Találatok a Sorana Cirstea címkére

Találatok száma: 6

A Halep-jelenség – hogyan vezetett az út Konstancától Wimbledonig

2019-07-19 19:28:17

Négy olyan sportoló van Romániában, akit szinte mindenki ismer, még az is, aki egyáltalán nem érdeklődik a sport iránt. Ők azok, akik modern kifejezéssel élve, bármikor és bárhogyan eladható, önálló brandnek tekinthetők: Ilie Nastase, a hetvenes évek teniszcsillaga, Nadia Comaneci ötszörös olimpiai bajnok tornász, Gheorghe Hagi sztárfutballista és a friss wimbledoni bajnok teniszező, Simona Halep.

női tenisz Wimbledon 2019 WTA-világranglista WTA Sorana Cirstea Simona Halep

Tenisz: Bondár alaposan megszorongatta Cirsteát

2019-02-19 19:11:57

A világranglistán 223. helyen álló Bondár Anna a budapesti női tenisztorna 1. fordulójában döntő szettben kikapott a román Sorana Cirsteától (108.)

tenisz Sorana Cirstea Bondár Anna

Tenisz: S. Williams idei 9. tornagyőzelmét aratta

2013-08-11 20:32:44

A Torontóban rendezett kemény pályás női tenisztorna döntőjében a világelső Serena Williams könnyed, 6:2, 6:0-s győzelmet aratott a címvédőt (Petra Kvitová) és a tavalyi döntőst (Li Na) is búcsúztató Sorana Cirstea ellen, így 2001 és 2011 után harmadszor nyerte meg a kanadai versenyt.

tenisz Toronto Sorana Cirstea Serena Williams

Tenisz: döntőbe jutott, így hétfőtől top 10-es játékos lesz

2013-08-11 01:00:35

A Montrealban zajló kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében a 11. helyen kiemelt kanadai Milos Raonic döntőszett-tiebreakben legyőzte honfitársát, Vasek Pospisilt, így egyrészt pályafutása során először játszhat ATP-1000-es tornán döntőt, másrészt hétfőtől ott lesz a világranglista első tíz helyezettje között. A 22 esztendős játékos ellenfele a fináléban vagy Rafael Nadal, vagy Novak Djokovics lesz.

Milos Raonic Montreal Sorana Cirstea Toronto tenisz

Tenisz: a címvédőt kiejtette, jöhet a tavalyi döntős

2013-08-10 00:33:43

A Torontóban zajló kemény pályás női tenisztorna negyeddöntőjében a címvédő Petra Kvitová már 6:4, 5:4-re is vezetett Sorana Cirstea ellen, ám a román versenyző fordított, és bejutott a legjobb négy közé, ahol a tavalyi döntős Li Na lesz az ellenfele. A kínai versenyző két játszmában bizonyult jobbnak a szlovák Dominika Cibulkovánál.

tenisz Vasek Pospisil Sorana Cirstea Petra Kvitová Milos Raonic Li Na

Tenisz: Lisicki-Kirilenko döntőt rendeznek Pattayában

2013-02-02 13:24:56

A thaiföldi Pattayában zajló, 235 ezer dollár összdíjazású kemény pályás női tenisztorna elődöntőjében az orosz Marija Kirilenko két sima játszmában győzte le a román Sorana Cirsteát, így bejutott a fináléba, ahol ellenfele a szintén orosz Nyina Bratcsikova felett diadalmaskodó német Sabine Lisicki lesz.