Ajánló: „Néha kín, de jobb a kanapén feküdni?”

Enrico Maggiola egy parkban kezdett futni, most megnyerte a Korinthoszt, a Spartathlonon pedig legjobb olaszként végzett.

futás atlétika Spartathlon Csupasport

Ajánló: „Ha meleg fürdőre gondolsz, akkor vége”

2018-10-01 17:38:23

Volt, akinek meglepetésszerűen hatott Bódis Tamás negyedik helye az idei Spartathlonon, pedig már letette a névjegyét a 12 órás országos bajnokságon. Hogyan csinálta? Ő maga mesélte el a csupasport.hu-nak.

atlétika Spartathlon Csupasport Csere Gáspár Bódis Tamás

Ajánló: így nyerte meg Maráz Zsuzsanna a Spartathlont

2018-09-29 15:52:34

Óriási magyar siker született a legendás futóversenyen, hiszen egy harmadik és egy második hely után Maráz Zsuzsanna győzni tudott.

Spartathlon Maráz Zsuzsanna Csupasport

Ultrafutás: magyar siker a Spartathlon női versenyében

2018-09-29 09:31:26

Maráz Zsuzsanna 27:04:28 órás idővel megnyerte a Sparthatlont a nők versenyében. A magyar sportoló összetettben a 17. lett a görögországi ultrafutó viadalon – írta a csupasport.hu Facebook-oldala.

Spartathlon Maráz Zsuzsanna Csupasport Bódis Tamás

Ajánló: a Spartathlon atyját kémnek nézték, pedig csak atléta volt

2018-08-25 15:04:22

Szeptember végén újra Spartathlon: a legendás verseny kapcsán ezúttal az ötletgazdáról írtunk, aki egyáltalán nem görög futó volt, hanem angol repülőtiszt.

Csupasport Spartathlon

Szabadidősport: Maráz Zsuzsa csodálatos Spartathlonja

2017-09-30 13:21:47

Újabb nagy magyar siker a legendás Spartathlonon: a nők mezőnyében másodikként ért célba az esztergomi ultramaratonista, a háromszoros Ultrabalaton-győztes Maráz Zsuzsa.