Találatok a Videoton II címkére

Találatok száma: 37

NB III: megszakította rossz sorozatát a Paks II

2018-05-25 20:22:02

Négy nyeretlen meccs után ünnepelhetett ismét sikert a labdarúgó NB III Közép-csoportjában szereplő Paksi FC II, a zöld-fehérek a Dunaújvárost győzték le 1–0-ra.

Videoton II Pápa Paks II NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III

NB III: a Vidi II a hajrában vetett véget a Rákóczi-menetelésnek

2018-04-08 14:10:49

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjának 22. fordulójában ért véget a Kaposvári Rákóczi menetelése, a Videoton II otthonában 2–2-re végzett az éllovas. Keleten csak a DVTK II tudott nyerni vasárnap, a Közép-csoportban hazai győzelmek születtek.

Videoton II NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III Kaposvári Rákóczi

NB II: Fehérvárról érkezett fiatal hátvéd a ZTE-hez

2018-02-06 15:41:58

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Lencsés Balázs fél évig kölcsönben a labdarúgó NB II-ben szereplő ZTE FC-ben futballozik – számolt be róla a zalai klub honlapja.

magyar átigazolás ZTE Videoton II NB II átigazolás NB II

Videoton: Lőw Zsolt tartott edzést a második csapatnál

2017-12-14 13:43:33

A labdarúgó NB III-ban szereplő Videoton II-nek tartott edzést Lőw Zsolt, a Bundesligában szereplő RB Leipzig másodedzője – adta hírül a vidi.hu.

Videoton II Videoton RB Leipzig Lőw Zsolt

Felkészülés: gól nélkül zárt a Balmaz Fehérváron

2017-11-09 15:17:50

A válogatott mérkőzések miatti bajnoki szünetet kihasználva ma két felkészülési mérkőzést is játszik az élvonalbeli Balmazújváros csapata. Elsőként a Videoton NB III-as második csapatával csapott össze Horváth Ferenc együttese a székesfehérvári edzőközpontban, a zárt kapus találkozón nem esett gól.

Videoton II Balmazújváros

NB III: hetet kapott a DEAC; idegenben győzött a Vidi II

2017-08-27 20:25:47

A labdarúgó NB III Keleti csoportjának harmadik fordulójában a DEAC súlyos, 7–1-es vereséget szenvedett az ESMTK vendégeként. A fővárosiaknál Boda József triplázott, míg Slezák Richárd és Horváth Levente kétszer-kétszer volt eredményes.

Videoton II NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III DEAC

Vidi: a Fradi korábbi válogatottja lett a második csapat edzője

2017-07-11 22:34:31

A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton hivatalos oldalán jelentette be, hogy Tímár Krisztián veszi át az NB III-as csapat irányítását. A 37 esztendős szakember munkáját Toldi Gábor pályaedzőként segíti, míg a kapusokkal továbbra is Milinte Árpád foglalkozik.

Videoton II Videoton Tímár Krisztián Toldi Gábor NB III Milinte Árpád

NB III: szurkolók verekedtek össze Győrben – fotók

2017-04-11 08:49:05

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjában vasárnap megrendezett ETO FC Győr–Videoton II (4–0) bajnoki mérkőzés előtt összeverekedtek egymással a győriek és a székesfehérváriak szurkolói.

szurkolói rendbontás szurkoló Videoton II Videoton NB III Nyugati csoport NB III

Videoton: a bosnyák válogatott játékos öccse is aláírt a klubhoz

2017-02-18 10:45:11

A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton pénteken hivatalos honlapján bemutatta a klub második számú csapatának téli szerzeményeit. Köztük van a bosnyák válogatott Anel Hadzic öccse, Elvir is.

magyar átigazolás labdarúgó NB I Videoton II Videoton NB I Elvir Hadzic

NB III: negyedszer is kikapott a Fradi, NB I-esekkel nyert a Vidi

2016-10-30 15:53:46

A labdarúgó NB III 13. fordulójában immár egymás után negyedik alkalommal szenvedett vereséget a Ferencváros második csapata. A Videoton II ugyanakkor nyert, jó néhány NB I-es játékossal az összeállításában.

Videoton II Videoton Fradi II Fradi Ferencváros II Ferencváros

NB III: Kabát-dupla, a Győr 7–0-val küldte haza ellenfelét

2016-10-22 16:48:16

A labdarúgó NB III Középcsoportjának 12. fordulójában a listavezető Szigetszentmiklós otthon 4–1-re kiütötte a hajrában szépítő Ferencváros II-t, a Nyugati csoportban pedig a Kaposvár gól nélküli félidő után 6–0-ra nyert a Videoton II ellen, a Győr pedig a szünetben beálló, majd duplázó Kabát Péter vezérletével 7–0-ra legyőzte a Diósdot.

Videoton II SZTK NB III Fradi II Ferencváros II FTC II

NB III: Keneseiék négyet lőttek a Vidinek, ötöt kapott az Újpest

2016-08-14 13:41:42

A labdarúgó NB III 2. fordulójában, vasárnap 11 órától mindegyik csoportban rendeztek mérkőzést, összesen hatot.

Újpest II tatabánya Videoton II P. Nagy László NB III Kenesei Krisztián

NB III: négy gól a Vidi II és a Fradi II meccsén, Újpest II – 1–6

2016-05-08 18:49:18

Négy gólt és 2–2-es döntetlent hozott a Videoton II és a Ferencváros II székesfehérvári presztízsmérkőzése a labdarúgó NB III 30. fordulójának vasárnapi játéknapján. A Keleti csoportot ismét pontelőnnyel vezeti a Nyíregyháza, miután 3–1-re legyőzte a REAC-ot, riválisa, a Cegléd viszont csak 2–2-re végzett a Tállyával. A Középcsoport rangadóján a SZEOL hazai pályán magabiztos győzelmet (4–0) aratott a Komló ellen, míg Nyugaton a Mosonmagyaróvár hatalmas lépést tett a feljutás felé ötgólos csepeli győzelmével.

Újpest II labdarúgó NB III Videoton II SZEOL Nyíregyháza NB III

NB III: a Szabó, Szabó, Szabó támadósor sem bírt az MTK-val

2016-03-06 17:08:13

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjának listavezetője, a Ferencváros II a duplázó Popov Patrik vezérletével 3–1-re legyőzte otthon a Tatabányát, a második helyen álló Videoton II négyet szórt a Csepelnek.

Videoton II Tatabánya NB III FTC II Csepel

Videoton: a második csapattal készül a horvát középpályás

2016-02-16 19:42:11

A Videoton FC szakmai stábja a klub második csapatához irányította Dinko Treboticot – adta hírül a székesfehérváriak hivatalos honlapja.

Videoton II Videoton NB III NB I Dinko Trebotic

NB III: hatot kapott a PAFC II, a Szpari nyert Debrecenben

2016-02-14 16:07:08

A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 18. fordulójában a listavezető Nyíregyháza Spartacus 2–1-re nyert a DVSC-DEAC otthonában.

Videoton II Puskás Akadémia II Nyíregyháza NB III Mosonmagyaróvár Ferencváros II

Videó: zseniális mozdulattal remek gólt tekert a Vidi-játékos

2015-11-08 18:44:01

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjának 15. fordulójában Géresi Krisztián, a Videoton II támadója remek gólt lőtt Puskás Akadémia II-nek. A találkozót a fehérvári együttes 2–0-ra nyerte meg idegenben, Géresi a 70. percben állította be a végeredményt.

videó labdarúgó NB III Videoton II Puskás Akadémia II NB III Géresi Krisztián

NB III: a Fradi II kiütéssel nyert az ETO Parkban

2015-10-18 18:17:15

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjának vasárnapi rangadóján a Ferencváros II 4–0-ra győzött az ETO FC Győr vendégeként, így a táblázaton hat ponttal vezet a kisalföldiek, kettővel pedig a Videoton II előtt.

labdarúgó NB III Videoton II NB III Győri ETO Ferencváros II ETO FC Győr

NB III: a Paks II hetet kapott, az FTC II 2-0-ról botlott, élen a Vidi II

2015-10-04 17:32:45

A labdarúgó NB III Keleti csoportjában a Cegléd folytatja nagyszerű szereplését, a Forró Gyulát, Bojan Szankovicsot, Cseke Benjámint, Sallói Dánielt, Tóth Patrikot és Mihailo Perovicsot is szerepeltető Újpest II ellen magabiztos játékkal, sok helyzetet kidolgozva nyert 2–0-ra. A Dombi Tibort a hajrában bevető DVSC-DEAC is pont nélkül maradt, a Cigánd 1–0-ra nyert Debrecenben.

Újpest II Videoton II Paks II NB III Ferencváros II

NB III: négyig jutott a FTC II és a komlói Bata Csongor is

2015-08-30 16:05:55

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjának 5. fordulójában az MTK II idegenben 4–1-re kiütötte a Videoton II-t, így már nincs hibátlan együttes a bajnokságban.