Találatok a Taskent címkére

Találatok száma: 13

Tenisz: Stollár legyőzője 17 éves honfitársával döntőzik

2018-09-28 14:12:21

Két orosz játékos, Margarita Gaszparjan és Anasztaszija Potapova játssza a Taskentben zajló 250 ezer dollár (68.5 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna döntőjét.

Taskent Stollár Fanny Margarita Gaszparjan Anasztaszija Potapova

Női tenisz: Stollár a taskenti főtáblán is győzött

2018-09-24 12:36:10

A selejtezőben aratott két győzelme után a főtáblán is folytatta nagyszerű sorozatát Stollár Fanny a 250 ezer dollár összdíjazású taskenti, kemény pályás női tenisztornán.

tenisz női tenisz Taskent Stollár Fanny

Rg: orosz tarolás Taskentben, szép 6. hely a magyar csapattól

2018-04-22 15:16:27

A felnőtt magyar ritmikus gimnasztika kéziszercsapat a 6. helyen végzett a taskenti világkupaverseny 3 labda + 2 karika szerenkénti fináléjában, az 5 karika döntőjében pedig a 7. helyen zárt. A taskenti viadal összes aranyérmét az orosz versenyzők szerezték meg.

ritmikus gimnasztika rg vk rg magyar kéziszercsapat Váray Míra Taskent

Tenisz: Babosék párosban elődöntősök Üzbegisztánban

2017-09-27 14:14:10

A kedd délelőtti egyéni sikere után Babos Tímea párosban, Andrea Hlavácková társaként a Monique Adamczak, Lizette Cabrera ausztrál duóval találkozott kedden délután. Az első helyen kiemelt magyar, cseh kettős az első szettet a várakozásoknak megfelelően 34 perc alatt 6:4-re hozta, ám a másodikat 33 perc alatt 6:2-re elvesztette. Így szupertie-brék döntött Babosék javára.

Tenisz Taskent Babos Tímea

Tenisz: Babos a végén megpihenve került a 8 közé Taskentben

2017-09-27 10:56:52

Babos Tímea a világranglistán 90. cseh ellenfelét, Denisa Allertovát két, egyaránt 6:3-ra megnyert szettben felülmúlva jutott a negyeddöntőbe egyesben a taskenti kemény pályás női tenisztornán szerdán. A találkozó 62 perc játék után a verseny második kiemeltje, Babos 6:3, 5:3, 30–15-ös vezetésénél félbeszakadt eső miatt, s a bő tíz perc pihenő után a magyar lány a harmadik meccslabdát kihasználva megnyerte a mérkőzést. Babos következő ellenfele az elődöntőbe kerülésért a Markéta Vondrousová–Stefanie Vögele találkozó győztese lesz.

tenisz Taskent Denisa Allertova Babos Tímea

Tenisz: alaposan megizzadt az első kiemelt Taskentben

2013-09-12 14:59:15

A taskenti női tenisztorna negyeddöntőjében az első helyen kiemelt Bojana Jovanovszkinak nem volt könnyű dolga, szűk két és fél órás mérkőzésen győzte le a kazah Galina Voszkobojevát, így bejutott a legjobb négy közé.

tenisz Taskent Bojana Jovanovszki Babos Tímea

Tenisz: Babos párospartnere kiesett egyesben

2013-09-10 17:20:34

A Taskentben zajló kemény pályás női tenisztorna első fordulójában Jaroszlava Svedova – azok után, hogy párosban, Babos Tímeával az oldalán megnyerte első meccsét – kikapott Veszna Dolonctól, így búcsúzott a további küzdelmektől. A kazah játékosnak egyébként az első szettben négy játszmalabdája volt, míg a másodikban adogathatott az egyenlítésért, de a szerb hölgy fordított.

tenisz WTA-torna Taskent Jaroszlava Svedova Babos Tímea

Tenisz: a címvédő továbbjutott, a második kiemelt kiesett

2013-09-09 17:14:38

A Taskentben zajló kemény pályás női tenisztorna első fordulójában a címvédő Irina-Camelia Begu az első szettben három játszmalabdát hárítva 7:6, 6:1-es győzelmet aratott az orosz Alekszandra Panova ellen, így bejutott a legjobb 16 közé, ahogy az első helyen kiemelt Bojana Jovanovszki is. Kiesett ellenben a másodikként rangsorolt Leszja Curenko és a 2011-es döntős Eva Birnerová is.

tenisz WTA-torna Taskent

Sakk: Lékó sötéttel szerezte meg első győzelmét Taskentben

2012-11-30 14:56:17

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Az első hét fordulóban elért hét döntetlen után pénteken megszerezte első győzelmét Lékó Péter a sakk Grand Prix-sorozat taskenti versenyén.

sakk Taskent Lékó Péter

Sakk: Lékó hetedszer is remizett a taskenti versenyen

2012-11-29 16:46:16

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Csakúgy, mint az első hat körben, a csütörtöki hetedik fordulóban is döntetlent ért el Lékó Péter a sakk Grand Prix-sorozat taskenti versenyén.

Sakk: Lékó harmadszor is remizett a taskenti GP-n

2012-11-24 16:37:38

Lékó Péter döntetlent ért el a sakk Grand Prix-sorozat taskenti versenyének szombati, harmadik fordulójában is.

Tenisz: hat orosz is bejutott a taskenti nyolcaddöntőbe

2010-09-21 16:59:41

Minden kiemelt továbbjutott a taskenti női tenisztorna első fordulójából. A viadalra az oroszok fölénye a jellemző, a legjobb tizenhat között hat versenyzőjük is ott található.

tenisz Taskent

Tenisz, Taskent: a francia Pauline Parmentier a kakukktojás

2007-10-12 00:00:10

A Taskentben zajló, 145 ezer dollár összdíjazású kemény pályás női tenisztorna egyeseinek küzdelmében három kiemelt társaságában a kakukktojásként az elődöntőbe jutott a francia Pauline Parmentier.