Találatok a Tijuana címkére

Találatok száma: 14

Videó: ilyen, amikor a vizes pálya adja a „gólpasszt”

2018-09-30 13:27:47

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában a Monterrey hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Tijuanát. A mérkőzés harmadik gólja igazán különlegesre sikeredett: a hazai csapatot többször is kisegítette a nagy eső miatt a játékra szinte alkalmatlanná váló pálya…

mexikói bajnokság Tijuana Monterrey

Videó: csodagól Mexikóból, ritkán látni ekkora ollózást

2017-04-02 21:26:31

Igazi csodagólnak tapsolhattak az Atlas–Tijuana találkozóra kilátogató szurkolók a mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokág 12. fordulójában. A 3–3-ra végződő mérkőzés 14. percében Avilés Hurtado, a vendégek kolumbiai támadó középpályása egy szöglet után pazar gólt ollózott. Szavak helyett azonban inkább beszéljenek a képek, íme, a találat!

Tijuana Avilés Hurtado

Videó: Ronaldinho gólt fejelt, majd szambával ünnepelt

2014-10-18 08:48:09

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában a Tijuana 2–1-re nyert a Querétaro ellen. A találkozó 46. percében Ronaldinho szerezte meg a vezetést a vendégeknek, egy középre adott labdát bólintott hat méterről a kapuba, így már a harmadik góljánál jár a Liga MX-ben.

videó mexikói labdarúgás Tijuana Ronaldinho Querétaro

Videó: két kiállítás, két büntető, parádés gól a mexikói bajnokin

2013-11-02 12:48:58

Látványos játékkal múlta felül a Tijuana az Atlantét a mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában (4–1). A hazai együttes már a mérkőzés elején vezetést szerzett, amire még az első félidő hajrájában tizenegyessel válaszolt az akkor már emberfórban játszó ellenfél. Szintén büntetőből tett szert újra előnyre a házigazda, majd a vendégek is megfogyatkoztak, s ezt követően még kétszer betaláltak a hazaiak. A mindent eldöntő negyedik gólt valószínűleg még a Barcelona játékosai is megtapsolnák, egy mélységi indítást követően, megkerülős csellel csapta be a csatár az ellenfél kapusát.

videó Tijuana Mexikó Atlante

Videó: baki - hatalmas gólt lőtt, de nem adták meg

2013-07-31 12:24:34

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában a Tijuana 1–0-ra nyert a Pachuca ellen. A mérkőzés 59. percében a vendégek védője, Jorge Iván Estrada bődületes gólt lőtt, ám a játékvezető nagyot tévedett, nem adta meg a találatot. Pedig a labda a gólvonal mögé vágódott le, íme a jelenet!

videó Tijuana Pachuca Jorge Iván Estrada

Videó: drámai büntető után jutottak tovább Ronaldinhóék

2013-05-31 11:08:31

Meglehetősen aggodalmas arccal néztek a brazil Atlético Mineiro labdarúgói a tizenhatoson belülre a mexikói Tijuana elleni mérkőzésen a Libertadores-kupában, a negyeddöntő visszavágójának 93. percében, mivel 1–1-es állásnál az ellenfél büntetőhöz jutott. Az első meccs 2–2-vel ért véget a Tijuana otthonában, így egy kapott gól esetén gyakorlatilag biztosra vehették, hogy kiesnek. Azonban az ítélet-végrehajtó Duvier Riascos lövését kivédte Victor, az eredmény ezzel 1–1 maradt, így végül idegenben szerzett több góllal Ronaldinho csapata jutott az elődöntőbe.

videó Tijuana Ronaldinho Libertadores-kupa Atlético Mineiro

Csúnyán elbánt a pálya Ronaldinhóval Mexikóban - fotó

2013-05-28 21:50:39

A brazil zseni Tijuanában lépett pályára csapatával, és a szokatlan műfüvön olyan rosszul pattant egyszer a labda, hogy majdnem a szeme bánta.

sérülés Tijuana Ronaldinho Libertadores-kupa Atlético Mineiro

Videó: végzetes hiba - a kapus bakija miatt esett ki csapata

2013-05-15 13:01:05

A Libertadores-kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján a Tijuana 2–1-re nyert a Palmeiras otthonában. A találkozón a hazaiak kapusa, Bruno óriási hibája miatt vezetéshez jutottak a vendégek, majd a győzelmet is kiharcolták, és továbbjutottak. Íme!

videó Tijuana Palmeiras Libertadores-kupa Bruno

Libertadores-kupa: minimális argentin előny, iksz Mexikóban

2013-05-01 07:33:51

Az argentin Tigre minimális előnyt szerzett a paraguayi Olimpia ellen a Libertadores-kupa nyolcaddöntőjében, miután hazai pályán 2–1-re legyőzte riválisát. A brazil Palmeiras gól nélküli döntetlent játszott az utolsóként állva maradt mexikói  csapat, a Tijuana otthonában.

Tijuana Tigre Palmeiras Libertadores-kupa

Libertadores-kupa: a címvédő csoportelsőként jutott tovább

2013-04-11 08:37:11

A címvédő Corinthians csoportelsőként jutott tovább a Libertadores-kupa csoportköréből, miután a 6. fordulóban könnyed, 3–0-s győzelmet aratott a bolíviai San José felett. A világkupagyőztes jobb gólkülönbségével utasította maga mögé a mexikói Tijuanát, amely szintén továbbjutott.

Tijuana Libertadores-kupa Grémio Fluminense Corinthians

Libertadores-kupa: a Corinthians elvette a Tijuana veretlenségét

2013-03-14 07:33:29

A labdarúgó Libertadores-kupa negyedik fordulójában a brazil Corinthians otthon háromgólos győzelmet aratott a mexikói Tijuana ellen. Az 5. csoport élén azonban továbbra is a vesztes csapatot találhatjuk, amely első vereségét szenvedte el a kiírásban.

Tijuana Libertadores-kupa Corinthians

Libertadores-kupa: hibátlan a Corinthianst legyőző Tijuana

2013-03-07 07:26:07

A Libertadores-kupa csoportkörében a Tijuana 1–0-ra legyőzte a brazil Corinthianst. A mexikói csapat harmadik mérkőzésén harmadik sikerét ünnepelhette. Összeállításunkban megtekintheti a legutóbbi játéknap összes eredményét.

Mexikó: öt évvel az alapítása után bajnok lett a Tijuana

2012-12-03 07:38:28

Öt évvel azt követően, hogy megalapították és 18 hónappal azután, hogy feljutott az élvonalba, a Tijuana nyerte meg a mexikói labdarúgó-bajnokságot.