Találatok a WTA Miami címkére

Találatok száma: 34

Tenisz: Wozniacki jövőre bojkottálhatja a Miami Opent

2018-04-19 13:29:48

Caroline Wozniacki jövőre bojkottálhatja a Miami Opent, a női tenisz-világranglista második helyén álló dán játékos ugyanis úgy ítélte meg, hogy a szervezők nem vették komolyan az őt és családját ért halálos fenyegetéseket.

tenisz WTA Miami WTA Miami Caroline Wozniacki

Tenisz: az első szettet behúzta, de kiesett a címvédő Miamiban

2018-03-27 07:51:49

Venus Williams három játszmában (5:7, 6:1, 6:2) legyőzte a címvédő Konta Johannát a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női egyesének nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Miami Viktorija Azarenka Venus Williams Tomás Berdych Petra Kvitová

Tenisz: Kyrgios lesz Federer ellenfele; kialakult a női döntő párosítása

2017-03-31 08:42:20

Nick Kyrgios lesz Roger Federer ellenfele a miami kemény pályás tenisztorna elődöntőjében, miután az ausztrál teniszező három szettben legyőzte Alexander Zverevet. A nőknél Caroline Wozniacki és Konta Johanna játssza a szombati finálét.

tenisz WTA Miami Venus Williams Nick Kyrgios Konta Johanna Karolina Plisková

Tenisz: Nadal az elődöntőben; V. Williams legyőzte Kerbert

2017-03-30 06:51:16

Rafael Nadal két szettben legyőzte az amerikai Jack Sockot a miami kemény pályás férfi tenisztornán, és bejutott az elődöntőbe. A nőknél Venus Williams a világelső és első helyen kiemelt Angelique Kerber búcsúztatásával lépett a legjobb négy közé.

tenisz WTA Miami Venus Williams Simona Halep Rafael Nadal Nisikori Kei

Tenisz: nem akárhogy nyert Nadal 1000. mérkőzésén

2017-03-27 09:25:25

Rafael Nadal 1000. ATP-mérkőzésén 0:6, 6:2, 6:3-ra győzött a német Philipp Kohlschreiber ellen, ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA Miami Rafael Nadal ATP Miami

Tenisz: Federer Del Potro ellen folytatja Miamiban

2017-03-26 11:00:44

A Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában Juan Martín del Potro könnyedén megverte Robin Haase-t, ezzel eldőlt, hogy Roger Federer az argentinnal találkozik a következő körben. A női torna  harmadik fordulójában nem hibázott a második kiemelt Karolína Plísková, a negyedikként rangsorolt Dominika Cibulková és Caroline Wozniacki sem.

tenisz WTA Miami Roger Federer Juan Martín del Potro ATP Miami

Tenisz: a 2012-es győztes sikeres bemutatkozása Miamiban

2017-03-24 10:52:26

Agnieszka Radwanska bejutott a harmadik fordulóba a miami kemény pályás tenisztornán. Az ötödikként rangsorolt lengyel játékos első meccsén a kínai Vang Csiangot búcsúztatta két szettben. A 105 percig tartó ütközet első játszmája kimondottan szorosra sikerült (71 percig tartott), a második viszont rendkívül sima (34 perc) lett.

tenisz WTA torna WTA Miami ATP torna ATP Miami

Tenisz: megvan, ki ellen kezd Babos Tímea Miamiban

2017-03-23 09:57:23

Pauline Parmentier lesz Babos Tímea ellenfele a második fordulóban a miami kemény pályás tenisztorna női versenyében, mivel a francia játékos szerdán, az első körben legyőzte honfitársát, Ocean Dodint – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Miami WTA Babos Tímea

Tenisz: Babos kiemelt Miamiban, francia ellenfél jön

2017-03-20 16:54:54

Babos Tímea kiemeltként a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe a miami kemény pályás tenisztorna szerdán kezdődő női főtáblás küzdelmeiben.

tenisz WTA Miami Babos Tímea

Tenisz: 20 WTA-trófeánál jár Azarenka, harmadszor nyert Miamiban

2016-04-02 21:28:45

Viktorija Azarenka nyerte meg a Miamiban zajló tenisztorna női egyéni versenyét.

tenisz WTA Miami Viktorija Azarenka Szvetlana Kuznyecova

Tenisz: szuper tie-break után Babosék döntősök Miamiban

2016-04-01 23:39:09

Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán bejutott a Miamiban zajló női tenisztorna párosversenyének a döntőjébe, miután az elődöntőben szuper tie-breakben nyert a Margarita Gaszparjan, Monica Niculescu orosz, román duó ellen.

tenisz WTA torna WTA Miami Babos Tímea

Tenisz: Azarenka nyert Babos kiejtője ellen, döntős Miamiban

2016-04-01 06:47:39

A fehérorosz Viktorija Azarenka bejutott a miami tenisztorna női versenyének döntőjébe, miután csütörtökön két játszmában legyőzte a második helyen kiemelt német Angelique Kerbert.

WTA Miami Viktorija Azarenka Miami ATP Miami tenisz

Tenisz: Babosék elődöntőben, jöhetnek Hingisék búcsúztatói

2016-03-30 18:24:39

Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán két szettben nyert az ukrán Katerina Bondarenko, Olha Szavcsuk duó ellen a Miamiban zajló női tenisztorna párosversenyében.

tenisz WTA Miami Sania Mirza Olha Szavcsuk Monica Niculescu Martina Hingis

Tenisz: Babos nagyot meccselt Kerberrel, de kikapott

2016-03-29 06:53:54

Búcsúzott a Miamiban zajló WTA-tornától Babos Tímea, miután a nyolcaddöntőben három szettben kikapott a második helyen kiemelt, az idei Australian Opent megnyerő német Angelique Kerbertől. A mérkőzés 131 percig tartott.

tenisz WTA torna WTA Miami Babos Tímea ATP torna ATP Miami

Tenisz: Nadal több mint hat év után adott fel meccset

2016-03-26 22:48:19

A korábbi világelső Rafael Nadal több mint hat év után adott fel újra egy mérkőzést pályafutása során, a spanyol játékos a Miamiban zajló tenisztorna második fordulójában a bosnyák Damir Dzumhur ellen nem tudta végigjátszani az összecsapást.

Tenisz: S. Williams szettet veszített, Safárová kikapott

2016-03-25 01:19:46

A 11. helyen kiemelt Lucie Safárová meglepetésre már a második körben búcsúzott a miami tenisztorna női egyesében. A cseh játékost csütörtökön a belga Yanina Wickmayer ütötte el a folytatástól. Szettet veszített a világelső Serena Williams, ám az amerikai játékos három szettben végül felülmúlta honfitársát, Christina McHale-t.

Marosi Katalin Babos Tímea ATP Miami WTA Miami tenisz

Tenisz: Parmentier 2 óra 12 perces csatában búcsúztatta Stollárt

2016-03-22 18:57:21

Stollár Fanny a miami tenisz mestertorna selejtezőjének második, főtáblára jutásról döntő fordulójában a világranglistán 111. Pauline Parmentier ellen 2 óra 12 perces küzdelemben 7:6, 2:6, 4:6-os vereséget szenvedett.

tenisz WTA-torna WTA Miami Stollár Fanny Pauline Parmentier

Tenisz: Djokovics 6:7, 1:4-ről fordított; V. Williams kiesett

2015-04-01 08:55:12

A világelső Novak Djokovics vesztes helyzetből fordította meg nyolcaddöntős mérkőzését az ukrán Olekszandr Dolgopolov ellen az 5.381 millió dollár (1.51 milliárd forint) összdíjazású miami kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz WTA Miami ATP Miami

Tenisz: Murray már a legjobb nyolc között Miamiban

2015-03-31 22:58:37

Az harmadik helyen kiemelt brit Andy Murray három játszmában legyőzte a dél-afrikai Kevin Andersont a Miamiban zajló ATP-torna negyedik fordulójában.

tenisz WTA-torna WTA Miami WTA Andy Murray ATP-torna

Tenisz: Novak Djokovics előbb nullázott, majd küzdött

2015-03-31 08:38:29

Az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics két játszmában bizonyult jobbnak a belga Steve Darcisnál a Miamiban zajló ATP-torna harmadik fordulójában. A szerb az első játszmában 26 perc alatt lenullázta ellenfelét, viszont a 63 perces második szettben már hét nyertes gémre volt szüksége.