Találatok a Valentino_Rossi címkére

Találatok száma: 68

MotoGP: Rossi győzött, Talmácsi pontot szerzett

2009-07-20 00:28:48

A világbajnoki pontversenyben éllovas Valentino Rossi nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájának Német Nagydíját. A második helyen Jorge Lorenzo, a harmadikon Dani Pedrosa végzett. Talmácsi Gábor megszerezte pályafutása első pontját a királykategóriában, miután a 15. helyen zárta a futamot.

Talmácsi_Gábor Valentino_Rossi

Talmácsi Gábor megszerezte az első pontját a királykategóriában

2009-07-19 16:47:56

Talmácsi_Gábor Valentino_Rossi Jorge_Lorenzo

MotoGP: Valentino Rossi az élről, Talmácsi a 16. helyről indul

2009-07-18 15:28:34

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíjának időmérő edzésén a királykategóriában az olasz Valentino Rossi volt a leggyorsabb, mögötte a spanyol Jorge Lorenzo és az ausztrál Casey Stoner végzett. Talmácsi Gábor a spanyol Toni Eliast megelőzve a 16. helyen zárt.

Valentino_Rossi Talmácsi_Gábor Casey_Stoner Jorge_Lorenzo

Talmácsi Gábor a 16. helyen zárta a második szabadedzést

2009-07-18 12:27:54

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíjának második szabadedzésén a királykategóriában a spanyol Jorge Lorenzo volt a leggyorsabb, mögötte az ausztrál Casey Stoner és a spanyol Dani Pedrosa végzett. Talmácsi Gábor a tegnap hatalmasat bukó az ausztrál Chris Vermeulent megelőzve a 16. helyen zárt.

Talmácsi_Gábor Jorge_Lorenzo Casey_Stoner

MotoGP: Rossi győzött, Talmácsi a 16. Hollandiában

2009-07-04 04:00:13

Valentino Rossi sikerével ért véget a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájának Holland Nagydíja. Az olasz klasszis pályafutása századik futamgyőzelmét szerezte meg, a második helyen Jorge Lorenzo, a harmadikon Casey Stoner végzett. Az élete második MotoGP-futamán rajthoz álló Talmácsi Gábor a 19., utolsó helyről rajtolva végül a 16. helyen ért célba.

Valentino Rossi 100. futamgyőzelmét érte el az asseni versenyen

2009-07-01 04:00:23

A Yamahával versenyző olasz Valentino Rossi nyerte a Holland Nagydíjat a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájában. Második a spanyol Jorge Lorenzo, míg harmadik az ausztrál Casey Stoner. Rossinak ez volt a 100. futamgyőzelme, elsőségével pedig a pontversenyben is ellépett riválisaitól. Talmácsi Gábor kitűnő rajt után visszaesett, és három kiesés révén végül a 16. helyen végzett. A 250 köbcentiméteres kategóriában Tóth Imre a 15. lett, ezzel egy pontot szerzett.

Valentino_Rossi Talmácsi_Gábor Tóth_Imre

Rossi rajtol az élről; Talmácsi többször javított, ám továbbra is a 19.

2009-06-30 04:00:23

Az olasz Valentino Rossi bizonyult a legjobbnak a gyorsaságimotoros-világbajnokság Holland Nagydíjának időmérőjén, így a vb-címvédő indulhat az élről a szombati futamon. Talmácsi Gábor a 19. pozícióban, 3.382 másodperccel az éllovas mögött zárta az edzést.

gyorsasági motor Valentino_Rossi Talmácsi_Gábor

MotoGP: Rossi a szabadedzés legjobbja a királykategóriában

2009-05-01 04:00:25

Valentino Rossi sikerét hozta a gyorsaságimotoros-világbajnokság Japán Nagydíjának első szabadedzése a királykategóriában.

Valentino_Rossi Casey_Stoner Jorge_Lorenzo

Valentino Rossi évtizedes karriert tervez a rali-világbajnokságon

2009-04-26 04:00:25

Visszavonulása után legalább tíz évig ralizni szeretne Valentino Rossi, a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriája, a MotoGP sztárja. A sportág jelenkori legeredményesebb versenyzője szerdán egy interjúban elmondta, régóta tervezi már, hogy kettőről négy kerékre vált, s noha korábban a Formula–1-gyel is kacérkodott, a ralizást tartja reális célnak.

Valentino_Rossi

Casey Stoner végig vezetve győzött Rossi és Lorenzo előtt

2009-04-17 04:00:26

Vasárnap Katarban a nagy eső miatt nem rendezték meg a királykategória évadnyitó versenyét, a futamra ma, magyar idő szerint 20 órától került sor. A versenyt az ausztrál Casey Stoner nyerte meg, aki a rajt pillanatától kezdve végig vezetett.

Moto_GP Casey_Stoner Valentino_Rossi Jorge_Lorenzo

MotoGP: Rossi megsérült, miután ráesett egy üvegasztalra

2009-02-10 04:00:21

Valentino Rossi olaszországi otthonában szenvedett balesetet, amikor ráesett egy üvegasztalra. A gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájának címvédője a lábán és a kezén is sérülést szenvedett.

Valentino_Rossi Moto_GP

Motorsport: Valentino Rossi ismét tesztelt egy Ferrarit

2008-11-27 04:00:29

Ismét tesztelhette a Forma-1-es Ferrari egyik autóját Valentino Rossi, az olaszok nyolcszoros világbajnok motorosa.

Valentino Rossi: Igen jó F1-es versenyző vált volna belőlem

2008-11-24 04:00:27

A nyolcszoros Moto GP-világbajnok Valentino Rossi szerint remek Formula–1-es pilóta vált volna belőle, ha három évvel ezelőtt vált, és két kerék helyett a négykerekű alkalmatosságot választotta volna.

F1 Valentino_Rossi

Rali: Valentino Rossi szívesen kipróbálná magát

2008-11-21 04:00:29

Gyorsaságimotoros-pályafutását követően szívesen kipróbálná magát a raliban Valentino Rossi, az olaszok nyolcszoros világbajnoka.

MotoGP: Rossi világbajnok, így ismét tesztelhet egy Ferrarit

2008-11-14 04:00:32

Ismét valóra válik az álma Valentino Rossinak, az olaszok nyolcszoros világbajnok motorosának, november 20-21-én ugyanis újfent tesztelheti a Ferrari egyik Formula-1-es autóját.

Stoner nyerte meg az utolsó nagydíjat, Rossi pontcsúcsot döntött

2008-10-30 04:00:27

Az ausztrál Casey Stoner nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság utolsó, valenciai futamát a MotoGP mezőnyében. A második a hazai pályán versenyző Dani Pedrosa lett, míg a harmadik helyen a világbajnok Valentino Rossi végzett, aki ezzel 373 ponttal fejezte be az idei sorozatot, ami új csúcs. A 250 köbcentiseknél a világbajnoki címet már korábban megszerző Marco Simoncelli diadalmaskodott.

Valentino_Rossi Casey_Stoner Marco Simoncelli

MotoGP: Stoner nyert a királykategóriában Rossi előtt

2008-10-12 04:00:26

Az ausztrál Casey Stoner nyerte a gyorsaságimotoros-világbajnokság Ausztrál Nagydíján a királykategória (MotoGP) küzdelmét. A második a már világbajnok olasz Valentino Rossi, a harmadik az amerikai Nicky Hayden lett.

Nicky Hayden Casey_Stoner Valentino_Rossi

Stoner hazai pályán magabiztosan győzött, Rossi a második lett

2008-10-09 04:00:26

Az ausztrál Casey Stoner nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság Ausztrál Nagydíján a királykategória (MotoGP) versenyét. A második a már világbajnok olasz Valentino Rossi, a harmadik az amerikai Nicky Hayden lett. A 250 köbcentiseknél az olasz Marco Simoncelli győzött a spanyol Alvaro Bautista előtt, míg harmadikként a finn Mika Kallio végzett. Tóth Imre a pontszerző 13. helyen zárt.

Valentino_Rossi Casey_Stoner Alvaro Bautista Tóth_Imre Marco Simoncelli

MotoGP: Casey Stoner hazai pályán az élről indulhat vasárnap

2008-10-11 04:00:25

A világbajnoki címvédő ausztrál Casey Stoner végzett az első helyen a szombati időmérő edzésen Ausztráliában a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájában. Ezzel megszakította a Honda sorozatát, ugyanis 2003 óta csak hondás versenyző indulhatott az élről.

Valentino_Rossi Casey_Stoner Moto_GP

A Doktor ismét oktatott: Valentino Rossi már nyolcszoros világbajnok

2008-10-02 04:00:27

A Japán Nagydíjnak jelentős tétje volt, hiszen a futam előtt Valentino Rossi 87 ponttal vezetett a címvédő Casey Stoner és 95-tel Dani Pedrosa előtt. A hétszeres világbajnok Rossi célja nem lehetett más Motegiben, mint legalább 76 egységet megőrizni riválisai előtt, hiszen ebben az esetben – a világbajnokság vége előtt három futammal – újabb vb-címet ünnepelhet...