Találatok a Szerhij Sztahovszkij címkére

Találatok száma: 16

FTC: Önmagában már a bejutás is nagy siker – Rebrov

2019-09-17 13:27:20

Szerhij Rebrov, a Ferencváros labdarúgócsapatának ukrán vezetőedzője nagy teniszrajongó, így természetesen ott volt a hétvégi, 3:2-es magyar győzelmet hozó Magyarország–Ukrajna Davis-kupa-mérkőzésen – és ha már ott járt, interjút adott a Szport című ukrán portál tudósítójának.

Szerhij Sztahovszkij Szerhij Rebrov Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

Davis-kupa: hoztuk a párost, de Fucsovics kikapott, Balázs meccse félbeszakadt

2019-09-15 13:29:36

A Fucsovics Márton, Balázs Attila páros három szettben (7:6, 3:6, 6:3) legyőzte a Szerhij Sztahovszkij, Denisz Molcsanov duót, ám a mai második meccsen Fucsovics Márton szettelőnyből kikapott Sztahovszkijtól, így a Magyarország–Ukrajna párharc 2:2-re áll a Davis-kupa-osztályozón. A világcsoportban maradásról az ötödik meccs dönt: Balázs Attila Ilja Marcsenkóval találkozott, ám miután Balázs 6:4-re megnyerte az első szettet, a másodikban 5:5-nél sötétedés miatt félbeszakadt, így csak hétfőn fejezik be.

tenisz Szerhij Sztahovszkij Fucsovics Márton Denisz Molcsanov Davis-kupa Balázs Attila

Davis-kupa: Fucsovics kikapott Sztahovszkijtól, Balázs meccse dönt

2019-09-15 17:10:53

A tenisz Davis-kupa világcsoportjában maradásért zajló osztályozón Fucsovics Márton döntő szett rövidítésben kikapott Szerhij Sztahovszkijtól, így Ukrajna egyenlített, s a párharc a várhatóan 17.30 körül kezdődő utolsó meccsen dől el: Balázs Attila lép salakra Ilja Marcsenko ellen.

tenisz Szerhij Sztahovszkij Fucsovics Márton

Davis-kupa: Balázs kikapott, de Fucsovics győzelmével egyenlítettünk

2019-09-14 13:05:03

Balázs Attila két játszmában kikapott Szerhij Sztahovszkijtól, Fucsovics Márton azonban két szettben legyőzte Illja Marcsenkót a Davis-kupa-osztályozó pénteki programjában, így a magyar csapat az első nap után 1:1-es döntetlenre áll az Ukrajna elleni párharcban.

tenisz Ukrajna Szerhij Sztahovszkij Magyarország Ilja Marcsenko Fucsovics Márton

Davis-kupa: Balázs Attila kezd Federer korábbi legyőzőjével

2019-09-13 13:36:35

Balázs Attila és Szerhij Sztahovszkij mérkőzésével kezdődik meg szombaton a Magyarország–Ukrajna tenisz Davis-kupa-osztályozó, amelyre a budapesti Sport11 központban kerül sor.

tenisz Szerhij Sztahovszkij Fucsovics Márton Davis-kupa Balázs Attila

FTC: ukrán teniszező fiának keresztapja lett Rebrov – kép

2019-07-12 20:03:44

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros vezetőedzője, Szerhij Rebrov keresztapa lett, méghozzá nem is akárkié, az ukránok egyik legnevesebb aktív teniszezője, Szerhij Sztahovszkij gyermekének.

tenisz Szerhij Sztahovszkij Szerhij Rebrov Ferencváros FTC

Tenisz: Nadal felmondta az ukrán leckét, jöhet az orosz

2015-08-12 23:23:21

Rafael Nadal az első nyári kemény pályás mérkőzésén 7:6, 6:3-ra nyert az ukrán Szerhij Sztahovszkij ellen a montreali teniszverseny második fordulójában. A spanyol játékosra a nyolcaddöntőben az orosz Mihail Juzsnij vár.

tenisz Szerhij Sztahovszkij Rafael Nadal Montreal

Tenisz: Wawrinkával megtörtént, ami tavalyelőtt Federerrel is

2015-02-20 21:29:11

A svájci Stanislav Wawrinka a negyeddöntőben búcsúzott a marseille-i kemény pályás tenisztornán, miután három játszmában kikapott az ukrán Szerhij Sztahovszkijtól.

tenisz Szerhij Sztahovszkij Stan Wawrinka

Tenisz: máris kiesett a 2. helyen kiemelt a budapesti tornán

2013-07-09 15:37:04

A budapesti női tenisztorna 1. fordulójában kiesett a második helyen kiemelt francia Alizé Cornet, akit a cseh Andrea Hlavácková győzött le két szettben.

tenisz Szerhij Sztahovszkij Andrea Hlavácková Alizé Cornet

Wimbledon: Ferrer továbbjutott, a Federer-verő kiesett

2013-06-28 18:41:26

Az Angol nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének 2. fordulójában a negyedik helyen kiemelt David Ferrer négy játszmában legyőzte honfitársát, a hozzá hasonlóan spanyol Roberto Bautista-Agutot, így bejutott a harmadik fordulóba, ahol az ukrán Olekszandr Dolgopolov lesz az ellenfele.

tenisz Wimbledon Szerhij Sztahovszkij Nicolás Almagro David Ferrer Alice Cornet

Wimbledon: Sztahovszkij „két” Federert győzött le

2013-06-27 10:14:55

Az ukrán Szerhij Sztahovszkij úgy érzi, egyszerre két Roger Federert győzött le szerdán a wimbledoni teniszbajnokság második fordulójában, amely talán minden idők legőrültebb napját hozta.

tenisz Wimbledon Szerhij Sztahovszkij Roger Federer

Videó: „kalapot emelve” ünnepelt a Federert verő ukrán

2013-06-26 23:32:09

Hét korábbi világelső is búcsúzott a wimledoni tenisz Grand Slam-tornán szerdán. A legnagyobb meglepetést Roger Federer búcsúja jelentette, a címvédőt Szerhij Sztahovszkij búcsúztatta. Összefoglaló a svájci és az ukrán mérkőzéséről.

videó Wimbledon Szerhij Sztahovszkij Roger Federer

Csillaghullás Wimbledonban: Federer is kiesett

2013-06-26 21:37:58

Folytatódott az elképesztő eredmények sora az angol nemzetközi teniszbajnokságon: Rafael Nadal és Marija Sarapova veresége után a címvédő Roger Federer is búcsúzott a tornától, miután a második körben négy játszmában kikapott az ukrán Szerhij Sztahoviszkijtól.

Wimbledon: hihetetlen! Federer is kiesett a 2. körben

2013-06-26 21:19:07

Roland Garros: megbüntették a mobillal fényképező játékost

2013-05-31 09:18:46

Ezerötszáz eurós büntetést kapott az ukrán Szerhij Sztahovszkij, amiért mérkőzés közben a mobiltelefonjával lefényképezett egy labdanyomot a Párizsban zajló Francia nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz Szerhij Sztahovszkij Roland Garros

Tenisz: Sztahovszkij nyerte meg a férfiak versenyét New Havenben

2010-08-29 07:45:39

Az ukrán Szerhij Sztahovszkij nyerte meg a New Haven-i 663 750 dollár összdíjazású ATP-tenisztornát, miután a döntőben három szettben legyőzte a 15. helyen rangsorolt üzbég Gyenyisz Isztomint.