Találatok a Roberto Bautista-Agut címkére

Találatok száma: 32

Tenisz: kiesett Thiem, valamint a gstaadi első kiemelt is

2019-07-26 18:54:16

A negyeddöntőben búcsúzott az első helyen kiemelt Dominic Thiem az 1.85 millió euró (603 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás férfi tenisztornától, és ugyancsak a legjobb nyolc között esett ki a gstaadi torna első kiemeltje, Roberto Bautista-Agut.

Roberto Bautista-Agut Dominic Thiem Andrej Rubljov

Aus. Open: tart a görög álom; Kvitová is a négy között

2019-01-22 06:42:37

Roger Federer legyőzését követően a spanyol Roberto Bautista Agut ellen is nyert Sztefanosz Cicipasz, így a görög teniszező a legjobb négy között folytathatja az Ausztrál nemzetközi bajnokságon.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Roberto Bautista-Agut Australian Open

Aus. Open: Federer simán nyert, Murray meccse volt az est fénypontja

2019-01-14 13:24:43

A minden bizonnyal utolsó Australian Open-mérkőzésén pályára lépő Andy Murray ötjátszmás mérkőzésen, több mint négyórás csatában 6:4, 6:4, 6:7, 6:7, 6:2-re kikapott a spanyol Roberto Bautistától az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság első fordulójában, amelyben Roger Federer magabiztos győzelmet aratott az üzbég Denis Istomin felett (6:3, 6:4, 6:4).

Roger Federer Roberto Bautista-Agut Australian Open Andy Murray

Davis-kupa: horvát és francia előny az elődöntőben

2018-09-14 19:49:26

A pénteki egyes mérkőzések után Horvátország és Franciaország is 2:0-ra vezet vendégével szemben a tenisz Davis-kupa világcsoportjának elődöntőjében.

Roberto Bautista-Agut Marin Cilic Lucas Pouille Davis-kupa Borna Coric Benoit Paire

Tenisz: Fucsovics csak egy szettet nyert a canberrai döntőben

2018-01-13 07:37:47

Andreas Seppi három játszmában legyőzte Fucsovics Mártont a canberrai férfi tenisztorna döntőjében.

Roberto Bautista-Agut Fucsovics Márton Andreas Seppi

Tenisz: Bautista lesz Djokovics első ellenfele

2017-12-28 18:23:07

A spanyol Roberto Bautista lesz a féléves kihagyás után visszatérő Novak Djokovics ellenfele az abu-dzabi bemutató férfi tenisztorna elődöntőjében.

Andrej Rubljov Novak Djokovics Roberto Bautista-Agut tenisz

Tenisz: Radwanska és Cibulková is elődöntős New Havenben

2017-08-25 09:42:41

Az első helyen kiemelt Agnieszka Radwanska és a másodikként rangsorolt Dominika Cibulková is két játszmában győzött az egyesült államokbeli New Havenben zajló kemény pályás női tenisztorna negyeddöntőjében. A lengyel játékos a nyolcadik kiemelt kínai Peng Suajt verte meg, míg a szlovák teniszező az orosz Anasztaszija Pavljucsenkovánál bizonyult jobbnak.

tenisz Roberto Bautista-Agut Dominika Cibulková Agnieszka Radwanska

Wimbledon: Nadal őrületes szériája tovább folytatódott

2017-07-07 19:14:58

A kétszeres bajnok Rafael Nadal három játszmában (6:1, 6:4, 7:6) megverte az orosz Karen Hacsanovot a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A spanyol kiválóság következő ellenfele a 16. kiemelt luxemburgi Gilles Müller lesz. A japán Nisikori Kei négy szettben kikapott a spanyol Roberto Bautistától, míg a nőknél a korábbi világelső Viktorija Azarenka hátrányból felállva legyőzte a hazai közönség előtt versenyző Heather Watsont.

tenisz Wimbledon Viktorija Azarenka Simona Halep Roberto Bautista-Agut Rafael Nadal

Wimbledon: Nisikorinak nem megy, búcsú a legjobb 32 között

2017-07-07 17:02:45

A japán Nisikori Kei négy játszmában kikapott a spanyol Roberto Bautistától a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének harmadik fordulójában. A nőknél a korábbi világelső Viktorija Azarenka szetthátrányból felállva legyőzte a hazai közönség előtt versenyző Heather Watsont.

tenisz Wimbledon Viktorija Azarenka Simona Halep Roberto Bautista-Agut Nisikori Kei

Tenisz: Federer és Nadal a nyolc között, Wawrinka kiesett

2017-03-29 01:18:11

Roger Federer és Rafael Nadal továbbjutott, Stan Wawrinka viszont kiesett a miami kemény pályás férfi tenisztorna keddi játéknapján, amelyen a férfiaknál már a legjobb nyolc közé jutás volt a tét.

tenisz Stan Wawrinka Roger Federer Roberto Bautista-Agut Rafael Nadal Nicolas Mahut

Tenisz: Babos az első fordulóban kiesett Sydneyben

2017-01-08 12:34:16

Babos Tímea búcsúzott a sydneyi kemény pályás tenisztorna női versenyének első fordulójában.

Grigor Dimitrov Babos Tímea Roberto Bautista-Agut tenisz

Rio 2016: Djokovics kiejtője, Nadal és Murray is a 8 között

2016-08-11 18:22:25

Rafael Nadal és Juan Martín del Potro is bejutott a legjobb nyolc közé a riói olimpia tenisztornáján.

tenisz Thomaz Bellucci Roberto Bautista-Agut Rio 2016 Rafael Nadal Petra Kvitová

Tenisz: Nadal visszavágott, Federer is a nyolc közé jutott

2016-04-14 17:08:26

A nyolcszoros győztes spanyol Rafael Nadal bejutott a monte-carlói férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, miután két szettben legyőzte az osztrák Dominic Thiemet.

tenisz Roger Federer Roberto Bautista-Agut Rafael Nadal Novak Djokovics Jirí Vesely

Tenisz: pazarló Bautista – a guta ütheti meg; Nadal nyert

2016-02-12 22:57:49

Martin Klizan készülhet a rotterdami tenisztorna elődöntőjére, miután a negyeddöntőben öt mérkőzéslabda hárítása után 6:7, 7:6, 6:0-ra legyőzte Roberto Bautista-Agutot.

tenisz Roberto Bautista-Agut Rafael Nadal Fucsovics Márton

Tenisz: tovább robog az évet remekül kezdő spanyol

2016-02-10 22:22:32

Roberto Bautista-Agut három szettben legyőzte a portugál Joao Sousát a rotterdami teniszversenyen. A spanyol a pályafutása legjobb évkezdését produkálja, 13–2-es mérleggel áll 2016-ban, megnyerte az aucklandi és a szófiai tornát is. A rotterdami nyolcaddöntőben a cseh Jirí Vesely vár rá.

tenisz Roberto Bautista-Agut

Tenisz: nem tört meg Mathieu átka, Gasquet ismételt

2016-02-07 17:56:39

Richard Gasquet megvédte címét, és immár harmadszor nyerte meg a montpellier-i ATP-tornát. A 29 éves francia nélkül 2012 óta nem rendeztek finálét a kemény pályás tornán.

tenisz Roberto Bautista-Agut Richard Gasquet ATP

Tenisz: franciák a montpellier-i, Bautista a szófiai döntőben

2016-02-06 19:15:43

Az első helyen kiemelt Roberto Bautista és a másodikként rangsorolt szerb Viktor Troicki vívja a döntõt a 463 ezer euró (144.6 millió forint) összdíjazású szófiai keménypályás férfi tenisztornán. Montpellierben mindkét francia–német párharcból a hazai játékos került ki győztesen, így itt Richard Gasquet–Paul-Henri Mathieu döntőt rendeznek.

tenisz Viktor Troicki Roberto Bautista-Agut Montpellier

Tenisz: a három első kiemeltből kettő jutott be az elődöntőbe

2016-02-06 01:36:03

Az első helyen kiemelt ausztrál Bernard Tomic a negyeddöntőben búcsúzott pénteken az ecuadori salakpályás férfi tenisztornán, mivel három szettben kikapott az olasz Paolo Lorenzitől. A címvédő Víctor Estrella döntő játszmában verte meg az argentin Renzo Olivót.

tenisz Víctor Estrella Roberto Bautista-Agut Richard Gasquet Bernard Tomic

Tenisz: elhagyta a testét az amerikai, majd feladta a döntőt

2016-01-16 08:54:21

A spanyol Roberto Bautista-Agut nyerte meg az aucklandi kemény pályás tenisztornát. A döntőben az amerikai Jack Sock feladta ellene a küzdelmet.

tenisz Roberto Bautista-Agut Jack Sock

Tenisz: Sousa megszerezte második ATP-trófeáját

2015-11-01 17:54:59

A portugál Joao Sousa nyerte meg az 537 ezer euró (167 millió forint) összdíjazású valenciai férfi kemény pályás tenisztornát, a vasárnapi döntőben három szettben győzte le a hetedik helyen kiemelt spanyol Roberto Bautistát.