Találatok a Troy Deeney címkére

Találatok száma: 7

PL: „Nagy a fejem, cápafogam van, és akkor mi van?!”

2018-09-15 10:27:58

Elképesztően kezdte a 2018–2019-es idényt a Watford és Troy Deeney az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League). Az angol csatár négy meccsen két gólnál és egy gólpassznál jár, csapata pedig a harmadik a tabellán, hibátlan mérleggel.

angol foci angol bajnokság Watford Troy Deeney Premier League

PL: legyőzték a Spurst, mert nem hallgattak a menedzserre

2018-09-03 19:52:29

Mint ismert, a Watford hiába került hátrányba, végül fordított, és legyőzte az esélyesebb Tottenhamet a Premier League negyedik fordulójában. A győztes hazaiak futballistája, Troy Deeney elárult egy apró kulisszatitkot, ami végül a siker kulcsának bizonyult.

angol labdarúgás Watford Troy Deeney Tottenham Premier League Javi Gracia

PL: döntöttek, nem tiltják el a Chelsea-tábor előtt bemutató csatárt

2018-02-07 19:27:25

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) bejelentette, hogy nem tiltja el Troy Deeneyt a Watford–Chelsea Premier League-mérkőzésen (4–1) bemutatott gólöröme miatt.

Watford Troy Deeney Premier League Chelsea

Bemutatott a Chelsea-tábor előtt, de nem ez a legőrültebb tette!

2018-02-06 17:03:03

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) bejelentette, hogy kivizsgálja Troy Deeney a Watford–Chelsea Premier League-mérkőzésen (4–1) bemutatott gólörömét. A Watford csapatkapitánya értékesített tizenegyese után bemutatott a Chelsea-tábor előtt, ha bebizonyosodik bűnössége, valószínűleg kettő (obszcén gesztus) plusz kettő (harmadik eltiltás a szezonban) mérkőzéses eltiltást kap – ezzel már 11 meccsnyi büntetést szedne össze a csatár a szezonban! Deeney ugyanakkor több, mint egyszerű balhés munkásgyerek – különös figura egy egyenakadémiákon nevelkedő, egyenközhelyeket válaszolgató futballvilágban.

Watford Troy Deeney Robin Friday Premier League PL FA

Kép: nem akármilyen ajándékkal lepte meg édesanyját a PL-játékos!

2016-10-10 08:40:27

Troy Deeney, az angol Premier League-ben szereplő Watford angol futballistája nem akármilyen ajándékkal lepte meg édesanyját a születésnapján. A 28 esztendős támadó egy új autót ajándékozott édesanyjának a nagy napra, egy Mercedes-Benz GLC Coupét. Az autó ára egyébként 13-15 millió forint körül mozog, míg Deeney havonta 45 millió forint körül keres átszámolva. Tehát azért a veséjét nem kellett eladnia az ajándékhoz, de tény, szép gesztus!

kép kocsi fotó autó Watford Troy Deeney

PL: a csatár meghívta cellatársait az MU elleni meccsre

2015-11-21 13:10:04

Troy Deeney, a Watford futballistája megtartotta ígéretét és meghívta korábbi cellatársait a Manchester United elleni bajnoki mérkőzésre.

börtön angol foci Watford Troy Deeney Premier League PL

Watford: „Tőzsér Dani? Megköszöntünk neki mindent”

2015-07-10 17:39:33

Troy Deeney, az angol labdarúgó-bajnokság élvonalába (Premier League) feljutó Watford támadója a helyi lapnak adott interjújában többek között magyar csapattársa, Tőzsér Dániel távozásáról is beszélt.