Találatok a Roger Federer címkére

Találatok száma: 933

Wimbledon: „Federer úgy táncolt, mint egy tinédzser a diszkóban”

2017-07-17 16:02:26

A nemzetközi sajtó elragadtatva írt Roger Federer vasárnapi diadaláról, arról, hogy a svájci sztár nyolcadszor nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokságot, és 19. Grand Slam-trófeájával tovább javította saját rekordját.

tenisz  Wimbledon  Roger Federer  Marin Cilic

Wimbledon: Messi, Jordan, Federer – így reagáltak a focisták

2017-07-17 08:36:24

Mint ismert, a svájci klasszis, Roger Federer három szettben legyőzte Marin Cilicet a wimbledoni teniszbajnokság döntőjében. A nyolcadik wimbledoni elsőségét megszerző teniszezőnek természetesen rengetegen gratuláltak – köztük a világfutball neves képviselői is.

tenisz  kép  Wimbledon  Roger Federer  Michael Jordan  Lionel Messi

Tenisz: Roger Federer hosszabb pihenőre készül

2017-07-17 11:18:28

Várhatóan egy hónapot pihen Roger Federer, aki vasárnap nyolcadszor nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokságot.

tenisz  Wimbledon  Roger Federer

Wimbledon: Cilic elmondta, miért zokogott a döntőben

2017-07-16 20:48:06

Sokáig nem lehetett tudni, Marin Cilicnek milyen egészségügyi problémája volt a Roger Federer elleni wimbledoni döntőben. A horvát teniszező a veresége után elmondta, mi törte meg.

Wimbledon: nyolcadszor is a trónon Roger Federer

2017-07-16 16:46:13

Roger Federer három szettben legyőzte Marin Cilicet (6:3, 6:1, 6:4) a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének döntőjében, így nyolcadszor nyerte meg a füves borítású Grand Slam-viadalt pályafutása során. A svájci 19. Grand Slam-tornagyőzelmét aratta.

Wimbledon  Roger Federer  Marin Cilic

Már megint Federer: sikerével ő lett „Wimbledon ura”

2017-07-16 13:53:26

Wimbledon: Roger Federer a 11. döntőjére készülhet

2017-07-14 19:42:47

Roger Federer legyőzte Tomás Berdychet a wimbledoni tenisztorna férfi egyesének elődöntőjében, így a 18-szoros Grand Slam-győztes svájci lesz a Sam Querreyt verő horvát Marin Cilic ellenfele a vasárnapi fináléban.

tenisz  Wimbledon  Tomás Berdych  Roger Federer  Marin Cilic

Wimbledon: Cilic karrierje 2. GS-torna-döntőjére készülhet

2017-07-14 17:10:22

Marin Cilic jutott be elsőként az angol nemzetközi teniszbajnokság (Wimbledon) döntőjébe: négy szettben legyőzte az amerikai Sam Querrey-t.

Wimbledon  Tomás Berdych  Sam Querrey  Roger Federer  Marin Cilic

Wimbledon: csillaghullás, Murray és Djokovics is kiesett

2017-07-12 16:56:32

A címvédő Andy Murray a negyeddöntőben búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságtól, miután öt szettben (3:6, 6:4, 6:7, 6:1, 6:1) legyőzte őt a 24. helyen kiemelt Sam Querrey. Novak Djokovics egyszettes hátrányban volt Tomás Berdych ellen, amikor könyökfájdalmai miatt feladta mérkőzését. Roger Federer könnyedén, három szettben elintézte Milos Raonicot, Marin Cilic pedig öt játszmában gyűrte le Gilles Müllert.

Roger Federer  Novak Djokovics  Andy Murray  Sam Querrey  Wimbledon

Tenisz: Federer elárulta, mikor fejezi be a pályafutását

2017-07-11 12:47:34

A 18-szoros Grand Slam-győztes Roger Federer a wimbledoni teniszbajnokságon adott egyik nyilatkozatában kifejtette, mikor fejezi be a pályafutását. A 35 esztendős svájci konkrét évszámot nem árult el, de azt igen, hogy a döntés felesége, Mirka Federer kezében van.

Wimbledon: Federer másfél óra alatt elintézte Dimitrovot

2017-07-10 19:52:29

A hétszeres bajnok Roger Federer három játszmában (6:4, 6:2, 6:4) legyőzte a bolgár Grigor Dimitrovot a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének nyolcaddöntőjében. A svájci klasszis a negyeddöntőben a kanadai Milos Raoniccsal találkozik, akitől tavaly öt szettben kikapott az elődöntőben.

tenisz  Wimbledon  Roger Federer  Grigor Dimitrov

Wimbledon: 4 óra 47 perc, döntő szett 15:13 – Nadal kiesett!

2017-07-10 17:14:01

A világelső Angelique Kerber, a 2012-es döntős Agnieszka Radwanska, valamint két korábbi világranglista-éllovas, Caroline Wozniacki és Viktorija Azarenka is kiesett a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének nyolcaddöntőjében. A férfiaknál elsőként a horvát Marin Cilic jutott be a negyeddöntőbe, majd követte őt a világelső Andy Murray és a hétszeres bajnok Roger Federer is, Rafael Nadal azonban nagy meglepetésre kikapott. A Babos Tímea, Andrea Hlavácková páros ugyancsak a legjobb tizenhat között búcsúzott.

tenisz  Wimbledon  Venus Williams  Roger Federer  Rafael Nadal  Gilles Müller

Wimbledon: Federer most sem vesztett játszmát Zverev ellen

2017-07-08 21:22:12

A hétszeres győztes Roger Federer három játszmában (7:6, 6:4, 6:4) megverte a német Mischa Zverevet a wimbledoni teniszbajnokság harmadik fordulójában, így bejutott a legjobb 16 közé. A 35 esztendős svájci a nyolcaddöntőben a bolgár Grigor Dimitrovval találkozik.

tenisz  Wimbledon  Roger Federer  Mischa Zverev

Wimbledon: Federer 61 nyerőt ütve, történelmet írva a 16 között

2017-07-08 16:47:58

A hétszeres bajnok Roger Federer, a háromszoros győztes Novak Djokovics és két korábbi döntős, Tomás Berdych és Milos Raonic is bejutott a legjobb tizenhat közé a wimbledoni teniszbajnokságon. A nőknél a világelső Angelique Kerber szett- és brékhátrányból fordított, míg a Babos Tímeát kiejtő Caroline Wozniacki a kiesés széléről táncolt vissza. A juniorok között Piros Zsombor az első fordulóban búcsúzott.

tenisz  Wimbledon  Roger Federer  Grigor Dimitrov  Dudi Szela

Wimbledon: a 0–7 után már nem volt gondja Federernek

2017-07-06 21:08:54

Roger Federer gyenge kezdés után három játszmában legyőzte Dusan Lajovicsot, ezzel bejutott a wimbledoni tenisztorna harmadik fordulójába.

tenisz  Wimbledon  Roger Federer  Dusan Lajovics

Wimbledon: Djokovics 2:0-ig, Federer 3:0-ig jutott a 2. szettben

2017-07-04 18:11:31

Novak Djokovics és Roger Federer is alig több mint egy szettet játszott a wimbledoni teniszbajnokság első fordulójában, mindkettejük ellenfele feladta a mérkőzést. Babos Tímea három szettben kikapott Caroline Wozniackitól.

tenisz  Wimbledon  Roger Federer  Novak Djokovics  Jimmy Connors

Mire alapoz Nadal és Federer? – Rajt Wimbledonban!

2017-07-03 08:24:06

Roger Federer az idén is a fűre rogyhat, ám bölcs döntéseinek hála aligha úgy, mint a tavalyi elődöntőben Milos Raonic ellen. Hétfőn rajt Wimbledonban.

Wimbledon  Roger Federer  Fucsovics Márton  Andy Murray

Szavazás: meddig jut Wimbledonban Roger Federer?

2017-06-28 16:57:32

Július 3-án megkezdődik a wimbledoni tenisztorna – a férfiak versenyének egyik esélyese a 35 évesen is remek formában játszó Roger Federer. Ön szerint meddig jut a svájci klasszis?

wimbledoni tenisztorna  szavazás  Wimbledon  Roger Federer

Hopman-kupa: Federer jövőre sem hagyja ki a versenyt

2017-06-27 10:02:24

Roger Federer jövőre is elindul a teniszezők nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán, az ausztráliai Hopman-kupán.

Roger Federer  Hopman-kupa

Tenisz: Federernek sima sikerrel lett meg a 100. tornagyőzelme

2017-06-25 14:27:58

A korábbi világelső svájci Roger Federer sikerével ért véget a hallei férfi tenisztorna. A döntőben a 35 éves játékos csupán négy játékot engedett a hazai Alexander Zverevnek.