Találatok a WTA Budapest címkére

Találatok száma: 17

Tenisz: a bedühödött Babos még most is beleborzong

2017-03-02 10:23:56

A tornagyőztes Babos Tímea szerint a negyeddöntő volt a vasárnap befejeződött, 250 ezer dollár (72.7 millió forint) összdíjazású budapesti női kemény pályás WTA-torna fordulópontja.

tenisz  WTA-torna  WTA Budapest  Babos Tímea

Tenisz: pozitív visszajelzések a budapesti tornáról

2017-02-27 11:59:15

A versenyzők és a női tenisztornákat szervező WTA képviselői is elismeréssel szóltak a Babos Tímea győzelmével véget ért múlt heti budapesti viadalról – mondta a hazai szövetség elnöke hétfőn, az M4 Sport Sportreggeli című műsorában.

tenisz  WTA Budapest

Tenisz: Babos Tímea nyerte meg a budapesti WTA-tornát

2017-02-26 15:19:26

Babos Tímea nyerte meg a Budapesten megrendezett WTA-tornát, miután a döntőben 6:7 (4–7), 6:4, 6:3-re legyőzte páros partnerét, a cseh Lucia Safárovát.

WTA Budapest  WTA  Tenisz  Lucia Safárová  Babos Tímea

Napra pontosan öt év után ismét WTA-tornát nyert Babos Tímea!

2017-02-26 12:48:05

Babos Tímea szetthátrányból fordítva legyőzte a cseh Lucie Safárovát a budapesti tenisztorna fináléjában. A 23 éves magyar teniszező napra pontosan öt évvel ezt megelőzően nyert legutóbb nem Challenger-tornát.

tenisz  WTA Budapest  Lucie Safárová  Babos Tímea

Tenisz: Babos remek játékkal nyolcaddöntőbe jutott

2017-02-22 20:46:01

Az első helyen kiemelt Babos Tímea magabiztos győzelemmel jutott tovább szerdán a 250 ezer dollár (72.7 millió forint) összdíjazású budapesti női kemény pályás tenisztorna első fordulójából.

tenisz  WTA Budapest  Ipek Soylu  Babos Tímea

Tenisz: Gálfi Dalma az első fordulóban búcsúzott

2017-02-22 18:51:14

Gálfi Dalma 6:4, 6:4-re kikapott a francia Océane Dodintől a budapesti BOK-csarnokban zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz  WTA Budapest  Océane Dodin  Gálfi Dalma

Tenisz: Stollár 2:0, 40:0 után játékot sem nyert

2017-02-22 17:09:02

Stollár Fanny számára nem jött össze az újabb bravúr a budapesti női tenisztornán: a világranglista 66. helyén álló, nyolcadik kiemelt német Annika Beck két szettben legyőzte őt.

tenisz  WTA Budapest  Stollár Fanny  Annika Beck

Tenisz: nem hibázott az ötödik kiemelt Budapesten

2017-02-22 16:16:15

A cseh Lucie Safárová ezúttal nem vacakolt annyit, mint hétfőn a lengyel Magda Linette ellen – igaz, azt a mérkőzést is lezárhatta volna egy óra alatt –, a tajvani Hszie Szü-vejt alig hatvan perc nagyon simán legyőzte a budapesti női kemény pályás tenisztorna szerdai játéknapján. Bár Hsziének olyan túl sok kedve nem volt játszani, de ez legyen az ő baja.

tenisz  Yanina Wickmayer  WTA Budapest  Lucie Safárová

Tenisz: Stollár legyőzte a világranglista 69. helyezettjét

2017-02-21 20:16:17

A szabadkártyával induló Stollár Fanny 6:2, 7:6-ra legyőzte a világranglista 69. helyén álló montenegrói Danka Kovinicset a Budapesten zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz  WTA Budapest  Stollár Fanny

Tenisz: Babosék nyertek, magyar kettős vár rájuk

2017-02-21 16:15:32

A harmadik helyen kiemelt Julia Görges szetthátrányból fordítva jutott be a nyolcaddöntőbe kedden a budapesti női kemény pályás tenisztornán.

tenisz  WTA Budapest  Julia Görges  Babos Tímea

Tenisz: Vekic az első budapesti nyolcaddöntős

2017-02-20 16:30:21

A horvát Donna Vekic jutott be elsőként a nyolcaddöntőbe hétfőn a budapesti női kemény pályás tenisztornán.

tenisz  WTA Budapest  Donna Vekic

Tenisz: Gálfi Dalma visszalépett párosban a budapesti tornától

2017-02-20 10:38:21

Vírusos betegsége miatt mégsem lép pályára párosban Gálfi Dalma a budapesti női kemény pályás WTA-tenisztornán.

tenisz  WTA Budapest  Gálfi Dalma

Tenisz: Babos törökkel kezd a BOK-ban, Gálfi és Stollár top 100-assal

2017-02-19 16:43:09

Az első helyen kiemelt Babos Tímea a török Ipek Soylu ellen kezdi meg szereplését egyesben a jövő héten a budapesti, 226 750 dollár összdíjazású női kemény pályás tenisztornán.

tenisz  WTA torna  WTA Budapest  Stollár Fanny  Gálfi Dalma  Babos Tímea

Tenisz: jövőre a Margitszigeten ATP-, a Symában WTA-torna

2016-07-01 13:06:09

Jövőre ATP- és WTA-tenisztornának is otthont ad Budapest. A magyar szövetség (MTSZ) pénteki sajtótájékoztatóján Szűcs Lajos elnök közölte, a bukaresti viadalt váltó férfi versenyre az addigra újjáépülő margitszigeti teniszközpontban kerül sor április végén, míg a riói torna helyére került női viadalt februárban rendezik meg, várhatóan a Syma Csarnokban.

tenisz  WTA torna  WTA Budapest  ATP torna  ATP Budapest

Tenisz: Meusburger egy lépésre az első WTA-trófeájától

2013-07-13 14:50:22

Elsőként az osztrák Yvonne Meusburger jutott be a 235 ezer dollár (mintegy 53 millió forint) összdíjazású Hungarian GP női tenisztorna fináléjába. A szombati első elődöntőben a 29 éves játékos két játszmában, 1 óra 8 perc alatt nyert a hatodik helyen kiemelt dél-afrikai Chanelle Scheepers ellen.

tenisz  Yvonne Meusburger  WTA Budapest

Tenisz: kiestek a magyarok a római-parti páros versenyben

2013-07-11 20:33:10

Babos Tímea – oldalán a lengyel Alicja Rosolskával –, valamint Bukta Ágnes és Jani Réka Luca duója egyaránt kiesett a 235 ezer dollár összdíjazású Hungarian GP női tenisztorna páros versenyében.

tenisz  WTA Budapest  Jani Réka Luca  Bukta Ágnes  Babos Tímea

Tenisz: Babos szerb ellenféllel kezd a római-parti tornán

2013-07-06 17:56:02

Babos Tímea a szerb Alekszandra Krunics ellen kezd a hétfőn rajtoló, 235 ezer dollár összdíjazású Hungarian GP női tenisztornán.