Találatok a Roger Federer címkére

Találatok száma: 899

Tenisz: Federer megint kihagyja a Roland Garrost – hivatalos

2017-05-15 20:33:45

Eldőlt, a korábbi világelső Roger Federer idén sem indul a Francia teniszbajnokságon, a Roland Garroson. Az idei Australian Openen karrierje 18. Grand Slam-torna-győzelmét arató svájci a salakpályás idény eddigi részét kihagyta, de így sem tud elindulni a párizsi viadalon.

tenisz  Roland Garros  Roger Federer

Tenisz: Federer tizenötödször is elindul Halléban

2017-05-11 17:33:35

Pályafutása során tizenötödször is részt vesz a hallei füves pályás tenisztornán Roger Federer.

ATP-torna  Roger Federer  tenisz

Csak Federert nem győzte le – Budapesten a spanyol klasszis

2017-04-24 22:23:30

A 2009-es Australian Open elődöntőse, a spanyol Fernando Verdasco is fővárosunkba látogatott a budapesti salakpályás ATP-tenisztorna alkalmából, de az el Clásico alatt ki nem tette volna a lábát a szállodaszobájából.

tenisz  el Clásico  Roger Federer  Fernando Verdasco

Szafin – „A tenisz jelenleg sehová sem tart”

2017-04-24 13:07:01

tenisz  labdarúgás  West Bromwich  Szpartak Moszkva  Szenilla nyomában  Roger Federer

Tenisz: Ez a sportág jelenleg sehová sem tart – Szafin

2017-04-24 13:04:59

A budapesti ATP-verseny előtt játszott egymással bemutató mérkőzést Goran Ivanisevic és Marat Szafin. A két klasszis teniszezőt a meccs után többek között arról kérdezte az NSO TV stábja, hogy a mostani fiatal játékosok közül kikből lehetnek a jövőben olyan ikonok, mint Roger Federer vagy Rafael Nadal. Szafin beszélt arról, hogy politikusként mennyi ideje jut a teniszre, míg Ivanisevic a Szenilla nyomában című animációs filmben vállalt szinkronszerepét elevenítette fel. Mivel mindketten nagy futballszurkoló hírében állnak, kedvenc csapatuk bajnoki szereplésére is kitértünk.

Videó: meccslabda Federernek? Murray nem akárhogy reagált!

2017-04-11 12:42:02

Egy hónapos kényszerpihenőjét követően egy Zürichben rendezett jótékonysági mérkőzésen tért vissza a pályára Andy Murray, aki Roger Federerrel játszott gálameccset az afrikai gyermekek megsegítése céljából. A remek megoldásokat és parádés ütéseket hozó találkozó végén a svájci meccslabdához jutott, amire Murray egészen egyedi megoldással válaszolt: a labdaszedőt állította be maga helyett.

videó  tenisz  Roger Federer  Andy Murray

Tenisz: Roger Federer szünetet tart a salakos szezonban

2017-04-03 11:18:30

Csaknem két hónapos kihagyást tervez a miami ATP 1000-es tornát megnyerő Roger Federer, aki így valószínűleg csak a Roland Garroson versenyez a salakos szezonban.

Tenisz: Federer és Nadal kettőt előzve nyomul – világranglisták

2017-04-03 09:44:57

A Miamiban rendezett Masters-versenyen győztes Roger Federer és a döntőben veszítő Rafael Nadal egyformán két helyet javított a férfi teniszezők világranglistáján: a legfrissebb állás szerint előbbi a negyedik, utóbbi pedig az ötödik.

tenisz  WTA-világranglista  Roger Federer  ATP-világranglista

Tenisz: Federer a miami döntőben is legyőzte Nadalt

2017-04-02 20:48:15

Roger Federer 6:3, 6:4-re legyőzte Rafael Nadalt a Miamiban megrendezett kemény pályás tenisztorna döntőjében.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Miami

Tenisz: Federer nem hibázott, álomdöntő Miamiban

2017-04-01 07:06:18

Roger Federer hatalmas csatában, 7:6, 6:7, 7:6-ra legyőzte az ausztrál Nick Kyrgiost a miami kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében, így a svájci klasszis lesz Rafael Nadal ellenfele a vasárnapi fináléban.

tenisz  Roger Federer  Nick Kyrgios  ATP Miami

Tenisz: Nadal döntős Miamiban, Federeren múlik az álommeccs

2017-03-31 21:04:04

A spanyol Rafael Nadal két szettben (6:1, 7:5) legyőzte az olasz Fabio Fogninit a miami kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Fabio Fognini

Tenisz: Federer nagy meccsen győzte le Berdychet Miamiban

2017-03-30 23:57:03

A 4. helyen kiemelt Roger Federer bejutott a miami kemény pályás tenisztorna elődöntőjébe, miután döntő szettben, rövidítésben legyőzte a cseh Tomás Berdychet.

Tomás Berdych  Roger Federer  Rafael Nadal

Tenisz: Federer és Nadal a nyolc között, Wawrinka kiesett

2017-03-29 01:18:11

Roger Federer és Rafael Nadal továbbjutott, Stan Wawrinka viszont kiesett a miami kemény pályás férfi tenisztorna keddi játéknapján, amelyen a férfiaknál már a legjobb nyolc közé jutás volt a tét.

tenisz  Stan Wawrinka  Roger Federer  Roberto Bautista-Agut  Rafael Nadal  Nicolas Mahut

Tenisz: Federer több mint három év után verte meg Del Potrót

2017-03-27 22:50:15

A svájci Roger Federer két játszmában (6:3, 6:4) megverte az argentin Juan Martín del Potrót a miami kemény pályás férfi tenisztorna harmadik fordulójában, ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe, amelyben a spanyol Roberto Bautista vár rá.

tenisz  Roger Federer  Juan Martín del Potro

Tenisz: Federer Del Potro ellen folytatja Miamiban

2017-03-26 11:00:44

A Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában Juan Martín del Potro könnyedén megverte Robin Haase-t, ezzel eldőlt, hogy Roger Federer az argentinnal találkozik a következő körben. A női torna  harmadik fordulójában nem hibázott a második kiemelt Karolína Plísková, a negyedikként rangsorolt Dominika Cibulková és Caroline Wozniacki sem.

tenisz  WTA Miami  Roger Federer  Juan Martín del Potro  ATP Miami

Tenisz: Federer kihagyja a monte-carlói salakpályás tornát

2017-03-23 15:17:47

A szervezők csütörtöki bejelentése szerint a 18-szoros Grand Slam-bajnok Roger Federer nem indul az április 16. és 23. között sorra kerülő monte-carlói tenisztornán.

tenisz  Roger Federer  Nisikori Kei  Monte-Carlo

Tenisz: Federer már hatodik, Babos is előzött – ranglisták

2017-03-20 10:17:41

Az Indian Wellsben győztes Roger Federer a tizedikről a hatodik helyre lépett előre a férfi teniszezők világranglistáján, míg a nőknél Babos Tímea – egy helyet előrelépve – a 27. helyen áll.

WTA-világranglista  Roger Federer  Gálfi Dalma  Fucsovics Márton  Babos Tímea  ATP-világranglista

Tenisz: Federert Indian Wellsben sem lehetett megverni – megvan a 25. Masters!

2017-03-20 00:21:51

Az Australian Open-címvédő Roger Federer két játszmában (6:4, 7:5) legyőzte honfitársát, a szintén svájci Stan Wawrinkát az Indian Wells-i kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, ezzel 2004, 2005, 2006 és 2012 után ötödször nyerte meg az „ötödik Grand Slam-tornaként” is emlegetett versenyt.

tenisz  Szvetlana Kuznyecova  Stan Wawrinka  Roger Federer  Jelena Vesznyina

Tenisz: Federer győzött, „svájci” döntő Indian Wellsben

2017-03-18 22:07:21

Roger Federer bejutott az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna döntőjébe, miután két szettben legyőzte az amerikai Jack Sockot.