La Liga: Vidaltól Vidalig – a Tízen Túliak Álomcsapata

Lassan véget ér a nyár, utolsó gyümölcseit ízlelgetjük, számot vetünk az örömökkel és a bánatokkal, közben a nemzetközi futballpiacon a topligákban háromötödös többséggel zajlik az átigazolási időszak.

spanyol átigazolás nyári transzfersorozat nemzetközi átigazolás Yuri Berchiche William Carvalho Villarreal

Miután túléltük az iskolai időszakot, a tanárokat/diákokat, kiélveztük a világbajnokság és a kora nyár minden örömét, készülünk/emlékezünk/számot vetünk/keresztet vetünk a nyaralásra, elkezdődik az aratási időszak: ezen a nyáron is dől a pénz a topligás futballisták révén a menedzserek silójába.

spanyol labdarúgás nyári transzfersorozat nemzetközi átigazolás Thomas Lemar Santiago Arias Rodri

BL: óriási lesgóllal került hátrányba a Bayern – videó

2016-11-01 21:07:37

A PSV labdarúgócsapata Santiago Arias góljával szerzett vezetést a Bayern München ellen a Bajnokok Ligája D-csoportjának 4. fordulójában. Az olasz partjelző azonban nagyot hibázott, ugyanis a kolumbiai védő lesen volt, mielőtt betalált volna.

Santiago Arias PSV Bayern München Bajnokok Ligája

A Bayernt lesgóllal sem tudta verni a PSV, megvan a két továbbjutó

2016-11-01 20:08:42

A Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában a huszonhatszoros német bajnok Bayern München a huszonháromszoros holland bajnok PSV-nél vendégeskedett Eindhovenben. Santiago Arias egy kipattanót értékesítve vezetést szerzett, azonban Robert Lewandowski még az első félidőben 11-esből egalizált, majd a másodikban újabb gólt lőtt, és a szervezetten játszó holland együttes már nem tudott egyenlíteni. Az Atlético Madrid a 93. percben döntött az FK Rosztov ellen, és a Bayernhez hasonlóan négy kört követően továbbjutott.

Santiago Arias Robert Lewandowski PSV FK Rosztov Bayern München Bajnokok Ligája

Videó: kiállították a PSV-játékost, a berendezés bánta

2016-04-09 22:45:52

Miután a játékvezető kiállította Santiago Ariast a PSV–Willem II (2–0) holland bajnoki labdarúgó-mérkőzésen, a kamera követte a hazaiak védőjét a játékoskijáróba is. A kolumbiai nem tudott tökéletesen uralkodni az idegein.

videó Willem II Santiago Arias PSV

Videó: jobbal levadászta a labdát, ballal telitalálat lett belőle

2015-08-30 22:56:29

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 4. fordulójának rangadójára Eindhovenben került sor, ahol a PSV a Feyenoordot fogadta.  Jeffrey Bruma öngólja miatt már a negyedik percben hátrányba került a címvédő, de a találkozó leglátványosabb pillanatát Santiago Arias parádés találata hozta, amellyel fordított a PSV, majd 3–1-re megnyerte a találkozót.