Találatok a Roger Federer címkére

Találatok száma: 965

Tenisz: Federer közelebb került Nadalhoz a világranglistán

2017-10-16 10:17:35

A második helyezett Roger Federer 2000 ponton belülre került az éllovas Rafael Nadalhoz a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

tenisz világranglista  tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Fucsovics Márton  Babos Tímea

Tenisz: Federer nem adott esélyt Nadalnak a döntőben

2017-10-15 12:42:50

Roger Federer sikerével zárult a sanghaji kemény pályás férfi tenisztorna. A 36 éves svájci kiválóság a döntőben nem adott esélyt nagy riválisának, a világranglistát vezető spanyol Rafael Nadalnak, és 72 perc alatt, két szettben behúzta a győzelmet.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal

Tenisz: Federer visszavágott a US Openért, jöhet az álomdöntő

2017-10-14 16:10:55

A korábbi világelső svájci Roger Federer szetthátrányból legyőzte Juan Martín del Potrót, és bejutott a sanghaji férfi tenisztorna döntőjébe, amelyben Rafael Nadallal találkozik.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Juan Martín del Potro

Tenisz: Federer is elődöntős Sanghajban, Del Potro vár rá

2017-10-13 16:13:14

Utolsóként Roger Federer jutott be a sanghaji kemény pályás tenisztorna elődöntőjébe, két szettben legyőzve Richard Gasquet-t.

tenisz  Roger Federer  Richard Gasquet

Tenisz: Gasquet maratoni csatában nyerte meg Federert

2017-10-12 17:40:45

Richard Gasquet 2 óra 42 perces csatában gyűrte le a szintén francia Gilles Simont a sanghaji kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz  Roger Federer  Richard Gasquet  Gilles Simon

Tenisz: Nadal és Federer is simán a nyolc között

2017-10-12 15:30:43

Rafael Nadal és Roger Federer is a nyolc közé jutott a sanghaji kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Nadal 54 perc alatt, Federer döcögős játékkal nyert

2017-10-11 14:17:11

A világelső Rafael Nadal két sima játszmában (6:2, 6:1) legyőzte az amerikai Jared Donaldsont a sanghaji kemény pályás férfi tenisztorna második fordulójában. A 2014-es bajnok Roger Federer szintén két szettben (7:6, 6:4), de döcögős játékkal nyert az argentin Diego Schwartzman ellen.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Jared Donaldson  Diego Schwartzman  David Goffin

Tenisz: Federer volt a megmentő, Európa ünnepel!

2017-09-25 10:18:34

Óriási izgalmakat követően Roger Federer mérkőzéslabdát hárítva győzte le Nick Kyrgiost a Laver-kupa 12., utolsó összecsapásán, így a Team Europe játékosai emelhették magasba a trófeát.

tenisz  Roger Federer  Nick Kyrgios  Laver-kupa

Tenisz: győzelemmel debütált a Federer, Nadal kettős

2017-09-23 23:22:47

„Két éve veretlen vagyok párosban. Igaz, két éve nem is játszottam meccset a műfajban. De adogatni tudok, röptézni is, szóval szerintem nem lesz gond” – Roger Federer az egyéni sikert követően vidáman várta a Rafael Nadallal közös történelmi páros mérkőzést a Prágában zajló Laver-kupán szombat este.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Laver-kupa

Tenisz: Prágában mindenki erre a mérkőzésre várt!

2017-09-23 12:02:28

A szombat esti találkozón Roger Federer Rafael Nadal oldalán lép pályára a prágai O2 Arenában zajló Laver-kupán – biztos a telt ház, 17 ezer rajongó figyeli majd a legendák teljesítményét.

Tenisz: ez nem bemutató! Cilicék megizzadtak a Laver Cupon

2017-09-22 16:39:57

A játékosok győzni akarnak, a körítés profi, a biztonságiak udvariasak, a szurkolók élvezik az eseményt – sikeres délutáni programmal kezdődött el az idén bemutatkozó Laver Cup.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Laver Cup

Tenisz: Laver hisz a szerénységben, Federer csak csere lesz

2017-09-21 16:06:55

Egy nappal a Laver-kupa rajtja előtt már csak az tudja elkerülni a verseny hirdetéseit, aki másik városba utazik – a játékosok nem bemutatóra készülnek.

Tenisz: Nadal népszerűbb Federernél; John McEnroe „lopott”

2017-09-20 15:27:25

Az Óváros téren rendezett ünnepségen emlékeztették a prágaiakat: péntektől vasárnapig a világ legjobb teniszezői küzdenek meg egymással a városban rendezendő Laver Cupon.

Davis-kupa – „Federer is jöhetne, magyar közönség előtt Marci kinyesegetné”

2017-09-18 00:16:09

tenisz  Roger Federer  Piros Zsombor  Köves Gábor  Fucsovics Márton  Davis-kupa világcsoport

Davis-kupa: „Federer is jöhetne, magyar közönség előtt Marci kinyesegetné”

2017-09-17 23:39:52

„Világcsoportban vagyunk!” – kiáltotta világgá Fucsovics Márton a Karen Hacsanov felett aratott háromszettes győzelme után. A bravúros győzelmet arató teniszező az NSO Tv-nek elmondta, igencsak elérzékenyült a meccs után, hogy a magyar Davis-kupa-csapatot a legjobbak közé juttatta, ráadásul vezérként. A csapat legfiatalabb tagja, Piros Zsombor a következő megméretéstől sem félti a társat, bátran „odavetné” Roger Federer elé is. Balázs Attilának minden megfordult a fejében, amikor Fucsovics a meccsért adogatva 15:40-re állt a világranglista 32. helyén álló orosszal szemben. Borsos Gábor szerint mindenki megijedt kicsit, hogy meccslabdánál a bírónő mégis az ellenfél javára dönt és megfordulhat a mérkőzés. Köves Gábor szövetségi kapitány bízik benne, hogy nem kell újabb 22 évet várni a következő nagy sikerre.

US Open: Folytatom, amíg csak tudom – Nadal

2017-09-11 09:50:34

A sportág szeretete és a szenvedély még hajtja előre Rafael Nadalt, aki azt mondta, amíg az egészsége engedi, addig szeretne teniszezni. A US Open friss győztese nem versenyez Roger Federer címeivel, és jelenleg úgy érzi, 36 évesen nem lesz képes arra, amire svájci vetélytársa.

tenisz  US Open  Roger Federer  Rafael Nadal  Kevin Anderson

US Open: Federer búcsúzott, elmarad az álomelődöntő

2017-09-07 07:26:12

Elmarad az álomelődöntő az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (a US Openen), mivel Juan Martín del Potro 7:5, 3:6, 7:6 (10–8), 6:4-re legyőzte Roger Federert a magyar idő szerint csütörtök hajnali negyeddöntőben.

tenisz  US Open  Roger Federer  Juan Martín del Potro

US Open: Federer simán nyert, Del Potro óriásit fordított

2017-09-05 06:34:11

Roger Federer viszonylag sima mérkőzésen, Juan Martín del Potro hatalmas csatában jutott be keddre virradóra a legjobb nyolc közé az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságán férfi egyesben, és szintén fordulatos küzdelmet nyert meg Madison Keys, akivel teljes lett a negyeddöntő mezőnye a nőknél.

tenisz  US Open  Roger Federer  Madison Keys  Juan Martín del Potro

US Open: Federer ezúttal „söpört”; Nadal is a 16-ban

2017-09-03 07:20:05

Az első helyen kiemelt Rafael Nadal mellett svájci riválisa, Roger Federer is nyert az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) legutóbbi játéknapján, így mindketten bejutottak a nyolcaddöntőbe.

tenisz  US Open  Roger Federer  Rafael Nadal

US Open: Federer újabb ötszettes mérkőzésen van túl

2017-09-01 00:31:06

Frances Tiafoe után Mihail Juzsnijt is döntő szettben győzte le Roger Federer a US Openen. A svájci teniszező 2:1-es szetthátrányból fordított az orosz ellen a második fordulóban.