Súlyemelés: 64 induló a Tóth Géza-emlékversenyen

A 13. Tóth Géza-emlékversenyen négy külföldi emelő indul, az egyikük San Marinóból érkezett Szombathelyre.
súlyemelés
Tóth Géza
2024.02.18. 21:42

Súlyemelő Eb: az örmény Hakob Mkrtcsjan öt év után szerzett újra aranyérmet

Az eddig csak hetedik helyig jutó lengyel Weronika Zielinska-Stubinska szintén nyert.
súlyemelés
súlyemelő Eb
2024.02.17. 21:28

Súlyemelő Eb: Horváth Laura összetettben a 6., lökésben a 4. helyen végzett

Elmaradt a novemberi ob-n nyújtott teljesítményétől, pedig az ott elért 215 kiló bronzzal fizetett volna a 76 kilós Horváth Laurának a szófiai Európa-bajnokságon.
súlyemelés
Horváth Laura
2024.02.16. 22:51

Súlyemelő Eb: kilencedszer indult, hatodszor nyert Loredana Toma, Szalai Lili 16.

A magyar versenyző szakításban a 85-ös kezdősúllyal másodszorra birkózott meg, a 90 kiló kifogott rajta.
súlyemelés
2024.02.16. 00:25

Súlyemelő Eb: Bozsidar Andreev Európa-csúcsot döntve öt év után lépett újra trónra

Bulgária harmadik összetett aranyát szerezte meg Szófiában. Női 64 kilóban az ukrán Hanna Davidova állhatott fel a dobogó tetejére.
súlyemelés
Bozsidar Andreev
2024.02.14. 23:29

Súlyemelő Eb: az ukrán Kamila Konotop harmadszor diadalmaskodott

Férfi 67 kilóban a junior-világbajnokságon első helyen végző örmény Gor Szahakjan (67 kg) másodszor ült fel az európai kontinens trónjára.
súlyemelés
2024.01.24. 10:26

Súlyemelés: dopping szempontjából Magyarország a legkedvezőbb kategóriába került

„Doppingérzékeny sportágról lévén szó óriási dolog, hogy a magyar súlyemelés a C kategóriába került...”
súlyemelés
Magyarország
dopping
2023.12.14. 18:31

Súlyemelés: Nagy Péternek nem esett jól a lökés, kilencedik lett Dohában

A magyar súlyemelő nem tudott elmozdulni a kvalifikációs rangsorban elfoglalt 25. helyről sem.
súlyemelés
Nagy Péter
2023.11.26. 15:03

Súlyemelés: Nagy Péter ismét bajnok lett Spanyolországban

A Valencia melletti Cullerában rendezett döntőben hat jó fogást teljesített, szakításban 165 kilogrammot, lökésben pedig 210-et ért el.
súlyemelés
Nagy Péter
2023.11.19. 19:49

Súlyemelő ob: a crossfitvilágbajnok Horváth Laura dacosan versenyezve nyert, és csúcsot döntött

A nyíregyházi ob második napján a férfiaknál hárman jutottak túl a három mázsán, a nőknél ketten a két mázsán.