Találatok a Sparta Rotterdam címkére

Találatok száma: 17

Videó: 35 méterről bombázott a saját kapujába a holland játékos

2018-05-11 16:33:21

A holland élvonalbeli (Eredivisie) tagságért vívott rájátszásban a Sparta Rotterdam játékosa, Stijn Spierings nem mindennapi öngólt szerzett: nagyjából 35 méterről talált be a saját kapujába. Az elődöntő első felvonásán a Dordrecht ezzel a góllal egyenlített a 89. percben, a Sparta azonban végül megnyerte a meccset egy, a ráadásban szerzett góllal, így kedvezőbb helyzetből várhatja a visszavágót.

öngól holland labdarúgás Stijn Spierings Sparta Rotterdam Eredivisie

Hollandia: egykori klubja edzője lesz Dick Advocaat

2017-12-25 17:04:22

A szezon végéig korábbi klubja, a Sparta Rotterdam labdarúgócsapatának vezetőedzője lesz Dick Advocaat.

holland labdarúgás Sparta Rotterdam Dick Advocaat

Hollandia: szerződést bontott a korábbi DVSC-támadó

2017-11-24 08:53:37

Közös megegyezéssel szerződést bontott egymással a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Sparta Rotterdam és Dalibor Volas.

szerződésbontás Sparta Rotterdam Dalibor Volas

Videó: ilyen van? Négy bravúr egymás után a bajnokin!

2017-09-24 10:20:29

Szombaton az ADO Den Haag 1–0-ra legyőzte a Sparta Rotterdamot a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában. Nem a vendéggárda kapusán múlt a vereség, ugyanis Roy Kortsmit az 55. percben tíz másodpercen belül négy óriási védést mutatott be, ezzel életben tartotta a pontszerzés reményét. Nem rossz mozdulatsor...

holland foci Sparta Rotterdam Eredivisie ADO Den Haag

Hollandia: kétszer védte az egyszer megítélt büntetőt – videó

2017-09-15 22:25:18

Érdekes meccset vívott egymással a Sparta Rotterdam és az AZ a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) péntek esti mérkőzésén.

videó Wout Weghorst Sparta Rotterdam Roy Kortsmit Hollandia AZ

Játékossors: a volt DVSC-csatár a holland élvonalba igazolt

2017-06-29 16:11:37

A holland élvonalbeli (Eredivisie) Sparta Rotterdam labdarúgócsapatánál folytatja pályafutását Dalibor Volas. A DVSC-ben is megforduló csatár egy plusz egy évre szóló szerződést kötött új klubjával.

nemzetközi átigazolás Sparta Rotterdam Dalibor Volas DVSC

Eurofutball: az Ajax nem tudta kihasználni az éllovas bukását

2017-03-05 14:28:39

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 25. fordulójában a listavezető Feyenoord 1–0-ra kikapott városi riválisa, a Sparta Rotterdam otthonában.

Sparta Rotterdam Mathias Pogba Feyenoord Ajax

Ajax: „Egyszerűen csak okos voltam” – Veltman megvédte pimasz cselét

2017-02-13 18:05:34

Nem bánta meg tettét Joel Veltman, az Ajax labdarúgója, aki a Sparta Rotterdam elleni meccsen saját csapattársa sérülését kihasználva átverte az ellenfél egyik játékosát.

Sparta Rotterdam Joel Veltman Ajax

Videó: aljas húzás vagy pimasz csel? Kihasználta társa sérülését

2017-02-12 20:16:13

Érdekes eset játszódott le a holland labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában rendezett Ajax–Sparta Rotterdam (2–0) mérkőzésen. Az 52. percben az amszterdamiak hátvédje, Joel Veltman jelezte, megáll egy pillanatra, mert csapattársa, Bertrand Traoré a földre került. A holland játékos azonban ezzel csak becsapta ellenfelét, Ivan Calerót és újra megindult a labdával. Veltman talán örülhet is, hogy váratlan húzásából nem született gól.

sérülés holland labdarúgás Sparta Rotterdam Joel Veltman Ajax

Videó: pokoli nagy gól a Feyenoordtól, de mi az ott a háttérben?

2016-12-04 18:52:43

A listavezető Feyenoord a városi derbin 6–1-re kiütötte a Sparta Rotterdamot a holland labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. A második gólt Jens Toornstra szerezte egy hatalmas lövésből. Éles szemű olvasóink felfedezhetnek egy érdekességet, ha csak a lelátóra összpontosítanak – miután persze megnézték a középpályás bombagólját.

holland labdarúgás Sparta Rotterdam Feyenoord Eredivisie

Videó: Cruyff képe megjelent a meccsen, így reagált a stadion

2016-03-25 10:03:43

Gyászszünettel indult a Feyenoord–Sparta Rotterdam (2–0) felkészülési mérkőzés, nem sokkal azután, hogy 68 éves korában csütörtökön elhunyt Johan Cruyff, az Ajax és a Barcelona ikonikus holland labdarúgója. A játékot megelőző tiszteletadáson túl a találkozó 14. percében legendának kijáró gesztus tanúi lehettek a stadionban.

videó Sparta Rotterdam Johan Cruyff Feyenoord Barcelona

Videó: parádés mozdulat - ilyen egy tökéletes szabadrúgás

2014-02-05 16:47:33

Látványos gólt szerzett Stef Peeters, a Sparta Rotterdam labdarúgója a Jong PSV elleni idegenbeli mérkőzésen a holland másodosztályú bajnokságban. Peeters éles szögből csavarta kapura a labdát, amit a kapus képtelen volt hárítani. Íme!

videó Stef Peetres Sparta Rotterdam Jong PSV

Videó: hatalmas gólok a Fradi lehetséges új játékosától

2013-02-09 10:06:59

A Sparta Rotterdam labdarúgócsapatának honlapja arról számolt be, hogy az előző fél évet a Heerenveentől náluk kölcsönbe töltő 21 éves bal oldali támadó, Quenten Martinus a Ferencvárosnál folytatja pályafutását. Tekintse meg a Fradi lehetséges új játékosának hatalmas góljait!

videó-gól labdarúgás Sparta Rotterdam Quenten Martinus Heerenveen Ferencváros

NB I: 21 éves holland támadó érkezik a Fradihoz

2013-02-09 09:56:34

A holland másodosztály listavezetője, a Sparta Rotterdam labdarúgócsapatának honlapja arról számolt be, hogy az előző fél évet a Heerenveentől náluk kölcsönbe töltő 21 éves bal oldali támadó, Quenten Martinus a Ferencvárosnál folytatja pályafutását.