Találatok a Viborg címkére

Találatok száma: 91

Női kézilabda: botrányosan kezdte az idényt a Viborg

2018-09-13 15:16:52

Története során talán még sohasem kezdte olyan gyengén a dán női kézilabda-bajnokságot a Viborg, mint idén: a tavalyi bronzérmes az első öt mérkőzésén pontot sem szerzett, és szégyenszemre az utolsó helyen áll.

női kézilabda kézilabda Viborg

Női kézi EHF-kupa: Lunde és Sulland döntőt játszhat

2018-04-14 18:28:07

A két korábbi győri játékossal (Katrine Lunde és Linn Jörum Sulland) felálló Kristiansand 29–23-ra győzött hazai pályán a Viborg ellen a női kézilabda EHF-kupa elődöntőjének visszavágóján, így háromgólos hátrányát ledolgozva bejutott a döntőbe.

női kézilabda EHF-kupa kézilabda Viborg Kristiansand

Női kézi EHF-kupa: Lundéék háromgólos hátrányban

2018-04-07 17:48:53

A két korábbi győri játékossal (Katrine Lunde és Linn Jörum Sulland) felálló Kristiansand háromgólos vereséget szenvedett a Viborg vendégeként a női kézilabda EHF-kupa elődöntőjének első mérkőzésén.

női kézilabda EHF-kupa Viborg Kristiansand

Dánia: Viborgban vasárnap debütál a lelátói sörárusítás

2018-03-16 13:30:06

Teljesül a dán futballszurkolók álma, a Viborg FF mérkőzésein vasárnaptól nem kell elhagyni a lelátót, ha valaki inni szeretne a nagy izgalmakra, ugyanis sörbár nyílik a nézőtéren.

sör dán foci Viborg

Női kézi: a Viborg nyerte a Budaörs előtt a Kohász-kupát

2017-08-19 23:09:10

A Viborg győzelmével zárult a Kohász-kupa elnevezésű nemzetközi női kézilabda felkészülési torna. A dánok a döntőben a Budaörsöt győzték le egyetlen góllal. A házigazda Dunaújváros a harmadik helyet szerezte meg.

női kézilabda Viborg Dunaúváros Budaörs kézilabda

Női kézi NB I: nagy fogás Budaörsön, Dániából igazolnak

2016-03-24 08:44:48

Pálos-Bognár Barbara egyéves dániai légióskodás után hazatér, és a következő szezontól a Budaörs játékosa lesz – tudtuk meg a női NB I-ben újonc kézilabdaklub közleményéből.

női kézilabda kézilabda átigazolás Viborg Pálos-Bognár Barbara Budaörs

Női kézi: a magyar irányító az idény végén távozik Viborgból

2016-02-03 15:34:19

Egy szezon után távozik a dán Viborg női kézilabdacsapatától Pálos-Bognár Barbara. A 28 esztendős irányító és klubja közös megegyezéssel úgy döntött, hogy nem lép életbe a plusz egy évre szóló opció.

női kézilabda Viborg Pálos-Bognár Barbara

Videó: Stieber remekelt – gól és gólpassz a Viborg ellen

2015-10-09 09:40:14

Mint megírtuk, felkészülési mérkőzésen Stieber Zoltán góllal és gólpasszal járult hozzá a Hamburg háromgólos (3–0) győzelméhez.

videó felkészülés Viborg Stieber Zoltán Hamburg

Női kézi: magyar irányítót szerződtetett a Viborg Érdről

2015-05-21 12:11:36

A Viborg női kézilabdacsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Pálos-Bognár Barbarát. A Győrben nevelkedő 27 éves irányító Érdről igazol két idényre a dán együtteshez.

Érd kézilabda női kézilabda kézilabda átigazolás Viborg Pálos-Bognár Barbara

Női kézilabda: megvan Dalmose utóda a Viborgnál

2015-04-10 16:52:52

A Buducsnoszt Podgorica elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágójára készülő Viborg női kézilabdacsapata a hét közben bejelentette, hogy július 1-től három éven keresztül a jelenleg a Ringköbinget irányító Allan Heine lesz a vezetőedző.

női kézilabda Viborg

Női kézilabda BL: készülhet Budapestre a Podgorica

2015-04-05 18:24:50

A Buducsnoszt Podgorica 28–22-re nyert a Viborg otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, így gyakorlatilag már a budapesti négyes döntőben érezhetik magukat a montenegróiak.

női kézilabda BL Viborg Buducsnoszt Podgorica

Női kézi: a dán Dalmose lesz a Siófok új edzője - hivatalos

2015-03-27 12:28:42

A dán Christian Dalmose lesz 2015. július 1-től a Siófok női kézilabdacsapatának vezetőedzője – adta hírül péntek délben a Balaton-parti klub honlapja. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

női kézilabda Viborg Siófok kézilabda Christian Dalmose

Női kézi: dán sztáredző veheti át a Siófok irányítását

2015-03-27 09:26:07

Hogy a női kézilabda-bajnokság rájátszásának felsőházáról egyetlen hajszállal lemaradó Siófok KC-Galerius Fürdő jelentős terveket szövöget a következő szezonra is, azt mi sem bizonyítja jobban, mint a következő vezetőedző személye. Információink szerint ugyanis az évad végeztével közös megegyezéssel távozó Golovin Vlagyimir helyére a nemrég még a dán Viborgot irányító Christian Dalmosét szerződtetik a Balaton-parton.

Női kézi BL: nyert a Larvik, még izgulhatnak a dánok

2015-03-08 18:16:46

A Viborg hazai pályán 29–23-ra kikapott a Larviktól a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó előtti fordulójában, így még nem biztosította a helyét a negyeddöntőben.

női kézilabda BL Viborg Larvik

Női kézi: menesztették a gyengélkedő Viborg edzőjét

2015-02-28 14:33:22

Menesztették a Viborg női kézilabdacsapatának vezetőedzői posztjáról Christian Dalmosét.

női kézilabda Viborg Christian Dalmose

Női kézi BL: viborgi sikerükkel kapaszkodnak a nagybányaiak

2015-02-15 18:03:42

A HCM Baia Mare 31–30-ra nyert a Viborg otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében. A nagybányai csapat ezzel a győzelmével pontszámban beérte a negyedik helyen álló Metzet a Győr csoportjában.

női kézilabda BL Viborg Baia Mare

Videó: törülközőkkel takarták el a meccsen vetkőző kézist

2015-02-08 11:30:49

Mint megírtuk, a norvég Larvik női kézilabdacsapata 31–18-ra legyőzte a Viborgot a BL középdöntőjében. A dánok a sérülések és betegségek miatt nyolc játékossal tudtak csak kiállni, a hajrában azonban egyikük megkapta a harmadik két percét. Rikke Poulsen, a Viborg cserekapusa állt be a jobb szélre, de a felszerelése nem volt megfelelő az új posztra, így a pálya mellett kellett átöltöznie. Pár perccel később egy gólt is ejtett a Larviknak, aminek láthatóan nagyon örült, ez azonban csak vigaszdíj lehetett együttese számára.

videó női kézi BL kézilabda Viborg Rikke Poulsen Larvik

Női kézi BL: az egyik kapus volt a jobbszélső a Viborgban

2015-02-07 20:55:08

A Viborg női kézilabdacsapatánál már kínjukban nevethettek a Larvik elleni BL-mérkőzésükön, amelyet 31–18-ra elveszítettek idegenben.

Női kézi BL: nagy csatában nyert a Viborg a Győr csoportjában

2015-02-02 20:46:27

A háromszoros BL-győztes Viborg hazai pályán 27–26-ra legyőzte a francia Metzet a Bajnokok Ligája 2. számú középdöntős csoportjának első fordulójában. A végig kiélezett és izgalmas mérkőzés a hajrában dőlt el – a dánok javára.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda női kézi BL Viborg Metz

Női kézi: a Viborg edzője nehéz pillanatokat élt meg lányával

2015-01-27 23:49:46

A Győri ETO-val azonos Bajnokok Ligája-középdöntős csoportban szereplő Viborg női kézilabdacsapatának 17 éves balátlövője, Cecilie Dalmose súlyos térdsérülést szenvedett a Randers elleni, hétvégi dán bajnokin (21–21). A Viborgot édesapja, Christian Dalmose irányítja, az eset éppen előtte történt a pályán.