Találatok a Telekom-kupa címkére

Találatok száma: 7

Felkészülés: a Bayerné a Telekom-kupa; Szalaiék harmadikok

2017-07-15 15:43:05

A Bayern München nyerte meg a labdarúgó Telekom-kupát, a döntőben 2–0-ra győzte le a Werder Brement. A Szalai Ádámmal felálló Hoffenheim a harmadik helyen zárt.

felkészülés Werder Bremen Telekom-kupa Szalai Ádám Mönchengladbach Hoffenheim

Felkészülés: a Bayern München nyerte meg a döntőt

2017-01-14 15:59:23

A Bayern München nyerte meg a labdarúgó Telekom-kupát, a döntőben 2–1-re győzve le a Mainzot.

felkészülés Telekom-kupa Mainz Fortuna Düsseldorf Borussia Mönchengladbach Bayern München

Felkészülés: Stieberéké a trófea, a Bayern lett az utolsó

2015-07-12 17:15:01

Stieber Zoltán csapata, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hamburger SV nyerte meg a Telekom-kupát, miután a felkészülési torna fináléjában 2–1-re legyőzte az Augsburgot. A harmadik helyért a Borussia Mönchengladbach tizenegyesekkel legyőzte a Bayern Münchent, így a rekordbajnok zárt az utolsó pozícióban.

Telekom-kupa Stieber Zoltán Hamburg HSV Bayern München Augsburg

A Bayern a Gladbach ellen csak ötnél állt meg

2013-07-21 19:55:13

A Bayern München labdarúgócsapata nyerte meg a Mönchengladbachban megrendezett Telekom-kupát, miután a döntőben 5–1-re nyert a hazaiak ellen. A harmadik helyet a Borussia Dortmund szerezte meg.

Telekom-kupa Mönchengladbach HSV Dortmund Bayern München

Felkészülés: a Bayern a Gladbach ellen ötig jutott

2013-07-21 19:48:53

Telekom-kupa Mönchengladbach Bayern München

Felkészülés: Jonas Hofmann góljával a Dortmund a harmadik

2013-07-21 18:26:11

A Borussia Dortmund labdarúgócsapata 1–0-ra nyert a Hamburg ellen, így a harmadik helyen végzett a Németországban már hagyománynak számító Telekom-kupán. A kétszer 30 perces bronzmérkőzés egyetlen gólját Jonas Hofmann szerezte.

Telekom-kupa Hamburg Dortmund

Felkészülés: elmarad a Dortmund-Bayern álomdöntő

2013-07-20 19:56:37

A Németországban már hagyománynak számító Telekom-kupa szombaton rendezett elődöntőjében a BL-döntős Borussia Dortmund 1–0-s vereséget szenvedett a torna házigazdájától, a Borussia Mönchengladbachtól, a másik ágon a Bayern München 4–0-ra legyőzte a Hamburgot, így vasárnap a 'Gladbach és a BL-címvédő küzdhet meg egymással a fináléban.