Találatok a Simon Yates címkére

Találatok száma: 7

Giro: Simon Yates elképesztő! Újabb szakaszt nyert

2018-05-20 17:24:35

Simon Yates nyerte meg az olasz országúti kerékpáros-körverseny 15. szakaszát, így már a harmadik etapgyőzelmét ünnepelhette a 2018-as Giro d’Italián. A Mitchelton-Scott brit versenyzője ezzel összetettben is növelte az előnyét, a második helyen álló, címvédő Tom Dumoulin több mint kétperces hátrányban van az utolsó hét előtt.

kerékpár Tom Dumoulin Simon Yates Giro d'Italia Chris Froome

Giro: Froome hódította meg elsőként a Zoncolant

2018-05-19 18:43:20

Chris Froome győzött a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny szombati, 14. szakaszán, amelyen az éllovas, másodikként célba érő Simon Yates növelte előnyét közvetlen riválisaival szemben.

kerékpár Simon Yates Giro d'Italia Chris Froome

Giro: Yates szakaszt nyert, Froome-ra 40 mp-t vert

2018-05-16 16:56:34

Simon Yates nyerte meg a Giro d’Italia kerékpáros-körverseny 11. szakaszát, és az összetettben 47 másodpercre növelte az előnyét a második helyen álló Tom Dumoulinnel szemben. Chris Froome 40 másodperccel leszakadva ért célba.

kerékpár Simon Yates Giro d'Italia

Giro: a szakaszt nyerő Yates megduplázta az előnyét

2018-05-13 17:44:20

Az összetettben élen álló brit Simon Yates győzött a Giro d’Italia országúti kerékpáros körverseny kilencedik, vasárnapi szakaszán, és előnye megduplázódott, 32 másodpercre nőtt a második helyen álló riválisával szemben.

Giro: ír szakaszgyőzelem, az élcsoport nem változott

2018-05-11 17:58:56

Az ír Sam Bennett nyerte a Giro d’Italia országúti kerékpáros-körverseny hetedik, pénteki szakaszát, amelyen az összetett élcsoportja nem változott.

Simon Yates Sam Bennett Giro d'Italia

Vuelta: Yates nyerte a szakaszt, de Atapuma tartja előnyét

2016-08-25 18:23:01

A brit Simon Yates nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny csütörtöki, hatodik szakaszát, amelyen összetettben változatlan előnnyel vezet a kolumbiai Darwin Atapuma.