Találatok a Toronto címkére

Találatok száma: 55

Tenisz: negyeddöntőbe jutottak Babosék Torontóban

2019-08-08 23:03:33

A Babos Tímea, Anett Kontaveit kettős negyeddöntőbe jutott a 2.83 millió dollár (833 millió forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Toronto ATP

Tenisz: kiesett Babos páros partnere Torontóban

2019-08-08 20:06:38

A Babos Tímeával párosban induló Anett Kontaveit a nyolcaddöntőben kiesett a 2.83 millió dollár (833 millió forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztornán.

tenisz WTA Toronto

A Stanley-kupára 1993 óta várnak, a Raptors elhozta nekik az NBA-diadalt

2019-06-14 22:37:53

Mint beszámoltunk róla, a Golden State Warriors elleni idegenbeli győzelemmel biztosította be első bajnoki címét az észak-amerikai profi kosárlabdaligában a Toronto Raptors, mely így az NBA történetének első kanadai bajnoka lett. Sőt: az első kanadai bajnok major profisportban 1993 óta. Vajon gondolta akkor bárki is, hogy nem egy jégkorong- vagy baseballcsapat hoz ismét elsőséget Kanadának?

kosárlabda jégkorong Toronto Raptors Toronto Maple Leafs Toronto NHL

Tenisz: Nadal legyőzte Wawrinkát Torontóban

2018-08-10 10:44:14

Rafael Nadal két szettben legyőzte Stan Wawrinkát a kemény pályás torontói férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Toronto Stan Wawrinka Rafael Nadal

MLS: balhé, dupla kiállítás – kialakult a főcsoportdöntő párosítása

2017-11-06 08:14:51

A Seattle Sounders után a Houston Dynamo is bejutott az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) rájátszásának főcsoportdöntőjébe a nyugati konferenciában. Keleten a Toronto FC szoros, és nem mellesleg indulatokkal fűtött meccsen vívta ki a továbbjutást, míg a Columbus Crew majdnem elszórakozta háromgólos előnyét a New York City FC otthonában, ám végül megúszta 2–0-s vereséggel, ami szintén főcsoportdöntőt ért.

Vancouver Whitecaps Toronto Seattle Sounders Portland Timbers New York Red Bulls New York City FC

MLS: Giovinco nemet mondott a Barcának, Kínát nem zárja ki

2017-01-26 21:55:10

Sebastian Giovinco, a Toronto ma 30 éves támadója elmondta, nemet mondott a Barcelonának, ugyanakkor nyitva hagyta az ajtót egy esetleges kínai szerződéssel kapcsolatban.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás kínai átigazolás Toronto Sebastian Giovinco MLS

Videó: a volt Juve-csatár csele láttán tátva marad a szánk

2016-10-27 12:12:03

A Toronto FC támadója, Sebastian Giovinco ismét csapata egyik legjobbja volt. A korábban a Juventusban is futballozó csatár ezúttal a Philadelphia Union ellen 3–1-re megnyert meccsen talált be, megszerezve ezzel 18. gólját 29. mérkőzésén. A találkozó egyik legszebb jelenete is az olasz csatár nevéhez fűződik, amikor egyetlen csellel két embert – köztük a korábbi Bayer Leverkusen-kedvenc Tranquillo Barnettát – csapott be.

amerikai labdarúgás Tranquillo Barnetta Toronto Sebastian Giovinco Philadelphia Union MLS

Tenisz: a svájci tini Serena Williamset is legyőzte

2015-08-16 08:31:50

Belinda Bencic karrierje eddigi legnagyobb sikerét aratva három szettben legyőzte Serena Williamset, ezzel bejutott a torontói kemény pályás tenisztorna döntőjébe.

tenisz Toronto Serena Williams Nisikori Kei Montreal Belinda Bencic

Tenisz: Halep készülhet az idei negyedik döntőjére

2015-08-15 21:09:36

Simona Halep jutott be elsőként a torontói kemény pályás tenisztorna döntőjébe, miután az elődöntőben 6:4, 6:4-re legyőzte Sara Erranit.

tenisz Toronto Simona Halep Sara Errani

Olimpia 2024: kanadai riválist is kapott Budapest

2015-07-26 15:15:33

Marcel Aubut, a Kanadai Olimpiai Bizottság elnöke bejelentette, Toronto is harcba száll a 2024-es nyári olimpiai játékok megrendezéséért.

olimpia 2024 olimpia Toronto

A riporternőt megalázó Arsenal-drukkert váratlan helyről büntette meg az élet

2015-05-13 14:26:30

Az internet olykor cifra helyzeteket teremt, ez ismételten bizonyossá vált. Egy meggondolatlan, Arsenal-mezt viselő futballdrukker megalázó hangnemben beszélt egy kanadai riporternővel, aki bátran kiállt magáért, majd további lavinát indított el.

riporternő Toronto MLS Houston Dynamo

Videó: Federer a hokiütővel is jól bánik, köténygólt lőtt

2014-08-04 08:40:04

A torontói Rexall Center sporttörténeti pillanat helyszínéül szolgált, amikor is teniszezők és jégkorongozók játszottak egy teremhoki-mérkőzést az ATP-torna centerpályáján. Roger Federer óriási hokiőrült, ám saját bevallása szerint korcsolyázni sem igazán tud, viszont hatalmas gyűjteménye van NHL-csapatok mezeiből. Hatalmas élmény volt így számára is, amikor többek között Radek Stepánekkel az oldalán összecsaptak a Toronto Maple Leafs játékosaival, sőt a svájci világklasszis az utolsó másodpercben is betalált.

tenisz jégkorong Toronto Maple Leafs Toronto Roger Federer

MLS: összebalhézott Defoe és társa, óriási gól lett a vége

2014-06-28 10:57:28

Ritkán látható vidám véget ért az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) két csapattárs, a torontói Jermain Defoe és Gilberto kakaskodása. A két játékos látványosan összeveszett azon, ki rúgja el a szabadrúgást, a csatát végül a brazil nyerte meg, és óriási gólt ragasztott a léc alá.

videó Toronto New York Red Bulls MLS Jermain Defoe

Hogy ki igazolt hova? Ettől még a teádat is kiköpöd!

2014-01-15 10:18:07

Az MLS-ben szereplő Toronto FC a múlt héten a klubtörténet legnagyobb átigazolását bonyolította le, és megszerezte a Tottenham Hotspur csatárát, Jermain Defoe-t 6 millió fontért. Bár a „sarkantyúsokat” annyira nem viselte meg a 31 esztendős támadó távozása, a kanadaiak szerint most egész Angliát könnyek áztatják a transzfer miatt, így ki is adtak egy videót, amelyben elképzelik, hogyan hatott a nagy bejelentés a gyanútlan britekre.

videó Tottenham Toronto Jermain Defoe

Videó: szóló után bombagólt ragasztott a kapuba a veterán

2013-08-25 13:00:03

Az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján a DC United már a 10. percben vezetést szerzett Dwayne De Rosario bombagóljával, de a vendégek egyenlítettek, így 1–1-es döntetlennel ért véget a Toronto elleni összecsapás. Tekintse meg Rosario bombáját!

videó Toronto Dwayne De Rosario DC United

Videó: zseniális emeléssel szerzett gólt Higuaín bátyja

2013-08-18 11:03:40

Gyönyörű gólt lőtt Federico Higuaín, a Columbus Crew labdarúgója a Toronto elleni mérkőzésen az MLS-ben. A 2–0-s Columbus-sikert hozó találkozón Higuaín szerezte mindkét gólt, a másodiknál zseniálisan emelte át a kapust. Higuaín bátyja a Napoliban játszó Gonzalónak.

videó Toronto Real Madrid Napoli MLS Gonzalo Higuaín

Tenisz: S. Williams idei 9. tornagyőzelmét aratta

2013-08-11 20:32:44

A Torontóban rendezett kemény pályás női tenisztorna döntőjében a világelső Serena Williams könnyed, 6:2, 6:0-s győzelmet aratott a címvédőt (Petra Kvitová) és a tavalyi döntőst (Li Na) is búcsúztató Sorana Cirstea ellen, így 2001 és 2011 után harmadszor nyerte meg a kanadai versenyt.

tenisz Toronto Sorana Cirstea Serena Williams

Tenisz: döntőbe jutott, így hétfőtől top 10-es játékos lesz

2013-08-11 01:00:35

A Montrealban zajló kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében a 11. helyen kiemelt kanadai Milos Raonic döntőszett-tiebreakben legyőzte honfitársát, Vasek Pospisilt, így egyrészt pályafutása során először játszhat ATP-1000-es tornán döntőt, másrészt hétfőtől ott lesz a világranglista első tíz helyezettje között. A 22 esztendős játékos ellenfele a fináléban vagy Rafael Nadal, vagy Novak Djokovics lesz.

Milos Raonic Montreal Sorana Cirstea Toronto tenisz

Tenisz: Ferrer és Wozniacki is búcsúzott meglepetésre

2013-08-08 08:32:24

A Torontóban zajló női tenisztorna második fordulójában a 9. helyen kiemelt dán Carolina Wozniacki vereséget szenvedett a román Sorana Cirsteától. Montrealban a férfiaknál a spanyol David Ferrer búcsúzott a második körben, a harmadikként rangsorolt játékost az orosz Aleksz Bogomolov ejtette ki két játszmában.

tenisz WTA Toronto Montreal ATP

Tenisz: a wimbledoni elődöntős kibabrált Venus Wiliamsszel

2013-08-07 00:44:49

A Torontóban zajló kemény pályás női tenisztorna első fordulójában Venus Williams három játszmában kikapott a 13. helyen kiemelt belga Kirsten Flipkenstől, aki idén elődöntőt játszhatott Wimbledonban. A nyolcaddiként rangsorolt német Angelique Kerber számára is véget ért a kanadai verseny, miután már a második fordulóban vereséget szenvedett a szlovák Dominika Cibulkovától.