Találatok a Yannick Ferreira Carrasco címkére

Találatok száma: 25

Csaj-vb: a belga szépségkirálynő vagy Messi neje legyen aranyérmes?

2018-07-13 22:37:27

Vasárnap a labdarúgópályán Franciaország és Horvátország feszül egymásnak a világbajnokság döntőjében, a csaj-vb-n pedig Argentína és Belgium képviselője teszi ugyanezt. Vajon Lionel Messi eddig magabiztosan menetelő neje, Antonella Roccuzzo Yannick Carrasco csodaszép párjával is elbánik?

Yannick Ferreira Carrasco Portugália Noémie Happart Lionel Messi Georgina Rodríguez Cristiano Ronaldo

Csaj-vb: Carrasco szépségkirálynő felesége vagy Neymar nője?

2018-07-08 20:20:29

Kialakul a csaj-vb döntőjének párosítása, az elődöntő második felvonásán Yannick Carrasco szépségkirálynő párja Neymar kedvesével csap össze. A pályán a negyeddöntőben a belgák örülhettek, most vajon a brazilok jutnak tovább?

csaj-vb Yannick Ferreira Carrasco Noémie Happart Neymar Bruna Marquezine Brazília

Csaj-vb: Carrasco szépségkirálynő felesége vagy Lewandowski párja?

2018-07-05 16:39:10

Már csak egy meccs van hátra a csaj-vb negyeddöntőjéből, ezen pedig kiderül, melyik szépség lesz a negyedik elődöntős. A belga szépségkirálynő Noémie Happart volt az első kör legnépszerűbb versenyzője, de vajon a harcos Anna Lewandowskát is megveri?

csaj-vb Yannick Ferreira Carrasco Robert Lewandowski Noémie Happart Lengyelország Bruna Marquezine

Csaj-vb: Carrasco szépségkirálynő felesége vagy Alli barátnője?

2018-06-14 11:51:09

Anglia és Belgium is nekivág a labdarúgó-világbajnokságnak, úgyhogy ezúttal a G-csoport nagyágyúinak legszebb oldalbordáit mutatjuk be. Yannick Carrasco modell kedvese vagy Dele Alli párja jusson be a negyeddöntőbe?

csaj-vb Yannick Ferreira Carrasco Ruby Mae Noémie Happart Dele Alli Belgium

Atlético Madrid: Kínába igazol mindkét támadó – hivatalos

2018-02-26 18:12:17

Az Atlético Madrid két támadója, Yannick Ferreira Carrasco és Nicolás Gaitán is Kínába igazolt – jelentette be a spanyol élvonalbeli klub hivatalos honlapján.

spanyol átigazolás spanyol foci nemzetközi átigazolás Yannick Ferreira Carrasco Talien Jifang Nicolás Gaitán

Juventus: horribilis ár, nem jön a madridi szélső – sajtóhír

2017-05-19 12:49:47

Sajtóhírek szerint az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Juventus érdeklődött Yannick Carrasco iránt, ám az Atlético Madrid olyan hatalmas összeget kér a szélsőért, hogy a torinóiak inkább ajánlatot sem tesznek.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Yannick Ferreira Carrasco Juventus Atlético Madrid

BL: az Atlético klasszisa lemaradhat a Real elleni elődöntőről

2017-04-26 12:42:58

Yannick Ferreira Carrasco, az Atlético Madrid futballistája kulcscsontsérülés miatt kihagyhatja a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-elődöntő mindkét összecsapását.

Yannick Ferreira Carrasco Real Madrid Bajnokok Ligája Atlético Madrid

Hatalmas erőfeszítéseket tett az Atlético a Barcelona döntőjéért

2017-02-07 20:16:29

Az idegenbeli egygólos siker után a Barcelonának elég volt a hazai 1–1 az Atlético Madrid ellen ahhoz, hogy döntőbe jusson a labdarúgó spanyol Király-kupában.

spanyol Király-kupa közvetítés Yannick Ferreira Carrasco Sergi Roberto Luis Suárez Kévin Gamerio

Rudy, Süle, Lemar, Henrichs – alakul az új Bayern München?

2017-01-12 22:43:03

Itt van immár a had – no, nem Laczfi nádor hada üget elő a Toldiból, hanem a nyalka, kolcsagos legények és cifra nyergű mének helyett a topligák frissiben vett labdarúgói sorakoznak táblázatunkban. Szokásunk szerint a Premier League és a Serie A eseményei után a Bundesligával folytatjuk heti transzfertúránkat.

téli transzfersorozat portugál átigazolás olasz átigazolás német átigazolás német labdarúgás nemzetközi átigazolás

Bayern: csak rangot adott az Atlético elleni győzelem

2016-12-06 19:55:22

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában a játéknap rangadóján a Bayern München Robert Lewandowski szabadrúgásból szerzett találatával legyőzte az előző kiírásban BL-döntős, a csoportot így is hárompontos előnnyel megnyerő Atlético Madridot. A harmadik helyen a Rosztov végzett – és így tavasszal az Európa-ligában folytathatja –, miután nem kapott ki a PSV otthonában.

onlive! közvetítés Yannick Ferreira Carrasco Robert Lewandowski Diego Simeone Carlo Ancelotti

Király-kupa: az Atlético is hat gólig jutott; bajban a Málaga

2016-11-30 23:00:03

A városi rivális Realhoz hasonlóan az Atlético Madrid is hat gólt szerzett szerdán a labdarúgó spanyol Király-kupában.

spanyol foci Yannick Ferreira Carrasco Király-kupa Atlético Madrid

BL: egy Atlético-szurkoló beperelte az UEFA-t Ramos „lesgólja” miatt

2016-11-25 11:31:07

Az Atlético Madrid egy szurkolója pert indított az Európai Labdarúgó-szövetség ellen, és azt állítja, hogy 1660 eurós kárt okozott neki Sergio Ramos „lesgólja” a Bajnokok Ligája májusi döntőjében – a felperes állítása szerint ez a találat igazságtalanul „megváltoztatta a mérkőzést”, mivel az egyik csapat „jogosulatlan előnyre tett szert” ezáltal.

Yannick Ferreira Carrasco UEFA Sergio Ramos Real Madrid José Antonio Campón Bajnokok Ligája

BL: Messi dupla centenáriuma, „gyilkos” Carrasco, balhés Cavani

2016-11-24 10:58:05

Lionel Messi mindkét gólja centenáriumi találat volt; az Arsenal–PSG meccsen több volt a gól, mint a lövés; a Besiktas feltámadt a Benfica ellen. Gödörben a Bayern, „gyilkos” Carrasco, balhés Cavani, lángoló kocsi. A szerdai BL-meccsek érdekességeiből válogattunk.

Yannick Ferreira Carrasco Napoli Lionel Messi Edinson Cavani Bayern München Barcelona

Felkészülés: hiába a belga fölény, döntetlen Hollandia ellen

2016-11-09 23:01:34

Hollandia 1–1-es döntetlent játszott Belgiummal a két labdarúgó-válogatott szerda esti Amszterdamban rendezett felkészülési mérkőzésén.

holland válogatott felkészülési mérkőzés felkészülés belga válogatott Yannick Ferreira Carrasco Hollandia

ESM-álomcsapat: Chelsea, Juve: 2, Köln: 1, Real Madrid: megint 0!

2016-11-02 19:37:30

Az Európai Sport Média szervezet tagjai – köztük a Nemzeti Sport – októberben is megválasztották a hónap álomcsapatát, amelyben szeptemberhez hasonlóan ezúttal sem kapott helyet Real Madrid-játékos.

Yannick Ferreira Carrasco Real Madrid Lionel Messi Barcelona Atlético Madrid

Atlético: Carrasco 2022-ig hosszabbított a madridiakkal

2016-10-21 13:23:12

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Atlético Madrid bejelentette, hogy meghosszabbította kiváló belga szélsője, Yannick Ferreira Carrasco szerződését. Kivásárlási árát 100 millió euróban szabták meg.

szerződéshosszabbítás Yannick Ferreira Carrasco Atlético Madrid

La Liga: hatalmas verést mért az Atlético a Granadára

2016-10-15 20:24:30

Az Atlético Madrid kiütéses, 7–1-es győzelmet aratott hazai pályán a Granada ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság szombat esti mérkőzésén. A vendégek megszerezték a vezetést az első félidőben, ennek ellenére semmi esélyük sem volt a meglepetésre.

Yannick Ferreira Carrasco La Liga Granada Atlético Madrid

Chelsea: maradna Madridban a „kékek” kiszemeltje

2016-10-14 09:04:33

A Chelsea-kiszemelt Yannick Carrasco elmondta, boldog a La Ligában szereplő Atlético Madridnál, és reméli, kitölti a szerződését.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Yannick Ferreira Carrasco Yannick Carrasco Chelsea

BL: Ancelotti elárulta, miért nem szereztek gólt Madridban

2016-09-28 23:12:05

A labdarúgó Bajnokok Ligája D-csoportjának rangadóján az Atlético Madrid Yannick Carrasco góljával 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Bayern Münchent, annak ellenére, hogy Antoine Griezmann büntetőt hibázott a hajrában. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Yannick Ferreira Carrasco Manuel Neuer Diego Simeone Carlo Ancelotti Bayern München Barcelona

BL: Carrasco a legjobb, C. Ronaldo csak a vert mezőnyben

2016-05-29 14:29:38

Olvasóink osztályzatai alapján az Atlético Madrid csereként beálló gólszerzője, Yannick Carrasco nyújtotta a legjobb teljesítményt a Bajnokok Ligája döntőjén.

osztályzat Yannick Ferreira Carrasco Real Madrid Cristiano Ronaldo BL-döntő Atlético Madrid