Románia: békítő szándékkal fut a magyar ultramaratonista

Békítő szándékkal fut a december 1-jei román nemzeti ünnepen Nagyenyedről Gyulafehérvárra egy magyar családból származó, fogyatékkal élő ultramaratonista – közölte csütörtökön az Agerpres hírügynökség.

ultramaratoni  atlétika  Románia  Polgár Levente

Atlétika: Príma-díjat kapott az ultramaratonista

2017-09-23 22:13:44

Príma-díjat kapott Magyarország egyik legjobb ultramaratonistája, Maráz Zsuzsa. Az Esztergomban élő, háromszoros egyéni Ultrabalaton-győztes futónő a szeptember 29-én elrajtoló, 246 kilométeres, Athén és Spárta közötti legendás versenyre, a Spartathlonra készül.

ultramaratoni  ultrafutás  atlétika

Ultramaraton: csaknem 500 kilométert készül futni a Himalájában

2017-06-07 12:01:26

A világ feltehetően legnehezebb futóversenyén áll rajthoz Szőnyi Ferenc, aki a 480 kilométeres Hell Ultra Runningon vesz részt a Himalájában.

ultramaratoni  atlétika  Szőnyi Ferenc

Ultramaratoni: a világcsúcs is megdőlhet Balatonfüreden

2017-05-03 15:31:37

A szervezők szerint a világcsúcs is megdőlhet a Balatonfüreden csütörtökön kezdődő hatnapos ultramaratoni futóversenyen, az EMU 6 Day Race World Trophyn.

ultramaratoni

Atlétika: két világcsúcs a balatonfüredi ultramaratonon

2016-05-11 10:40:14

Két világcsúccsal és 25 nemzeti rekorddal zárult a balatonfüredi hatnapos ultramaratoni futóverseny, melyen az amerikai Joe Fejes volt az abszolút sorrend legjobbja.

világcsúcs  ultramaratoni  maratoni

Atlétika: a világcsúcs a cél a balatonfüredi ultramaratonon

2016-05-02 08:46:38

A világcsúcs megjavítása a cél a Balatonfüreden szerdán kezdődő hatnapos ultramaratoni futóversenyen.

futás  ultramaratoni

Atlétika: Zahorán pályacsúccsal védte meg címét Hollandiában

2015-12-21 10:41:35

Zahorán János megvédte elsőségét a hollandiai Santpoortban rendezett 24 órás futóversenyen.

ultramaratoni  ultrafutás  atlétika  Zahorán János

Atlétika: félmaratoni lesz a Bécs–Budapest ultramaratoni helyett

2015-10-20 17:21:44

Megfelelő számú jelentkező híján a Bécs–Budapest ultramaratoni helyett csak félmaratonit rendeznek október 23-án.

ultramaratoni  tömegsport  szabadidősport  félmaratoni  Bécs-Budapest

Bécs-Pozsony-Budapest: Zabari a végső győzelem kapujában

2013-10-22 15:03:15

A címvédő Zabari János nyerte a Bécs–Pozsony–Budapest ultramaratoni futóverseny keddi, utolsó előtti szakaszát, így összetettben tovább növelte előnyét.

ultramaratoni  atlétika  Bécs-Pozsony-Budapest

Bécs-Pozsony-Budapest: a címvédő megállíthatatlan

2013-10-21 17:25:16

A Győr és Tata közötti rajt-cél győzelmével tovább növelte előnyét összetettben a címvédő Zabari János a Bécs–Pozsony–Budapest ultramaratoni futóversenyen.

ultramaratoni  atlétika  Zabari János  Bécs-Budapest

Bécs-Pozsony-Budapest: Zabari növelte az előnyét

2013-10-20 18:04:29

Az első szakaszon győztes címvédő Zabari János nyerte meg vasárnap a Bécs–Pozsony–Budapest ultramaratoni futóverseny (BBU) Pozsony és Győr közötti, második, 81 kilométeres etapját, így összetettben növelte az  előnyét.

ultramaratoni  atlétika  Zabari János  Bécs-Pozsony-Budapest

Atlétika: a címvédőé az első szakasz a Bécs-Budapesten

2013-10-19 19:12:34

A címvédő Zabari János nyerte meg az első szakaszt a Bécs–Pozsony–Budapest ultramaratoni futóversenyen.

ultramaratoni  atlétika  Bécs-Budapest

Atlétika: magyar második helyezés a stuttgarti ultramaratonin

2013-06-11 09:42:48

Zahorán Ádám 123.7 kilométeres összteljesítménnyel a második helyen végzett azon a Stuttgart közelében 16. alkalommal lebonyolított 12 órás ultramaratoni futóversenyen, amely Németország egyik legrangosabb ilyen rendezvénye.

ultramaratoni  hosszútávfutás  atlétika  Zahorán Ádám

Atlétika: magyar ultramaratoni siker Würzburgban

2013-03-17 17:27:14

Zahorán Ádám nyerte a Würzburgban rendezett 44 km-es ultramaratoni futóversenyt szombaton, míg édesapja, Zahorán János korosztályában a negyedik, összességében a kilencedik lett.

Zahorán Ádám  atlétika  ultramaratoni

Atlétika: Zahoránék remekeltek a mainzi ultramaratonin

2012-12-25 17:53:13

Zahorán Ádám nyerte a Mainzban rendezett 45 km-es ultramaratoni futóversenyt, míg édesapja, Zahorán János harmadik lett.

ultramaratoni  atlétika  Zahorán Ádám  Zahorán János  Mainz

Atlétika: Zabari János győzött az ultramaratoni első szakaszán

2012-10-19 18:30:00

Zabari János nyerte a Bécs–Pozsony–Budapest ultramaratoni futóverseny első, pénteki szakaszát, amely az osztrák fővárostól a szlovákig tartott.