Találatok a WTA Montreal címkére

Találatok száma: 5

Tenisz: a világelső Halep lett Montreal bajnoka

2018-08-12 22:29:02

A világelső Simona Halep remek mérkőzésen legyőzte az amerikai Sloane Stephenst, és megnyerte a Montreali női tenisztornát.

WTA Montreal WTA Sloane Stephens Simona Halep

Tenisz: Babosék elbuktak az első igazi akadályban

2018-08-10 20:14:34

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic 2:6, 6:3, 10–6-ra kikapott az amerikai Nicole Melichar és a cseh Kveta Peschke hetedik kiemelt kettősétől a 2.8 millió dollár (781.3 millió forint) összdíjazású montreali kemény pályás női tenisztorna páros versenyének negyeddöntőjében.

tenisz WTA Montreal Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Dimitrovnak jött jól az esőszünet

2018-08-08 07:33:39

Esőszünettel tarkított mérkőzésen jutott tovább az ötödik helyen kiemelt bolgár Grigor Dimitrov a spanyol Fernando Verdasco ellen az 5.3 millió dollár (1.4 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás torontói férfi tenisztornán.

tenisz WTA Montreal WTA Viktorija Azarenka Kristina Mladenovic Grigor Dimitrov

Tenisz: Djokovics megdolgozott a kétszettes győzelemért

2016-07-27 22:54:47

Az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics két szettben nyert a Torontóban zajló ATP-torna második fordulójában, de luxemburgi ellenfele, Gilles Müller kemény csatára kényszerítette őt. A világelsőnek 104 percet kellett a pályán töltenie, és 14 gémet kellett megnyerni.

tenisz WTA torna WTA Montreal Novak Djokovics ATP torna ATP Toronto

Tenisz: Venus Williams kikapott a montreali fináléban

2014-08-10 20:42:18

Hiába győzte le Venus Williams az elődöntőben húgát, a világelső Serenát a montreali női tenisztornán, a döntőben végül nem ő, hanem a 3. kiemelt Agnieszka Radwanska ünnepelhetett: a lengyel lány 6:4, 6:2-re múlta felül az amerikait.