Moura büntetői; Kijotake Hirosi szabadrúgása kiütötte a Dortmundot.

Videó: háromdimenziós megoldás a thaiföldi sznúkerestől - mázli - N