Találatok a Wigan Athletic címkére

Találatok száma: 40

FA-kupa: bejutott az elődöntőbe a Southampton

2018-03-18 16:29:21

A Manchester United és a Tottenham után bejutott a labdarúgó FA-kupa elődöntőjébe a Southampton is, miután idegenben 2–0-ra győzött a harmadosztályú Wigan Athletic ellen.

angol foci Wigan Athletic Wigan Southampton FA-kupa

FA-kupa: tizenegyespárbajban ment tovább a Chelsea

2018-01-17 21:44:05

Az angol labdarúgó FA-kupa harmadik körének megismételt meccsein a Chelsea nagy izgalmak árán, tizenegyespárbajban harcolta ki a továbbjutást a másodosztályú Norwich City ellen, nem bukott a Swansea City sem, ám a szintén Premier League-együttes Bournemouth csúnyán megégett.

angol labdarúgás Wolverhampton Wigan Athletic Swansea City Norwich City FA-kupa

Légiósok: Bogdán Ádám örömteli képet posztolt

2017-04-22 16:12:57

Mint ismert, az angol élvonalbeli Liverpool labdarúgócsapatától a másodosztályú Wiganhez kölcsönadott Bogdán Ádámnak novemberben a Barnsley elleni bajnokin a jobb térdében elszakadt a keresztszalagja. A 29 éves játékos remek hírt közölt a saját Facebook-oldalán: hosszú idő után a szabadban végezhetett kapusedzést.

angol labdarúgás Wigan Athletic Liverpool Bogdán Ádám

Légiósok: súlyos Bogdán sérülése, hónapokra kidőlt

2016-11-21 18:39:30

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Wigan Athletic magyar kapusa, Bogdán Ádám a közösségi oldalán tájékoztatta követőit arról, hogy a jobb térdében elszakadt a keresztszalagja a Barnsley elleni mérkőzésen, ezért hosszú kihagyás vár rá.

légiósok Wigan Athletic Bogdán Ádám

Anglia: Bogdán Ádámot hordágyon vitték le a pályáról

2016-11-19 18:15:29

Bogdán Ádám, a Wigan Athletic labdarúgócsapatának magyar kapusa csapata szombati, Barnsley elleni másodosztályú bajnoki mérkőzésén (0–0) megsérült, az 59. percben hordágyon vitték le a pályáról.

Championship: Bogdánnal a kapuban kapott ki a Wigan

2016-09-10 17:49:26

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 6. fordulójában a Wigan Athletic egygólos előnyről  2–1-re kikapott a Sheffield Wednesday vendégeként. Bogdán Ádám kezdőként végigvédte a mérkőzést.

Wigan Athletic Championship Bogdán Ádám

Anglia: Bogdán győztes hazai debütálása, újabb NU-zakó

2016-08-13 18:07:32

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) második fordulójában a Bogdán Ádámmal felálló Wigan Athletic hazai pályán 3–0-ra megverte a Blackburn Roverset, ami azt jelenti, hogy a magyar válogatott kapus győzelemmel debütált a Latics játékosaként a DW Stadionban.

Wigan Athletic Newcastle United Championship Bogdán Ádám Blackburn Anglia

Liverpool: Bogdán Ádám klubot váltott – hivatalos

2016-07-20 14:41:01

A Premier League-ben szereplő Liverpool magyar válogatott kapusa, Bogdán Ádám kölcsönben a másodosztályú Wigan Athleticben folytatja pályafutását.

magyar átigazolás angol átigazolás Wigan Athletic Liverpool Bogdán Ádám

Liverpool: Van rá esély, de nincs sok értelme – Bogdán Ádám

2016-06-29 18:30:24

Simon Mignolet és Danny Ward szabadsága miatt Bogdán Ádám úgy készül, hogy nagy valószínűség szerint utaznia kell a Liverpool amerikai túrájára. Az angol labdarúgócsapatból elvágyódó magyar légiós szerint azonban ennek nem sok értelme lenne.

magyar átigazolás légiósok angol átigazolás Wigan Athletic Liverpool Bogdán Ádám

Manchester United: a klub bejelentette, eladta védőjét

2015-07-22 09:07:48

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester United a hivatalos oldalán bejelentette, hogy eladta Reece Jamest a Wigan Athleticnek.

Wigan Athletic Wigan Reece James Manchester United

Championship: 23 éves elnök a Wigan Athletic élén

2015-03-03 14:17:27

Lemondott elnöki tisztségéről a Championship utolsó előtti helyén álló Wigan Athleticnél Dave Whelan, aki 23 éves unokája, David Sharpe kezébe adta az irányítást.

Championship Wigan Athletic

Videó: Bogdán bravúrjai - a sajtó méltatja a magyar kapust

2015-01-04 14:49:05

Bogdán Ádám sérülése és műtétje után először kapott helyet a Bolton kezdőcsapatában. A magyar válogatott kapus a Wigan ellen 1–0-ra megnyert angol labdarúgó FA-kupa-mérkőzésen tért vissza.

videó angol FA-kupa Wigan Athletic Wigan Bolton Wanderers Bogdán Ádám

Videó: elkaszálták a zónában, fejre állt a Wigan edzője

2014-10-26 13:21:52

Felöklelték, majd a nyakára esett Uwe Rösler, a Wigan edzője a hétvégi Derby Country–Wigan Athletic angol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen a Championshipben. Johnny Russell volt a közvetlen vétkes, akit a vendégek egyik játékosa lökött rá a szakemberre. A balesetben szerencsére senki sem sérült meg, a találkozót pedig a vendégek nyerték meg 2–1-re.

videó labdarúgás edző angol labdarúgás Wigan Athletic Johnny Russel

Championship: egy lépésre a Premier League-től a QPR

2014-05-12 23:47:28

Derby County–Queens Park Rangers mérkőzést rendeznek május 24-én 16 órakor a Wembleyben az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság, a Championship utolsó szezonbeli meccsén a feljutásért. A QPR hétfő este hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a Wigan Athleticet, így a két, előző szezonban még Premier League-es klub közül előbbi maradt életben.

angol foci Wigan Athletic QPR Derby County Championship

Videó: Bogdán gyors vetődéssel 11-est hárított a 94. percben

2014-03-30 09:57:36

Mint beszámoltunk róla, Bogdán Ádám a 94. percben tizenegyest védett, csapata, a Bolton Wanderers így tartott otthon egy pontot (1–1) a Wigan Athletic ellen az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 39. fordulójának szombati játéknapján. Tekintse meg a védést!

videó Wigan Athletic Bolton Wanderers Bogdán Ádám

FA-kupa: a Wigan meglepte és kiejtette a Manchester Cityt

2014-03-09 18:54:32

Az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjében a címvédő, jelenleg a másodosztályban futballozó Wigan 2–1-re legyőzte a Ligakupát már begyűjtő Manchester Cityt, így bejutott az elődöntőbe.

Wigan Athletic Manchester City FA-kupa

A másodosztályú címvédő kiejtette a Cityt, jöhet az Arsenal

2014-03-09 16:43:52

Videó: hatalmas potya gólt lőtt Eden Hazard öccse

2013-11-29 12:54:23

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában a Zulte Waregem 2–1-re nyert a Wigan Athletic otthonában. A találkozón óriási potya góllal ajándékozta meg a chelsea-s Eden Hazard öccsét, Thorgan Hazard-t Lee Nicholls kapus.

videó Zulte Waregem Wigan Athletic Thorgan Hazard Eden Hazard

Videó: a második félidőben gázolt a City, Jovetics első góljai

2013-09-24 22:55:37

A Manchester City kiütéses, 5–0-s vereséget mért a másodosztályú Wigant. A manchesterieknél a nyáron szerződtetett Sztevan Jovetics duplázott, az egy-egy gólos Edin Dzeko, Yaya Touré és Jésus Navas mellett. Nézze meg az öt találatot!

videó angol Ligakupa Wigan Athletic Manchester City

Premier League: Martínez lett Moyes utódja az Evertonnál

2013-06-05 15:54:02

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Everton labdarúgócsapata megegyezett a Wigantől távozó Roberto Martínezzel, aki a Manchester Unitedhez szerződő David Moyes utódja lesz a kispadon.