Találatok a Szentes Bence címkére

Találatok száma: 5

Úszó-vk: Ezekért a pillanatokért versenyzünk – Hosszú

2019-10-05 20:02:17

A budapesti Duna Arénában zajló úszóvilágkupa-versenyen szombat délután Hosszú Katinka (400 vegyes), Biczó Bence (200 pillangó) és a Németh Nándor, Szabó Szebasztián, Jakabos Zsuzsanna, Hosszú Katinka összetételű 4x100 méteres mix gyorsváltó is aranyérmet szerzett. Jakabos két egyéni ezüstöt gyűjtött mellé, Hosszúnak is összejött még egy bronz, Szentes Bence és Szilágyi Csaba szintén második lett, míg Gyurta Gergely bronzot nyert. Nézze meg az NSO Tv videójában, hogyan élték meg a viadalt a magyar érmesek!

úszó-vk úszás videó Szilágyi Csaba Szentes Bence Németh Nándor

Hosszú, Biczó és a 4x100 méteres mix gyorsváltó is aranyat nyert

2019-10-05 16:50:29

úszó-vk úszás Szilágyi Csaba Szentes Bence Németh Nándor Kapás Boglárka

Rp. úszó Eb: Kapás, Cseh és Kenderesi is döntős

2017-12-17 10:00:30

Vasárnap délelőtt folytatódott a rövid pályás úszó Európa-bajnokság Koppenhágában. A legnagyobb sikereket a férfi 200 méteres pillangóúszásban érték el a mieink, négyen is a nyolc közé jutottak az időeredmények alapján, de a döntőben csak Cseh László és Kenderesi Tamás indulhat. Kapás Boglárka 400 gyorson szintén finalista.

úszás rövid pályás úszó Eb Szentes Bence Gyurinovics Fanni Földházi Dávid Bordás Beatrix

Rp. úszó Eb: Hosszú világcsúcs közeli idővel elődöntős; taroltunk férfi 400 vegyesen

2017-12-14 09:42:21

Csütörtök délelőtt folytatódott a rövid pályás úszó Európa-bajnokság Koppenhágában. Férfi 200 méter gyorson Kozma Dominik, Németh Nándor és Dudás Dániel sem jutott be a döntőbe, női 50 méter pillangón viszont Bordás Beatrix az utolsó helyet megkaparintva ott lesz a délutáni elődöntőben. Horváth Dávid nagyszerűen úszással, a 6. legjobb idővel kvalifikálta magát a fináléba 200 mellen, a nőknél 100 vegyesen Hosszú Katinka első helyen, a saját világrekordjától nem sokkal elmaradva jutott elődöntőbe, míg férfi 400 vegyesen a szabályok miatt lesz csak két magyar a döntőben Bernek Péter és Gyurta Gergely személyében.

úszás rövid pályás úszó Eb Verrasztó Evelyn Telegdy Ádám Tekauer Márk Szilágyi Liliána