Találatok a Sven Kramer címkére

Találatok száma: 8

Téli olimpia: a hollandok klasszisa harmadszor is nyert

2018-02-11 10:22:53

A holland Sven Kramer nyerte meg a gyorskorcsolyázók 5000 méterét a pjongcsangi téli olimpián.

téli olimpia 2018 téli olimpia gyorskorcsolya Sven Kramer PyeongChang Pjongcsang 2018

Gyorskorcsolya-vb: Kramer és Wüst az összetett győztes

2017-03-05 18:17:16

Sven Kramer és Ireen Wüst révén mind a férfiaknál, mind a nőknél holland győzelmet hozott a norvégiai Hamarban rendezett gyorskorcsolya összetett világbajnokság.

gyorskorcsolya-vb gyorskorcsolya Sven Kramer Ireen Wüst

Gyorskorcsolya Eb: Kramer nyert összetettben, Nagy Konrád 19.

2017-01-08 18:55:39

A holland Sven Kramer nyerte a Heerenveenben rendezett gyorskorcsolya Európa-bajnokság összetett versenyét, amelyben az egyedüli magyar induló, Nagy Konrád 19. lett.

gyorskorcsolya Sven Kramer Nagy Konrád

Gyorskorcsolya: edzőt vált a holland olimpiai bajnok

2014-03-28 14:58:56

A szocsi téli olimpia kétszeres bajnoka, Sven Kramer gyorskorcsolyázó elhagyja eddigi edzőjét, Gerard Kemkerst.

gyorskorcsolya Sven Kramer Gerard Kemkers

Szocsi 2014: gyorskorcsolyában címvédés férfi 5000 méteren

2014-02-08 15:13:40

A címvédő Sven Kramer győzelmével ért véget Szocsiban a férfi gyorskorcsolyázók 5000 méteres versenyszáma.

gyorskorcsolya Szocsi 2014 Szocsi Sven Kramer

A 40 éves Björndalené és a Dufour-Lapointe nővéreké volt a show az első napon - szombati összefoglaló

2014-02-08 07:57:52

A pompás, monumentális megnyitó után az első nap fantasztikus történeteket hozott a szocsi téli olimpián. A férfi biatlonosok sprint számában a hétszeres olimpiai bajnokká avanzsáló Ole Einar Björndalen 40 évesen aratott egészen rendkívül győzelmet fiatal vetélytársai előtt. Gombos Károly ugyanebben a számban a 79. helyen zárt. Az olimpia első aranyát az amerikai hódeszkás Sage Kotsenburg nyakába akasztották, Marit Björgen a női sífutók 15 kilométeres, Sven Kramer a férfi gyorskorcsolyázók 5000 méteres számában védte meg címét. A síakrobaták női mogul számában a kanadai Dufour-Lapointe nővérek szolgáltatták a show-t: a három testvér közül Justine és Chloe is dobogós lett, előbbi aranyat, utóbbi ezüstöt nyert. Az alábbiakban az első nap történéseit olvashatják rengeteg színes történettel kiegészítve – percről percre.

téli olimpia program olimpia Szocsi 2014 Sven Kramer Sage Kotsenburg

Gyorskorcsolya: Sven Kramer kihagyja a szezon első két hónapját

2010-10-21 18:02:14

Az olimpiai bajnok gyorskorcsolyázó, Sven Kramer nincs százszázalékos állapotban, így kihagyja a szezon első két hónapját.

gyorskorcsolya Sven Kramer

Kramer kontra tréner

2010-02-24 01:38:26

Kedden a férfiak 10 000 méteres versenyszámát rendezték meg a gyorskorcsolyázók számára a vancouveri  téli olimpián. Az aranyérmet a dél-koreai Li Szung Hun szerezte meg az orosz Ivan Szkobrev és a holland Bob de Jong előtt. A legjobb idővel célba érő holland Sven Kramert pályaelhagyás miatt kizárták. Kramer elmondása szerint edzője utasítására választott rossz pályát.