Találatok a Toulon címkére

Találatok száma: 7

U21: megint az angolok nyerték meg a Toulon-tornát

2018-06-10 07:45:47

Sorozatban harmadszor nyerte meg a Toulon ifjúsági kupát az angol U21-es válogatott Dél-Franciaországban.

Toulon U21 angol válogatott

Videó: döbbenten állt az ellenfél a szabadrúgás után

2015-06-04 21:15:15

Minden szabadrúgást illik komolyan venni! Ez az, amit elfelejtett a holland U21-es labdarúgó-válogatott a francia U21-es nemzeti csapat elleni mérkőzésen a touloni nemzetközi tornán. A találkozó 18. percében a franciák teljesen átlagos szabadrúgást végezhettek el a felezővonal közelében. A hollandok nem vették komolyan a helyzetet...

videó Toulon Romain Habran

Videó: parádés gólok a brazil és az angol fiataloktól Toulonban

2014-05-23 10:10:07

Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen az angol U21-es labdarúgó-válogatott 3–0-ra legyőzte Katart, míg Brazília 2–0-ra megverte Dél-Koreát a touloni tornán. Összefoglalók!

videó U21 Toulon Brazília Anglia

Videó: az MU legendája mesterien bánik a tojáslabdával

2013-07-19 10:27:07

A Manchester United legendája, Éric Cantona a Marseille–Toulon rögbimérkőzésen mutatta meg, hogy remekül bánik a tojáslabdával is. Cantona elképesztő precizitással emelt a lécre. Íme!

Éric Cantona videó rögbi Toulon Marseille Manchester United

Rögbi: a BL-győztes sem lett próféta saját hazájában

2013-06-02 18:48:50

A friss BL-győztes (azaz Heineken-kupát nyerő) Toulon nyolcvanezer néző előtt ötpontos (19–14) vereséget szenvedett a francia rögbibajnokság (Top 14) döntőjében a Castres együttesétől.

rögbi Toulon Top 14 Castres

Rögbi: BL-trónon a Toulon, megnyert döntőt bukott el a Clermont

2013-05-18 21:54:27

A Toulon nyerte meg a rögbi Bajnokok Ligáját (Heineken-kupa), miután a Dublinban megrendezett francia házidöntőben egy ponttal jobbnak bizonyult a Clermont-nál.

rögbi Toulon Jonny Wilkinson Heineken-kupa Clermont

Rögbi, Top 14: megvédte címét, 19-edszer bajnok a Toulouse

2012-06-09 20:15:32

Megvédte címét a francia élvonalbeli rögbibajnokságban (Top 14) az alapszakaszban is első helyen végző Toulouse, amely a szombati fináléban hat ponttal bizonyult jobbnak a Toulonnál.