Találatok a Sloane Stephens címkére

Találatok száma: 43

Tenisz: nagy meglepetéssel indult a tokiói női torna

2018-09-18 15:31:42

Az ötödik helyen kiemelt amerikai Sloane Stephens az első fordulóban búcsúzott a 800 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású tokiói kemény pályás női tenisztornán, miután kedden két szettben kikapott a horvát Donna Vekictől.

tenisz Sloane Stephens

US Open: 2013-ban visszavonult, most megverte a címvédőt

2018-09-04 20:10:50

A lett Anastasija Sevastova jutott be elsőként az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesének elődöntőjébe, mivel 1 óra 23 perces mérkőzésen 6:2, 6:3-ra legyőzte a címvédő Sloane Stephenst.

tenisz US Open 2018 US Open Sloane Stephens Anastasija Sevastova

US Open: Nadal a torna eddigi legjobb meccsét nyerte meg

2018-09-01 01:05:36

A címvédő Rafael Nadal 4 óra 22 perces mérkőzésen 5:7, 7:5, 7:6, 7:6-ra legyőzte a 27. kiemelt orosz Karen Hacsanovot a US Open harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb tizenhat közé. A női mezőnyben kiesett a kétszeres döntős Viktorija Azarenka, aki a tavalyi győztes Sloane Stephenstől kapott ki.

tenisz Viktorija Azarenka US Open 2018 US Open Sloane Stephens Rafael Nadal

Tenisz: Stephens győztes kezdése, Zverev kiesett

2018-08-15 22:59:21

A US Open-címvédő Sloane Stephens győzelemmel kezdett az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Sloane Stephens Novak Djokovics Cincinnati

Tenisz: a világelső Halep lett Montreal bajnoka

2018-08-12 22:29:02

A világelső Simona Halep remek mérkőzésen legyőzte az amerikai Sloane Stephenst, és megnyerte a Montreali női tenisztornát.

WTA Montreal WTA Sloane Stephens Simona Halep

Tenisz: Halep a saját vereségéből merített erőt – interjú

2018-06-10 08:37:59

Simona Halep, Párizs új női teniszbajnoka mindig is arról álmodozott, hogy egyszer megérintheti a Roland Garros győztesének járó gyönyörű trófeát, amely most már az övé.

interjú Sloane Stephens Simona Halep Roland Garros

Negyedjére sikerült, Simona Halep Grand Slam-győztes

2018-06-09 10:23:18

A román Simona Halep szett- és brékhátrányban volt az amerikai Sloane Stephens elleni Roland Garros-fináléban, ám 3:6, 6:4, 6:1-re megnyerte a mérkőzést, ezzel három elveszített döntő után élete első Grand Slam-sikerét aratta.

tenisz Sloane Stephens Simona Halep Roland Garros

Roland Garros: Sloane Stephens lesz Halep ellenfele a fináléban

2018-06-07 18:26:57

A két amerikai, Sloane Stephens és Madison Keys elődöntőjéből két, egyaránt 6:4-re megnyert játszmával a tizedik kiemelt Stephens került ki győztesen a Roland Garros női versenyében, így ő küzdhet meg szombaton a világelső román Simona Haleppel a döntőben.

Sloane Stephens Roland Garros Madison Keys

Roland Garros: Djokovics a budapesti győztessel találkozik

2018-06-03 15:09:21

A német Alexander Zverev óriási csatában harcolta ki helyét a Roland Garros negyeddöntőjében, mivel öt szettben legyűrte az orosz Karen Hacsanovot. Ellenfele az osztrák Dominic Thiem lesz a nyolc között. A korábbi világelső Novak Djokovics három szettben legyőzte a spanyol Fernando Verdascót, ő a budapesti tornát megnyerő Marco Cecchinatóval ütközik meg.

tenisz Sloane Stephens Roland Garros Novak Djokovics Nisikori Kei Marco Cecchinato

Fed-kupa: a Williams nővérek kihagyják az elődöntőt

2018-04-11 19:19:46

A címvédő amerikai női teniszválogatott Serena és Venus Williams nélkül áll ki a Franciaország elleni, jövő hétvégi Fed-kupa-elődöntőre.

Venus Williams Sloane Stephens Serena Williams Madison Keys Fed-kupa Coco Vandeweghe

Tenisz: Sloane Stephens a női bajnok Miamiban

2018-04-01 00:10:13

A hazai közönség előtt szereplő Sloane Stephens nyerte a miami kemény pályás tenisztorna női versenyét, mivel a szombati fináléban két játszmában legyőzte a lett Jelena Ostapenkót.

tenisz Sloane Stephens Miami Jelena Ostapenko

Tenisz: Sloane Stephens döntőbe jutott Miamiban

2018-03-29 22:25:57

A US Open-bajnok Sloane Stephens jutott be elsőként a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének döntőjébe.

Tenisz: Del Potro–Raonic a legjobb nyolc között Miamiban

2018-03-28 00:22:24

Az ötödik helyen kiemelt argentin Juan Martín del Potro két játszmában nyert a 22. helyen rangsorolt szerb Filip Krajinovic ellen a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyének keddi nyolcaddöntőjében.

tenisz Sloane Stephens Milos Raonic Juan Martín del Potro

Aus. Open: Rafael Nadal átgázolt 37 éves ellenfelén

2018-01-15 10:47:23

Rafael Nadal magabiztos győzelemmel kezdte az idei első Grand Slam-versenyt: a remek játékot bemutató spanyol teniszező 6:1, 6:1, 6:1-re legyőzte Víctor Estrella Burgost az Australian Open hétfői versenynapján. A nőknél Venus Williams és Sloane Stephens nem jutott túl az első fordulón.

tenisz Venus Williams Sloane Stephens Rafael Nadal Diego Schwartzman Casper Ruud

Aus. Open: kiesett V. Williams és a US Open címvédője

2018-01-15 08:53:21

Venus Williams és Sloane Stephens számára is az első forduló jelentette a végállomást az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) női egyesében. Az ötödik helyen kiemelt idősebbik Williams testvért a svájci Belinda Bencic győzte le két játszmában, míg a tavalyi US Opent megnyerő Stephenst a kínai Csang Suaj búcsúztatta három szettben a hétfői játéknapon.

tenisz Venus Williams Sloane Stephens Australian Open

Fed-kupa: három elbukott döntő után újra amerikai elsőség

2017-11-12 19:16:51

A páros mérkőzés döntött a női tenisz Fed-kupa 2017-es fináléjában, amelyet az amerikaiak 3:2-re nyertek meg Minszkben a házigazda fehéroroszok ellen.

Sloane Stephens Shelby Rogers Fed-kupa Coco Vandeweghe Arina Szabalenka Aljakszandra Szasznovics

Fed-kupa: az első nap után nincsenek előnyben az amerikaiak

2017-11-11 17:18:30

A tenisz Fed-kupa döntőjének első napja után a házigazda Fehéroroszország 1:1-re áll az Egyesült Államokkal szemben.

tenisz Vera Lapko Sloane Stephens Shelby Rogers Lidszija Maroszava Fehéroroszország

Tenisz: Stephens vezeti az amerikaiakat a Fed-kupa döntőjében

2017-11-01 17:09:25

A US Open-bajnok Sloane Stephens vezeti az amerikai női válogatottat a tenisz Fed-kupa jövő hétvégi döntőjében Fehéroroszország ellen.

tenisz Sloane Stephens Fed-kupa

Tenisz: rosszul kezdett az első kiemelt a Bajnokok Tornáján

2017-11-01 12:16:08

Az első helyen kiemelt Kristina Mladenovic vereséggel kezdett a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

tenisz Sloane Stephens Magdaléna Rybáriková Kristina Mladenovic Ashleigh Barty Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: azonnal kiestek a US Open döntősei Vuhanban

2017-09-25 12:12:37

A US Open-címvédő Sloane Stephens és az amerikai bajnokságon döntős Madison Keys is már az első fordulóban kiesett a vuhani kemény pályás női tenisztornán.