Női röplabda NB I: a Veszprém még szettet sem nyert Békéscsabán

2011.09.10. 17:36
Az élvonalbeli női röplabdabajnokság alapszakaszában a Békéscsaba pályaválasztóként magabiztos győzelmet aratott a Veszprém ellen, a vendégek erejéből egyetlen szett megnyerésére sem futotta.
NŐI RÖPLABDA EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
BÉKÉSCSABAI RSE–VESZPRÉMI ESC 3:0 (13, 9, 18)
Békéscsaba, 200 néző. Vezette: Csikós, Nagy L.
BÉKÉSCSABA: VARGAS 5, Horváth V. 6, Fésüs 5, SOÓS N. 18, PALLAG 17, ZIELKE 13. Csere: Molcsányi (liberó), Czina, Kerepeczki Jenei. Szakmai igazgató: Kormos Mihály
VESZPRÉM: Szelle 2, KOVÁCS A. 5, KÖRNYEI 6, Tobak, Földesi 4, Jezerniczki 4. Csere: Pintér E. (liberó), Pós. Edző: Molnár József
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 2:2, 4:3, 7:3, 12:5, 18:8. 2. játszma: 6:2, 11:3, 13:7, 18:8. 3. játszma: 0:2, 3:2, 3:3, 10:3, 12:8, 16:8, 17:12 22:18
Kormos Mihály: – Két szetten keresztül tartottuk a magas szintű röplabdázást, amit az elmúlt hat hétben felépítettünk. A harmadikban voltak kisebb megingásaink, de örömünkre megvan az első győzelem.
Molnár József: – Számunkra meglehetősen rövid volt a felkészülési időszak. Most pedig nyitásban, nyitásfogadásban, mezőnyben gyengén teljesítettünk, és a támadásaink is gyengék voltak. Ettől függetlenül jól küzdöttek a lányok.