Bundesliga: Németországon belül váltott a korábbi Real-játékos

A 29 esztendős Nuri Sahin ingyen került a Werder Bremenhez, miután a Dortmund vezetősége eddigi szolgálataiért cserébe, kérésére felbontotta a szerződését.

Werder Bremen: a Real Madrid is érdeklődik a portugál csatár iránt

A Bild értesülése szerint a Real Madrid is érdeklődik Hugo Almeida iránt.

labdarúgás Werder Real Madrid

Werder Bremen: Daniel Jensen számára véget ért az idény

2009-04-15 04:00:28

Az Achilles-ín-műtéten átesett Daniel Jensen ebben a szezonban már nem léphet pályára.

Werder

Werder Bremen: Ivan Klasnic csütörtökön újra edzésben

2007-10-04 00:00:09

Márciusi veseátültetése után csütörtökön először vett részt csapata edzésén Ivan Klasnic, a Werder Bremen horvát labdarúgója.

Werder Bremen

A Werder Bremen együttese a BL-győztes Carlos Albertóval erősített

2007-07-17 00:00:11

A német első osztályú Werder Bremen labdarúgócsapata péntek este bejelentette, hogy hosszú huzavona után sikerült négy évre szerződtetnie a brazil támadó középpályást, Carlos Albertót a Corinthians csapatától. Thomas Schaaf csapatának negyedik brazil játékosa a klub történetének legdrágább átigazolása.

Werder Carlos Bremen

Klose megtörte hosszú gólcsendjét, ez brémai továbbjutást ért

2007-04-16 00:00:11

A Werder Bremen csapata bejutott a legjobb négy közé az UEFA-kupában, miután az idegenbeli 0-0 után hazai pályán 4-1-re győzte le a holland AZ Alkmaar együttesét. A mérkőzés hőse a két gólt szerző Miroslav Klose volt, aki több mint két hónap után talált be újra a kapuba.

UEFA-kupa negyeddöntő visszavágó Werder

Kettős győzelemmel a legjobb nyolc között a Tottenham és a Werder

2007-03-18 00:00:09

Kettős győzelemmel jutott a legjobb nyolc közé a Werder Bremen labdarúgócsapata az UEFA-kupában, miután a visszavágón hazai pályán 2-0-ra nyert a Celta Vigo ellen. A Tottenham saját magát ismételte meg, hiszen az első mérkőzés után a visszavágón is 3-2-re győzte le a Bragát. Otthon biztosította be a továbbjutást az Osasuna is.

UEFA-kupa Tottenham nyolcaddöntő

Nem sikerült befogni a Werdert, csak ikszeltek a bajorok a rangadón

2007-03-15 00:00:13

A Bundesligában a 25. forduló legnagyobb derbijét rendezték az Allianz Arénában. A Bayern München az első félidei remeklés után mégsem tudta két vállra fektetni a Werder Brement. Podolski korai gólját a második félidő közepén Rosenberg egyenlítette ki Kahn hibája után.

Bayern München Werder

Rijkaardék optimistán várják a zárófordulót

2006-12-04 15:52:22

A Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában a legfajsúlyosabb kvartettnek tekinthető A-csoportban az angol Chelsea kikapott ugyan, de már biztos tagja a tizenhatos mezőnynek, míg a zárókörben a Nou Campba látogató Werdernek a címvédő ellen elég a döntetlen is a továbbjutáshoz. Bár Németországban végül az az eredmény született, amit szinte mindenki biztosra vett – Mourinho csapata viszonylag könnyen adta oda veretlenségét Klosééknak -, Frank Rijkaard, a katalánok edzője nem szövi tovább az összeesküvés-elméletet.