Találatok a WTA Miami címkére

Találatok száma: 32

Tenisz: Kyrgios lesz Federer ellenfele; kialakult a női döntő párosítása

2017-03-31 08:42:20

Nick Kyrgios lesz Roger Federer ellenfele a miami kemény pályás tenisztorna elődöntőjében, miután az ausztrál teniszező három szettben legyőzte Alexander Zverevet. A nőknél Caroline Wozniacki és Konta Johanna játssza a szombati finálét.

tenisz  WTA Miami  Venus Williams  Nick Kyrgios  Konta Johanna  Karolina Plisková

Tenisz: Nadal az elődöntőben; V. Williams legyőzte Kerbert

2017-03-30 06:51:16

Rafael Nadal két szettben legyőzte az amerikai Jack Sockot a miami kemény pályás férfi tenisztornán, és bejutott az elődöntőbe. A nőknél Venus Williams a világelső és első helyen kiemelt Angelique Kerber búcsúztatásával lépett a legjobb négy közé.

tenisz  WTA Miami  Venus Williams  Simona Halep  Rafael Nadal  Nisikori Kei

Tenisz: nem akárhogy nyert Nadal 1000. mérkőzésén

2017-03-27 09:25:25

Rafael Nadal 1000. ATP-mérkőzésén 0:6, 6:2, 6:3-ra győzött a német Philipp Kohlschreiber ellen, ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán.

tenisz  WTA Miami  Rafael Nadal  ATP Miami

Tenisz: Federer Del Potro ellen folytatja Miamiban

2017-03-26 11:00:44

A Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában Juan Martín del Potro könnyedén megverte Robin Haase-t, ezzel eldőlt, hogy Roger Federer az argentinnal találkozik a következő körben. A női torna  harmadik fordulójában nem hibázott a második kiemelt Karolína Plísková, a negyedikként rangsorolt Dominika Cibulková és Caroline Wozniacki sem.

tenisz  WTA Miami  Roger Federer  Juan Martín del Potro  ATP Miami

Tenisz: a 2012-es győztes sikeres bemutatkozása Miamiban

2017-03-24 10:52:26

Agnieszka Radwanska bejutott a harmadik fordulóba a miami kemény pályás tenisztornán. Az ötödikként rangsorolt lengyel játékos első meccsén a kínai Vang Csiangot búcsúztatta két szettben. A 105 percig tartó ütközet első játszmája kimondottan szorosra sikerült (71 percig tartott), a második viszont rendkívül sima (34 perc) lett.

tenisz  WTA torna  WTA Miami  ATP torna  ATP Miami

Tenisz: megvan, ki ellen kezd Babos Tímea Miamiban

2017-03-23 09:57:23

Pauline Parmentier lesz Babos Tímea ellenfele a második fordulóban a miami kemény pályás tenisztorna női versenyében, mivel a francia játékos szerdán, az első körben legyőzte honfitársát, Ocean Dodint – számolt be róla az MTI.

tenisz  WTA Miami  WTA  Babos Tímea

Tenisz: Babos kiemelt Miamiban, francia ellenfél jön

2017-03-20 16:54:54

Babos Tímea kiemeltként a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe a miami kemény pályás tenisztorna szerdán kezdődő női főtáblás küzdelmeiben.

tenisz  WTA Miami  Babos Tímea

Tenisz: 20 WTA-trófeánál jár Azarenka, harmadszor nyert Miamiban

2016-04-02 21:28:45

Viktorija Azarenka nyerte meg a Miamiban zajló tenisztorna női egyéni versenyét.

tenisz  WTA Miami  Viktorija Azarenka  Szvetlana Kuznyecova

Tenisz: szuper tie-break után Babosék döntősök Miamiban

2016-04-01 23:39:09

Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán bejutott a Miamiban zajló női tenisztorna párosversenyének a döntőjébe, miután az elődöntőben szuper tie-breakben nyert a Margarita Gaszparjan, Monica Niculescu orosz, román duó ellen.

tenisz  WTA torna  WTA Miami  Babos Tímea

Tenisz: Azarenka nyert Babos kiejtője ellen, döntős Miamiban

2016-04-01 06:47:39

A fehérorosz Viktorija Azarenka bejutott a miami tenisztorna női versenyének döntőjébe, miután csütörtökön két játszmában legyőzte a második helyen kiemelt német Angelique Kerbert.

WTA Miami  Viktorija Azarenka  Miami  ATP Miami  tenisz

Tenisz: Babosék elődöntőben, jöhetnek Hingisék búcsúztatói

2016-03-30 18:24:39

Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán két szettben nyert az ukrán Katerina Bondarenko, Olha Szavcsuk duó ellen a Miamiban zajló női tenisztorna párosversenyében.

tenisz  WTA Miami  Sania Mirza  Olha Szavcsuk  Monica Niculescu  Martina Hingis

Tenisz: Babos nagyot meccselt Kerberrel, de kikapott

2016-03-29 06:53:54

Búcsúzott a Miamiban zajló WTA-tornától Babos Tímea, miután a nyolcaddöntőben három szettben kikapott a második helyen kiemelt, az idei Australian Opent megnyerő német Angelique Kerbertől. A mérkőzés 131 percig tartott.

tenisz  WTA torna  WTA Miami  Babos Tímea  ATP torna  ATP Miami

Tenisz: Nadal több mint hat év után adott fel meccset

2016-03-26 22:48:19

A korábbi világelső Rafael Nadal több mint hat év után adott fel újra egy mérkőzést pályafutása során, a spanyol játékos a Miamiban zajló tenisztorna második fordulójában a bosnyák Damir Dzumhur ellen nem tudta végigjátszani az összecsapást.

Tenisz: S. Williams szettet veszített, Safárová kikapott

2016-03-25 01:19:46

A 11. helyen kiemelt Lucie Safárová meglepetésre már a második körben búcsúzott a miami tenisztorna női egyesében. A cseh játékost csütörtökön a belga Yanina Wickmayer ütötte el a folytatástól. Szettet veszített a világelső Serena Williams, ám az amerikai játékos három szettben végül felülmúlta honfitársát, Christina McHale-t.

Marosi Katalin  Babos Tímea  ATP Miami  WTA Miami  tenisz

Tenisz: Parmentier 2 óra 12 perces csatában búcsúztatta Stollárt

2016-03-22 18:57:21

Stollár Fanny a miami tenisz mestertorna selejtezőjének második, főtáblára jutásról döntő fordulójában a világranglistán 111. Pauline Parmentier ellen 2 óra 12 perces küzdelemben 7:6, 2:6, 4:6-os vereséget szenvedett.

tenisz  WTA-torna  WTA Miami  Stollár Fanny  Pauline Parmentier

Tenisz: Djokovics 6:7, 1:4-ről fordított; V. Williams kiesett

2015-04-01 08:55:12

A világelső Novak Djokovics vesztes helyzetből fordította meg nyolcaddöntős mérkőzését az ukrán Olekszandr Dolgopolov ellen az 5.381 millió dollár (1.51 milliárd forint) összdíjazású miami kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz  WTA Miami  ATP Miami

Tenisz: Murray már a legjobb nyolc között Miamiban

2015-03-31 22:58:37

Az harmadik helyen kiemelt brit Andy Murray három játszmában legyőzte a dél-afrikai Kevin Andersont a Miamiban zajló ATP-torna negyedik fordulójában.

tenisz  WTA-torna  WTA Miami  WTA  Andy Murray  ATP-torna

Tenisz: Novak Djokovics előbb nullázott, majd küzdött

2015-03-31 08:38:29

Az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics két játszmában bizonyult jobbnak a belga Steve Darcisnál a Miamiban zajló ATP-torna harmadik fordulójában. A szerb az első játszmában 26 perc alatt lenullázta ellenfelét, viszont a 63 perces második szettben már hét nyertes gémre volt szüksége.

tenisz  WTA-torna  WTA Miami  Novak Djokovics  ATP-torna  ATP Miami

Tenisz: Serena Williams szép jubileum küszöbére lépett

2015-03-30 20:50:09

A címvédő Serena Williams 6:2, 6:3-ra legyőzte az orosz Szvetlana Kuznyecovát, így bejutott a Miamiban zajló női tenisztorna negyeddöntőjébe. A világelső sorozatban a 15. győzelmét jegyezte a floridai viadalon. A 33 éves játékosnak ez volt a 699. győzelme pályafutása során, azaz a legjobb nyolc között jubilálhat a Sara Errani–Sabine Lisicki párharc győztesével szemben.

tenisz  WTA Miami  Serena Williams  ATP Miami

Tenisz: Nadal a négy között, Li Na a női döntőben Miamiban

2014-03-28 05:55:55

A világelső Rafael Nadal szetthátrányból fordítva legyőzte a kanadai Milos Raonicot a miami ATP-torna negyeddöntőjében, így készülhet a Tomás Berdych elleni elődöntőre. A nőknél a kínai Li Na három játszmában legyőzte a szlovák Dominika Cibulkovát, és a döntőbe jutott, amelyben Serena Williams lesz az ellenfele.