Kézi: meghívták fagyizni a kedvenceit, aztán majdnem megállt a szíve – videó

Csodálatos élményben volt része egy kilencéves szlovén kézilabda-rajongó kisfiúnak, köszönhetően a Gorenje Velenje játékosainak, no meg az édesapjának.

videó kézilabda férfi kézilabda BL fagylalt ajándék Velenje

Férfi kézi BL: Császár 9 góllal vezette győzelemre csapatát

2017-10-05 19:43:55

A Császár Gáborral felálló Schaffhausen hazai pályán 31–28-ra győzött a Velenje ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája C-csoportjában. A magyar irányító kilenc góljával a mezőny legeredményesebb játékosa volt.

kézilabda férfi kézilabda BL Velenje Schaffhausen Császár Gábor

SEHA-liga: a Veszprém idegenben is legyőzte a Velenjét

2016-12-15 19:29:59

A Telekom Veszprém 31–27-re nyert a Velenje vendégeként a férfi kézilabda SEHA-liga csütörtöki játéknapján.

férfi kézilabda Velenje Telekom Veszprém SEHA-liga

Férfi kézi: a szlovén irányító Szegeden folytatja – hivatalos

2016-03-18 11:12:52

A Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata kettő plusz egy éves szerződést kötött a szlovén válogatott irányító Stas Skubéval – adta hírül péntek délelőtt a Tisza-parti klub honlapja.

férfi kézilabda Velenje Stas Skube Mol-Pick Szeged

Férfi kézi BL: a PSG, a Kiel és a Metalurg is negyeddöntős

2014-03-30 18:31:04

A Paris Saint-Germain és a Metalurg Szkopje is bejutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.

férfi kézilabda BL Velenje PSG kézilabda Metalurg Szkopje Kiel

Férfi kézi BL: a címvédő könnyedén nyert Szlovéniában

2014-02-05 21:37:21

A címvédő Hamburg 36–29-re nyert a Velenje vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjában.

férfi kézilabda BL Velenje Hamburg kézilabda

Férfi kézi BL: a HSV otthon, a Velenje Svédországban nyert

2013-11-27 21:26:10

A címvédő Hamburg 34–27-re nyert a La Rioja ellen, a Velenje pedig Svédországból hozta el a két pontot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjának 7. fordulójában.

Férfi kézi: Vori és Melics a PSG-nél folytatja pályafutását

2013-01-04 13:17:51

A horvát válogatott Igor Vori és a montenegrói válogatott Fahrudin Melics a következő szezontól a Paris Saint-Germain férfi kézilabdacsapatát erősíti.

férfi kézilabda Velenje PSG Igor Vori Hamburg Fahrudin Melic

Férfi kézi BL: a Szkopje és a Velenje is továbbjutott

2012-12-01 21:18:18

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A Metalurg Szkopje és a Velenje is biztosította helyét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája legjobb 16 csapata között. A macedón csapat a Chambéryt verte meg hazai pályán 26–21-re, míg a szlovén gárda a Szentpétervárt győzte le Oroszországban 32–25-re. A C-csoportban így már csak egy továbbjutó hely kiadó.

férfi kézilabda BL Velenje Metalurg Szkopje

A nyár tíz legérdekesebb átigazolása

2010-09-02 13:21:25

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A nyár legérdekesebb férfikézilabdás átigazolásaiban nem meglepő módon a spanyol és a német csapatok voltak a főszereplők, de a szlovén Celje és a dán AG Köbenhavn is aktív volt a játékospiacon. A handball-planet.com szakportál a legérdekesebb klubváltásokból összeállított egy tízes listát, amelynek első helyén Kiril Lazarov szerepel.

átigazolások Velenje Szilágyi Viktor Silkeborg Petar Metlicic Mirko Alilovic

Asztalitenisz, Pro Tour: Póta is kiesett, Pázsyék elődöntősök

2009-01-09 10:47:20

Utolsó magyarként Póta Georgina is elbúcsúzott egyesben az asztaliteniszezők idei Pro Tour-sorozatának első állomásán, Velenjében: a magyar játékos a holland színekben versenyző Li Jiaótól szenvedett vereséget a nyolcaddöntőben. A szlovéniai viadal honlapjának tanúsága szerint Li öt szettben, 4-1-re nyert.

Póta Georgina Pro_Tour

Asztalitenisz, Pro Tour, Velenje: már csak két magyar versenyben

Egyesben már csak két magyar, Kertai Rita és Póta Georgina (képünkön) van versenyben az asztaliteniszezők idei Pro Tour-sorozatának első állomásán, Velenjében.

Öt mérkőzés után is makulátlan a mérleg, megvan a csoportgyőzelem

2007-11-21 00:00:18

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája H csoportjának ötödik játéknapján a Pick Szeged magabiztos játékkal, a mérkőzést az elsőtől az utolsó percig kézben tartva legyőzte a szlovén Velenjét, ezzel megőrizte a százszázalékos mérleget és bebiztosította a csoportgyőzelmet.

Mol-Pick Szeged H csoport

Kézilabda, férfi BL: a Velenje otthon verte a Szarajevót

2007-10-21 00:00:12

A férfi kézilabdázók legrangosabb nemzetközi kupasorozatában a Szeged csoportbeli ellenfelei közül a Velenje és a Szarajevo Szlovéniában küzdött meg. A hazaiak három góllal bizonyultak jobbnak bosnyák riválisuknál, és győztek 30-27-re. A szlovének másodszor nyertek, a bosnyákok másodszor szenvedtek vereséget.

férfi Bajnokok Ligája Velenje

Puljezevics és Andjelkovics vezetésével kiütötte a Pick a Gorenjét

2007-10-07 00:00:10

Az első félidőben húsz perc alatt eldöntötte a Szeged a Velenje elleni idegenbeli mérkőzését a férfi kézilabda Bajnokok Ligája H csoportjában, és bravúros, 29-17-es győzelmet aratott. A magyar bajnok 3-3 után a szünetig 11 gólt szerzett, miközben csak egyet kapott, így a második harminc percben tízgólos előnnyel gazdálkodhatott. A Pick legjobbja két legjobb embere Puljezevics Nenad és Daniel Andjelkovics volt.