Találatok a vizes Eb címkére

Találatok száma: 23

Vizes vb: továbbra is Kína áll az éremtáblázat élén

2017-07-18 22:05:04

A magyarországi vizes világbajnokságon a keddi versenynapot követően továbbra is Kína áll az élen, megelőzve Oroszországot és Franciaországot.

éremtáblázat vizes Eb FINA 2017

Úszás: aláírták, az összes 2020-as Eb hazánkban lesz

2016-11-17 17:31:02

Budapesten aláírták a 2020-as vizes Európa-bajnokságok rendezői szerződését.

úszás vízilabda vizes Eb

Úszás: Budapest rendezi meg 2020-ban a vizes Európa-bajnokságot

2016-07-09 14:29:07

Budapest rendezi meg 2020-ban a vizes Európa-bajnokságot valamennyi szakágban – jelentette be Paolo Barelli, a kontinentális szövetség (LEN) elnöke szombaton a magyar fővárosban.

úszás vizes Eb

Vizes Eb: Magyarország pályázik a 2020-as rendezésre

2016-07-01 18:34:54

A Magyar Úszószövetség, illetve a Magyar Vízilabda-szövetség megpályázza a 2020. évi LEN úszó Európa-bajnokság, valamint az olimpiai kvalifikációs vízilabda Európa-bajnokság rendezési jogát.

úszó Eb úszás vízilabda Eb vízilabda vizes Eb

Hosszú aranyat, Cseh ezüstöt, vegyes csapatunk bronzot nyert

2016-05-17 17:21:49

Hosszú Katinka megnyerte a női 200 méteres hátúszást, míg Cseh László ezüstérmet szerzett 50 m pillangón a londoni úszó Európa-bajnokságon. Burián Katalin olimpiai A-szintes idővel negyedikként ért célba 200 m háton, Balog Gábor ötödik lett 100 m háton. Hogy teljes legyen a kedden szerzett éremkollekciónk, arról a vegyes csapatunk gondoskodott, amely 4x100 méteres vegyes váltóban harmadik lett.

úszó Eb úszás vizes Eb Verrasztó Evelyn Kozma Dominik Jakabos Zsuzsanna

Úszó Eb: Cseh László a legjobb idővel középdöntős 200 vegyesen – de visszalépett

2016-05-17 12:46:42

Cseh László az első helyen jutott be a férfi 200 méteres vegyes úszás középdöntőjébe a londoni Európa-bajnokságon, de a táv megtétele után bejelentette, hogy visszalép. A versenyszám másik magyar indulója, Grátz Benjámin a 13. legjobb idővel jutott tovább. A második versenynap délelőtti programjából 200 gyorson Kozma Dominik és Bernek Péter, 100 gyorson Verrasztó Evelyn kvalifikálta magát a legjobb tizenhat közé. A vegyes csapatok négyszer 100 méteres vegyes váltójában a magyar csapat, míg 1500 gyorson Gyurta Gergely jutott be a döntőbe.

úszó Eb úszás vizes Eb Verrasztó Evelyn Kozma Dominik Gyurta Gergely

Úszó Eb: Hosszú első, Jakabos harmadik 400 vegyesen

2016-05-16 19:43:58

Hosszú Katinka első, Jakabos Zsuzsanna harmadik lett 400 méter vegyesen a londoni úszó Európa-bajnokságon.

úszó Eb úszás vizes Eb Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Úszó Eb: Hosszú arany-, Jakabos és Bernek bronzérmet szerzett

2016-05-16 17:07:27

Hosszú Katinka első, Jakabos Zsuzsanna harmadik lett 400 méter vegyesen a londoni úszó Európa-bajnokságon. Bernek Péter bronzérmet szerzett 400 méter gyorson, a 4x100 méteres férfi gyorsváltónk országos csúccsal ötödikként végzett. A hétfő esti elődöntőkből Hosszú Katinka és Burián Katalin 200 m háton, Balog Gábor 100 m háton, míg Cseh László 50 m pillangón jutott döntőbe.

úszó Eb úszás vizes Eb Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka Cseh László

Úszó Eb: Bernek Péter bronzérmes lett 400 gyorson

2016-05-16 18:55:21

Bernek Péter harmadik helyen végzett 400 méter gyorson a londoni úszó Európa-bajnokságon.

úszó Eb úszás vizes Eb Bernek Péter

Vizes Eb: hazai siker férfi toronyugrásban Londonban

2016-05-15 19:30:13

A brit Thomas Daley nyerte a férfi toronyugrást a londoni vizes Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján.

vizes Eb

Vizes Eb: ennyit kaphatnak Hosszú Katinkáék aranyérmenként

2016-05-15 12:01:47

A vizes Európa-bajnokságok történetében először a kontinentális szövetség (LEN) minden érmest pénzdíjazásban is részesít a Londonban zajló idei Eb-n.

vizes Eb

Vizes Eb: újabb magyar sportdiplomáciai sikerek

2016-05-14 15:01:14

Gyárfás Tamás LEN-kincstárnoki tisztében történt megerősítése után újabb magyar sportdiplomáciai sikerek születtek Londonban, a vizes Eb színhelyén: szombaton mind a hét jelölt bizalmat kapott az európai szövetség (LEN) bizottságainak választásain.

Vizes Eb: sem Kormos, sem Reisinger nem jutott döntőbe

2016-05-13 16:21:13

Kormos Villő a 15., Reisinger Zsófia pedig a 18. lett a toronyugrás selejtezőjében a londoni vizes Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

vizes Eb toronyugrás szinkrontoronyugrás Kormos Villő

Vizes Eb: újabb orosz aranyérmek szinkronúszásban

2016-05-13 15:17:35

Megszületett a hetedik és nyolcadik orosz aranyérem a szinkronúszók küzdelmeiben a Londonban zajló vizes Európa-bajnokságon.

vizes Eb szinkronúszás

Vizes Eb: orosz és német sikerek a férfi műugróknál

2016-05-13 11:05:02

A férfi műugrók 3 méteres versenyét az orosz Jevgenyij Kuznyecov, míg a férfi szinkrontoronyugrást a német Sascha Klein, Patrick Hausding páros nyerte meg csütörtök késő este a londoni vizes Európa-bajnokságon.

vizes Eb szinkrontoronyugrás műugrás

Úszás: „Riói szintekért úsznak Londonban a magyarok”

2016-05-12 13:21:15

Aranyérmekért és újabb riói A-szintes időkért utazik a londoni vizes Európa-bajnokságra a magyar úszó-válogatott, a hétfőn kezdődő küzdelmekben 31-en képviselik Magyarországot – mondta el Hargitay András szövetségi kapitány a csütörtöki sajtótájékoztatón.

úszás vizes Eb Risztov Éva Petrov Iván Kapás Boglárka Hargitay András

Vizes Eb: orosz aranyérem szinkronúszásban

2016-05-12 12:14:14

A szerdán párosban is aranyérmes, háromszoros olimpiai bajnok, világbajnoki címvédő orosz Szvetlana Romasina nyerte meg a szinkronúszók egyéni versenyét a Londonban zajló vizes Európa–bajnokság csütörtöki napján.

vizes Eb szinkronúszás Szvetlana Romasina

Vizes Eb: hazai arany a műugrás vegyes párosában

2016-05-12 08:57:07

A hazai közönség előtt szereplő Grace Reid és Thomas Daley nyerte meg műugrásban a vegyes párost a Londonban zajló vizes Európa-bajnokság szerdai napján.

vizes Eb műugrás Thomas Daley Grace Reid

Vizes Eb: olasz arany és ezüst egy méteren

2016-05-11 23:58:46

Pályafutása hetedik Európa-bajnoki aranyérmét nyerte a női műugrók 1 méteres versenyében az olasz Tania Cagnotto a Londonban zajló vizes kontinensviadal szerdai napján.

vizes Eb műugrás Tania Cagnotto

Vizes Eb: a szinkronúszó párosok között orosz győzelem

2016-05-11 20:18:24

Az olimpiai bajnok orosz Natalija Iscsenko, Szvetlana Romasina duó nyerte a szinkronúszó párosok szabadprogramját a londoni vizes Európa-bajnokság szerdai versenynapján.