Találatok a Sorok Klaudia címkére

Találatok száma: 6

Atlétika: magabiztosan jutottak tovább gátfutóink az Eb-n

2019-03-02 14:34:17

Remekül kezdték a fedett pályás Európa-bajnokságot a magyar gátfutók, és izgalmas lesz az utolsó nap, miután mindhárman magabiztosan jutottak tovább. Vasárnap a súlylökő Márton Anita is ott lesz a döntőben.

fedett pályás atlétikai Eb fedett pályás Eb Szűcs Valdó Sorok Klaudia Kozák Luca Kerekes Gréta

Atlétikai Eb: Kerekes elődöntős 100 gáton, Kovács elesett – videó

2018-08-08 09:23:06

A Berlinben zajló atlétikai Európa-bajnokság szerdai versenynapján női 100 méter gáton az előfutamában Kerekes Gréta 13.23-mal a harmadik lett, amivel továbbjutott az elődöntőbe, míg Sorok Klaudia 13.93-mal a nyolcadik helyen zárt a maga futamában, így ő nem lesz ott a következő körben. A női 400 méter negyedik előfutamában Nádházy Evelin 54.34-gyel az utolsó, nyolcadik helyen ért célba. A férfiaknál az 1500 méter előfutamában Kovács Benjamin elesett, miután az egyik ellenfele hátulról rálépett a lábára. Kazi Tamás sem ment tovább a saját futamából. Rivasz-Tóth Norbert kiesett a gerelyhajítás selejtezőjében.

atlétikai Eb atlétika Sorok Klaudia Rivasz-Tóth Norbert Nádházy Evelin Kovács Benjamin

Atlétika: országos rekord női 4x100 méteren Belgiumban

2018-05-27 18:23:03

Halász Bence az egyéni csúcsát megközelítve, 78.66 méteres eredménnyel a második helyen végzett a Hallében rendezett atlétikai dobóversenyen.

Halász Bence Kaptur Éva Kozák Luca Nguyen Anasztázia Sorok Klaudia atlétika

Atlétikai ob: kikapott az öt éve egyeduralkodó címvédő 100-on

2017-06-09 20:53:34

Nem volt címvédés a száz méteres síkfutás döntőiben az atlétikai országos bajnokság első napján pénteken: a nőknél meglepően magabiztosan győzött a fiatal Sorok Klaudia az öt éve egyeduralkodó Kaptur Éva előtt.

atlétikai ob atlétika Sorok Klaudia

Atlétika: Márton Anita az idei legjobb európai dobással nyert

2017-01-29 00:47:33

Olimpiai bronzérmes súlylökőnk, Márton Anita 18.56 métert dobott első 2017-es versenyén szombaton a fővárosi BOK-csarnokban.

atlétika Virovecz István Vindics Balázs Sorok Klaudia Márton Anita

Helyezésben gazdag nap az ifjúsági olimpián

2014-08-23 17:09:44

Érem nélkül maradt a magyar küldöttség az ifjúsági olimpia hetedik napján, a mieink ezúttal a pontszerző helyezéseket gyűjtögették, kajakosaink pedig a legjobb négy között várják a folytatást.