Találatok a Sloane Stephens címkére

Találatok száma: 49

WTA-vb: Szvitolina fordított, és világbajnok lett

2018-10-28 15:34:31

Az ukrán Elina Szvitolina nyerte meg a szingapúri női tenisz WTA-világbajnokság egyes versenyét. A vasárnapi fináléban három szettben legyőzte az amerikai Sloane Stephenst.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Elina Szvitolina Babos Tímea

WTA-vb: Stephens 0:6-os kezdés után jutott be a döntőbe

2018-10-27 13:47:12

Az amerikai Sloane Stephens lesz az ukrán Elina Szvitolina ellenfele a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság fináléjában, miután a szombati második elődöntőben három szettben jobbnak bizonyult a cseh Karolína Plískovánál.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Kiki Bertens Karolína Plísková Elina Szvitolina

WTA-vb: Stephens 2. sikerével az elődöntő kapujában

2018-10-24 21:38:06

Az amerikai Sloane Stephens második mérkőzését is megnyerte a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon, ezzel nagy lépést tett az elődöntőbe jutás felé.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Kiki Bertens

WTA-vb: a US Open bajnoka és a wimbledoni győztes is kikapott

2018-10-22 19:04:23

Kiki Bertens szetthátrányból fordítva nyerte meg az első mérkőzését a szingapúri WTA-világbajnokságon. A holland teniszező a wimbledoni bajnok német Angelique Kerbert múlta felül két óra alatt hétfőn.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Oszaka Naomi Kiki Bertens Angelique Kerber

WTA-vb: Stephens is ott lesz Szingapúrban

2018-10-14 17:58:55

Hatodikként az amerikai Sloane Stephens jutott ki a jövő vasárnap kezdődő szingapúri női tenisz WTA-világbajnokságra.

WTA-világbajnokság Tenisz Sloane Stephens Babos Tímea

Tenisz: Az a p...a el akart találni! – kiakadt az amerikai – videó

2018-10-02 11:40:22

A pekingi kemény pályás tenisztorna 8.3 millió dollár (2.3 milliárd forint) összdíjazású női versenyének első fordulójában Sloane Stephens többször is kiborult az Anasztaszija Pavljucsenkova elleni mérkőzésen.

videó tenisz káromkodás Sloane Stephens

Tenisz: nagy meglepetéssel indult a tokiói női torna

2018-09-18 15:31:42

Az ötödik helyen kiemelt amerikai Sloane Stephens az első fordulóban búcsúzott a 800 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású tokiói kemény pályás női tenisztornán, miután kedden két szettben kikapott a horvát Donna Vekictől.

tenisz Sloane Stephens

US Open: 2013-ban visszavonult, most megverte a címvédőt

2018-09-04 20:10:50

A lett Anastasija Sevastova jutott be elsőként az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesének elődöntőjébe, mivel 1 óra 23 perces mérkőzésen 6:2, 6:3-ra legyőzte a címvédő Sloane Stephenst.

tenisz US Open 2018 US Open Sloane Stephens Anastasija Sevastova

US Open: Nadal a torna eddigi legjobb meccsét nyerte meg

2018-09-01 01:05:36

A címvédő Rafael Nadal 4 óra 22 perces mérkőzésen 5:7, 7:5, 7:6, 7:6-ra legyőzte a 27. kiemelt orosz Karen Hacsanovot a US Open harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb tizenhat közé. A női mezőnyben kiesett a kétszeres döntős Viktorija Azarenka, aki a tavalyi győztes Sloane Stephenstől kapott ki.

tenisz Viktorija Azarenka US Open 2018 US Open Sloane Stephens Rafael Nadal

Tenisz: Stephens győztes kezdése, Zverev kiesett

2018-08-15 22:59:21

A US Open-címvédő Sloane Stephens győzelemmel kezdett az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Sloane Stephens Novak Djokovics Cincinnati

Tenisz: a világelső Halep lett Montreal bajnoka

2018-08-12 22:29:02

A világelső Simona Halep remek mérkőzésen legyőzte az amerikai Sloane Stephenst, és megnyerte a Montreali női tenisztornát.

WTA Montreal WTA Sloane Stephens Simona Halep

Tenisz: Halep a saját vereségéből merített erőt – interjú

2018-06-10 08:37:59

Simona Halep, Párizs új női teniszbajnoka mindig is arról álmodozott, hogy egyszer megérintheti a Roland Garros győztesének járó gyönyörű trófeát, amely most már az övé.

interjú Sloane Stephens Simona Halep Roland Garros

Negyedjére sikerült, Simona Halep Grand Slam-győztes

2018-06-09 10:23:18

A román Simona Halep szett- és brékhátrányban volt az amerikai Sloane Stephens elleni Roland Garros-fináléban, ám 3:6, 6:4, 6:1-re megnyerte a mérkőzést, ezzel három elveszített döntő után élete első Grand Slam-sikerét aratta.

tenisz Sloane Stephens Simona Halep Roland Garros

Roland Garros: Sloane Stephens lesz Halep ellenfele a fináléban

2018-06-07 18:26:57

A két amerikai, Sloane Stephens és Madison Keys elődöntőjéből két, egyaránt 6:4-re megnyert játszmával a tizedik kiemelt Stephens került ki győztesen a Roland Garros női versenyében, így ő küzdhet meg szombaton a világelső román Simona Haleppel a döntőben.

Sloane Stephens Roland Garros Madison Keys

Roland Garros: Djokovics a budapesti győztessel találkozik

2018-06-03 15:09:21

A német Alexander Zverev óriási csatában harcolta ki helyét a Roland Garros negyeddöntőjében, mivel öt szettben legyűrte az orosz Karen Hacsanovot. Ellenfele az osztrák Dominic Thiem lesz a nyolc között. A korábbi világelső Novak Djokovics három szettben legyőzte a spanyol Fernando Verdascót, ő a budapesti tornát megnyerő Marco Cecchinatóval ütközik meg.

tenisz Sloane Stephens Roland Garros Novak Djokovics Nisikori Kei Marco Cecchinato

Fed-kupa: a Williams nővérek kihagyják az elődöntőt

2018-04-11 19:19:46

A címvédő amerikai női teniszválogatott Serena és Venus Williams nélkül áll ki a Franciaország elleni, jövő hétvégi Fed-kupa-elődöntőre.

Venus Williams Sloane Stephens Serena Williams Madison Keys Fed-kupa Coco Vandeweghe

Tenisz: Sloane Stephens a női bajnok Miamiban

2018-04-01 00:10:13

A hazai közönség előtt szereplő Sloane Stephens nyerte a miami kemény pályás tenisztorna női versenyét, mivel a szombati fináléban két játszmában legyőzte a lett Jelena Ostapenkót.

tenisz Sloane Stephens Miami Jelena Ostapenko

Tenisz: Sloane Stephens döntőbe jutott Miamiban

2018-03-29 22:25:57

A US Open-bajnok Sloane Stephens jutott be elsőként a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének döntőjébe.

Tenisz: Del Potro–Raonic a legjobb nyolc között Miamiban

2018-03-28 00:22:24

Az ötödik helyen kiemelt argentin Juan Martín del Potro két játszmában nyert a 22. helyen rangsorolt szerb Filip Krajinovic ellen a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyének keddi nyolcaddöntőjében.

tenisz Sloane Stephens Milos Raonic Juan Martín del Potro

Aus. Open: Rafael Nadal átgázolt 37 éves ellenfelén

2018-01-15 10:47:23

Rafael Nadal magabiztos győzelemmel kezdte az idei első Grand Slam-versenyt: a remek játékot bemutató spanyol teniszező 6:1, 6:1, 6:1-re legyőzte Víctor Estrella Burgost az Australian Open hétfői versenynapján. A nőknél Venus Williams és Sloane Stephens nem jutott túl az első fordulón.

tenisz Venus Williams Sloane Stephens Rafael Nadal Diego Schwartzman Casper Ruud