Találatok a ZTE FC címkére

Találatok száma: 30

NB II: élen a Vasas, Nyíregyházán tudott nyerni a Budaörs

2018-08-12 20:57:28

A labdarúgó NB II 3. fordulójában Siófokon harmadik győzelmét is megszerezte a Vasas, s pontveszteség nélkül vezeti a tabellát. Nagy meglepetésre a Budaörs Nyíregyházán ütötte ki a Szparit, nem esett viszont gól Győrben, az ETO és a ZTE találkozóján.

Óvár labdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE FC Vasas

Siófokon nyert és élre ugrott a Vasas, nagy pofont kapott otthon a Nyíregyháza

2018-08-12 13:38:15

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A labdarúgó NB II-ben 3. fordulójának legnagyobb meglepetését a Budaörs szolgáltatta azzal, hogy idegenben 3–0-ra verte a Nyíregyházát. A Vasas siófoki diadalával immár pontelőnnyel vezeti a mezőnyt, miután az eddig élen álló Gyirmót alulmaradt Balmazújvárosban. Gól nélküli döntetlent játszott a Soroksár Óbudán a Vác, illetve a ZTE Győrben a az ETO ellen. Megszerezte első pontját az újonc Tiszakécske, a szebb napokat látott Siófok pedig visszacsúszott az utolsó helyre.

Óvár labdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE FC Vác

NB II: az olasz harmadosztály után Budaörsön folytatja a fiatal középpályás

2018-07-06 09:11:51

A tavaszt az olasz harmadosztályban töltő Végh Gábor a labdarúgó NB II-ben szereplő Budaörs csapatában folytatja – számolt be a klub hivatalos honlapja.

labdarúgó NB II ZTE FC Budaörs

NB II: nem bírt egymással a Csaba és a Kisvárda, ETO-vereség Szolnokon

2018-03-28 18:06:18

Döntetlennel zárult a labdarúgó NB II 27. fordulójának szerda délutáni rangadója Békéscsabán, ahol a feljutó helyen álló Kisvárda vendégszerepelt. A hajrában kapott góllal maradt alul az ETO Szolnokon, a Soroksár a Kazincbarcikát győzte le, a Vác ideiglenes otthonában megverte a ZTE-t, míg a Budaörs kitömte a sereghajtó Sopront.

abdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE FC ZTE Várda

Nem bírt a Csaba a Várdával, megmaradt Kondásék 10 pontos előnye

2018-03-28 15:36:44

A labdarúgó NB II idei első (összesen 27.) hétközi fordulójából nyolc mérkőzést játszottak szerdán, míg kettő csütörtökön lesz. A legérdekesebbnek ígérkező találkozóra Békéscsabán került sor, ahol a tabellán harmadik viharsarkiak döntetlenre végeztek a második Kisvárdával. Kondás Elemér együttese így továbbra is 10 ponttal áll a békésiek előtt. A játéknapot a negyedik helyről kezdő ETO pont nélkül tért haza Szolnokról, a Vác legyűrte a ZTE-t, a Budaörs magabiztosan verte meg a sereghajtó Sopront. A két esti meccsen a Gyirmót a Csákvárt gyűrte le, a Budafoknak pedig első hazai villanyfényes összecsapásán nem jött össze a győzelem az Óvár ellen.

labdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE FC ZTE Várda

Felkészülés: a ZTE hazai pályán nem bírt a Nagykanizsával

2018-02-13 23:05:13

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A labdarúgó NB II-ben szereplő ZTE FC felkészülési mérkőzésen hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Zala megyei I. osztályban szereplő Nagykanizsával.

felkészülési mérkőzés ZTE FC ZTE Nagykanizsa NB II felkészülés NB II

NB II: a Gyirmót hetet, a Barcika ötöt vágott; nyert a ZTE

2017-07-19 22:57:16

Számos másodosztályú labdarúgócsapat lépett pályára szerdán felkészülési mérkőzésen. A Gyirmót hetet, míg a Kazincbarcika ötöt vágott harmadosztályú ellenfelének, az ETO pedig négy góllal verte meg a szintén NB III-as Csornát. A ZTE szlovén harmadik ligás csapat otthonában nyert, a Békéscsaba pedig az STC-t győzte le.

felkészülési mérkőzés felkészülés ZTE FC ZTE NB II felkészülés NB II

NB II: fiatal tehetség kapott profi szerződést a ZTE-nél

2017-05-19 12:55:56

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A 18 esztendős Horváth Leonárddal hároméves szerződést kötött a labdarúgó NB II-ben szereplő ZTE FC vezetősége – számol be róla a klub honlapja.

magyar átigazolás ZTE FC ZTE NB II átigazolás NB II

NB II: Villám-igazolás a Zalaegerszegnél

2016-06-16 20:56:41

A labdarúgó NB II 2015–2016-os szezonjában harmadik helyen végző Zalaegerszeg bejelentette Villám Balázs szerződtetését.

labdarúgó NB II ZTE FC Villám Balázs

NB II: Andráshidán játszik a ZTE, 850-en mehetnek be

2016-02-16 21:20:54

A labdarúgó NB II-ben szereplő ZTE FC hivatalos honlapján bejelentette, hogy szombati bajnoki mérkőzését a Zalaegerszeghez tartozó, külvárosi Andráshidán rendezi meg. A ZTE–SZTK-Erima meccs 14.00-kor kezdődik.

ZTE FC ZTE SZTK NB II 16. forduló NB II Andráshida

NB II: a szlovén másodikkal is megmérkőzik a ZTE

2016-01-05 16:56:01

A mai napon megkezdte a felkészülést a labdarúgó NB II tavaszi idényére a ZTE FC is. Az öltözőben új arcok egyelőre nem voltak, a keretben csak minimális változás várható – számolt be róla a klub honlapja.

ZTE FC ZTE NB II felkészülés

A Vasas rangadót nyert a Szolnok ellen; lenullázta a ZTE-t a Siófok

2015-04-04 16:18:42

A labdarúgó NB II 22. fordulójából négy mérkőzést játszottak ma le. A forduló rangadóján a Vasas 4–1-re győzte le a Szolnokot, a fővárosaikhoz hasonlóan otthon nyert a Mezőkövesd és az Ajka is. A kiesés elől menekülő Siófok idegenben gyűrte le a Zalaegerszeget.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II ZTE FC Vasas FC Szolnoki MÁV FC Szeged 2011

A Vasas és a Gyirmót sem hibázott; 10 emberrel nyert a Siófok

2015-03-14 14:02:15

Szombaton hét találkozót rendeztek meg a labdarúgó NB II 19. fordulójából. A Vasas és a Gyirmót is sikerrel vette az akadályt, előbbi az Ajkát, utóbbi a Kaposvárt győzte le idegenben. A kiesés szempontjából fontos meccset játszottak Siófokon, ahol a hazaiak tudtak nyerni a Balmazújváros ellen, a győztes gól megszerzésekor emberhátrányban voltak a Balaton-partiak. A Cegléd idegenben is nyerni tudott (a 11. forduló óta először), a Szeged könnyedén győzte le a ZTE-t, míg az SZTK és a Szolnok hazai környezetben játszott gól nélküli döntetlent.

NB II: nem botlott a Vasas; 10 emberrel nyert a Siófok

2015-03-14 16:30:35

A listavezető Vasas sokáig döntetlenre állt az Ajka otthonában, Remili Mohamed a 80. percben szerezte meg a győztes találatot. A fél háromkor kezdődő mérkőzések közül kettő is gól nélküli döntetlennel zárult, a Szeged és a Siófok otthon nyert (utóbbi emberhátrányban tudta begyűjteni a három pontot), míg a Cegléd idegenben gyűrte le a Soroksárt, Szabó István csapata a 11. forduló óta most először tudott diadalmaskodni bajnoki meccsen.

labdarúgó NB II ZTE FC Vasas FC Szolnoki MÁV FC Szeged 2011 Soroksár

NB II: Sopronban is győzött a Balmazújváros; nyert a ZTE

2014-11-22 15:52:17

A labdarúgó NB II 15. fordulójában a Sopron hazai pályán kikapott a Balmazújvárostól, amely egymás után a második találkozóját nyerte meg a bajnokságban. A Zalaegerszeg otthon aratott 2–1-es sikert a Kaposvár fölött.

ZTE FC Sopron NB II Labdarúgó NB II Kaposvár Balmazújváros

NB II: a Mezőkövesd nem bírt a ZTE-vel hazai pályán

2014-10-18 19:50:58

A labdarúgó NB II 10. fordulójában a Mezőkövesd 1–1-es döntetlent játszott a Zalaegerszeggel. Sokáig úgy tűnt, hogy a hazaiak megszerzik a győzelmet, de a vendégek a 84. percben egyenlítettek. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a hazaiak tíz emberrel fejezték be a meccset Takács Péter kiállítása után.

labdarúgó NB II ZTE FC NB II Mezőkövesd Zsóry

NB II: két kapus is próbajátékra érkezett a ZTE-hez

2014-07-04 10:19:10

Két kapus is próbajátékon szerepel a ZTE FC NB II-es labdarúgócsapatánál.

magyar átigazolás labdarúgó NB II ZTE FC Miski Zoltán Markek Tamás

NB II: a 92. percben egyenlített a Dunaújváros, gálázott a Vasas

2014-03-08 17:57:39

A labdarúgó NB II 18. fordulójának szombati játéknapján a Zalaegerszeg hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a tabella második helyén álló Dunaújvárossal, a vendégek a 92. percben mentettek meg egy pontot. Az utolsó helyen szerénykedő Kozármisleny sokáig vezetett Sopronban, de végül be kellett érnie egyetlen ponttal. A Vasas hazai környezetben kiütötte a Tatabányát 5–0-ra, Ádám Martin mesterhármasig jutott.

ZTE FC Vasas Soproni VSE NB II 18. forduló NB II Kozármisleny

NB II, Nyugat: a PFLA nem bírt otthon a ZTE-vel

2013-04-27 19:01:11

A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 24. fordulójában a ZTE döntetlent ért el a listavezető Puskás Akadémia FC vendégeként. A Szigetszentmiklós kikapott Sopronban, a Gyirmót nyert Csákváron, az Ajka pedig Baján.

labdarúgó NB II labdarúgás ZTE FC Puskás Akadémia

NB II, Nyugat: nyert a Puskás Akadémia, menetel a ZTE

2013-04-20 19:06:31

A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 23. fordulójában újabb győzelmet aratott – Szakály Dénes tizenegyesekből elért duplájának köszönhetően – a Szigetszentmiklósra látogató Puskás Akadémia, sorozatban negyedszer nyert a ZTE, otthon bukott a Tatabánya.