Találatok a Seamus Coleman címkére

Találatok száma: 10

Vb 2018: kétmeccses eltiltás a durva lábtörést okozó walesinek

2017-04-26 14:17:56

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) hivatalos közleményben jelentette be, hogy két mérkőzésre eltiltotta Neil Taylort, a walesi válogatott védőt, aki az Írország elleni vb-selejtezőn becsúszásával kettős lábtörést okozott Seamus Colemannek, az ellenfél csapatkapitányának.

Írország vb 2018 foci vb 2018 Wales Seamus Coleman Neil Taylor

Vb 2018: a FIFA állja a brutális lábtörést szenvedő védő fizetését

2017-03-28 09:17:54

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) állja a kettős lábtörést szenvedő Seamus Coleman fizetését, amíg a játékos fel nem épül.

ír válogatott Írország vb 2018 foci vb 2018 Seamus Coleman FIFA

Videó: brutális – azonnali piros az Everton-védő lábának eltöréséért

2017-03-25 13:48:49

Brutális lábtörést szenvedett a Wales elleni világbajnoki selejtező (0–0) 69. percében Séamus Coleman, az ír labdarúgó-válogatott jobbhátvédje. Az Everton védőjére műtét és nagyon hosszú kihagyás vár. A szabálytalanságot elkövető Neil Taylort azonnali piros lappal kiállította Nicola Rizzoli játékvezető. A videó és a képek megtekintése csak erős idegzetű olvasóinknak ajánlott!

Írország videó vb-selejtező vb 2018 foci vb 2018 Wales

Videó: Én tudom, hogyan kell valakit fejbe rúgni – Ibrahimovic

2016-12-05 16:48:43

Fájdalmas pillanatokat élt át az Everton labdarúgója, Seamus Coleman a Manchester United elleni vasárnap mérkőzésen, miután a vendégek sztárjával, Zlatan Ibrahimoviccsal összeakadt, a támadó pedig véletlenül megrúgta a fejét.

angol labdarúgás Zlatan Ibrahimovic Seamus Coleman Manchester United Everton

Eb 2016: Eddig ugyanaz, mint az Atléticóval – Griezmann

2016-06-26 18:35:25

A házigazda Franciaország hátrányból felállva 2–1-re legyőzte Írországot az Európa-bajnokságon a legjobb 16 között, ezzel bejutott a negyeddöntőbe. A franciák hőse, a két gólt szerző Antoine Griezmann „kicsit már unja”, hogy ugyanolyan meccseket játszik a nemzeti csapattal, mint az Atlético Madriddal, míg Séamus Coleman abban bízik, büszkévé tették az ír népet.

ír válogatott Írország francia válogatott Seamus Coleman Franciaország Euro 2016

MU: Van Gaal 150 millió fontot költhet a télen is

2015-01-16 11:08:25

Angol sajtóhírek szerint Louis van Gaal megkapta a zöld jelzést a Manchester United klubvezetőségétől: a labdarúgócsapat holland menedzsere a téli átigazolási időszakban – a nyárihoz hasonlóan – újabb 150 millió fontot költhet a keret megerősítésére annak érdekében, hogy biztos BL-kvalifikációhoz jusson.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Seamus Coleman Nathaniel Clyne Mats Hummels Manchester United

MU: dupla áron vinnék el az Everton gólerős védőjét

2014-12-29 11:13:13

Angol sajtóhírek szerint a Manchester United 30 millió eurót ajánl a téli átigazolási időszakban az Everton ír labdarúgójáért, Seamus Colemanért.

angol átigazolás Seamus Coleman Manchester United MU Everton

Everton: bizalom - ötéves új szerződést kapott a hátvéd

2014-06-27 01:30:12

Az Everton labdarúgócsapata meghosszabbította Seamus Coleman szerződését: a védő követte nemrégiben ugyancsak új kontraktust aláíró menedzserét, Roberto Martínezt, és 2019-ig írt alá a liverpooli klubhoz.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Seamus Coleman Premier League Everton

Videó: két nagy bombával már negyedik az Everton

2013-12-22 19:19:01

Az Everton két egészen nagy góllal nyert 2–1-re a Swansea otthonában, és jött fel a negyedik helyre az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. Az elsőnél Seamus Coleman bombázott 25 méterről a kapuba, a másodiknál Ross Barkley szabadrúgásból a léc segítségével szerzett gólt. Íme, a találkozó összefoglalója!

videó Swansea Seamus Coleman Ross Barkley Premier League Everton

PL: 2018 nyaráig hosszabbított védőjével az Everton

2012-12-31 12:04:21

Az angol labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Everton öt és fél évvel, 2018 nyaráig hosszabbított védőjével, Seamus Colemannal.