Magyar Kupa: kilenc kihagyott 11-es a mátyásföldi előselejtezőben

2011.05.05. 00:20
Habár a Magyar Kupa 2010–2011-es idénye még véget sem ért (szerdán alakult ki a döntő párosítása), az alacsonyabb osztályban szereplő együttesek már javában a következő kiírásra selejteznek – a főtáblára kerülésért játszanak hetek óta. Az előselejtezők a 6. fordulónál tartanak, alább a szerdán játszott budapesti, illetve Pest megyei MK-mérkőzések eredményeit közöljük.

A játéknap legizgalmasabb mérkőzését a XVI. kerületben játszották, ahol a Mátyásföldi LTC 11-esekkel kerekedett a Voyage SE fölé. A Bökényföldi útiak a 89. percben szerzett góllal mentették hosszabbításra a találkozót, amely emlékezetes tizenegyespárbajba torkollott végül.

Ott öt-öt rúgó után 1–1 volt az állás, azaz tíz végrehajtóból mindössze ketten találtak kapuba! A hatodik sorozatban az MLTC játékosa betalált, a vendégeké viszont nem, így a szétlövés 2–1-es mátyásföldi sikerrel, a meccs mátyásföldi továbbjutással ért véget.