Találatok a Rizespor címkére

Találatok száma: 11

Felkészülés: Szoboszlaiék ötöt vágtak a török újoncnak

2018-07-25 21:25:17

Szoboszlai Dominik klubja, az osztrák bajnok Red Bull Salzburg nemzetközi felkészülési mérkőzésen 5–2 legyőzte a török másodosztályt megnyerő Rizesport.

felkészülés Szoboszlai Dominik Rizespor Red Bull Salzburg

Törökország: Dzsudzsák-sárga, Bursaspor-siker a veretlen ellen

2015-10-04 15:40:56

A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában a Bursaspor a Rizespor otthonában aratott 3–2-es győzelmet, ezzel elvette a házigazda veretlenségét. Dzsudzsák Balázs 63 percig volt a pályán a bursai csapatban, az 54. percben sárga lapot kapott.

török bajnokság légiósok Tomás Necid Rizespor Dzsudzsák Balázs Bursaspor

Törökország: a Fenerbahce a bajnokság felfüggesztését kéri

2015-04-05 13:06:35

Mint arról beszámoltunk, ismeretlenek puskával támadtak a török Fenerbahce labdarúgócsapatának buszára a Rizespor otthonában 5–1-re megnyert bajnoki mérkőzés után. Az isztambuli együttes a hivatalos honlapján megjelentetett közleményben leírja, hogy amíg nem azonosítják be a tetteseket, a bajnokság felfüggesztését kérik a török szövetségtől.

támadás Törökország Rizespor Fenerbahce

Törökország: puskával kínálták meg a Fener buszát - döbbenetes képek

2015-04-04 22:57:31

Puskával támadtak a török Fenerbahce labdarúgócsapatának buszára a Rizespor otthonában 5–1-re megnyert bajnoki mérkőzés után. A Fener buszának sofőrje megsérült a támadás következtében, a törökországi híradások szerint a szakmai stáb és a játékosok megúszták az attakot. A sofőr kritikus, de stabil állapotban fekszik. Az isztambuli csapat hazafelé tartó járműve Rizétől 80 kilométerre, Trabzon közelében kelt át egy hídon, amikor váratlanul egyelőre nem azonosított fegyveresek bukkantak fel és tüzet nyitottak a buszra.

Eurofutball: negyedik helyre ugrott a Nacional

2014-02-03 22:57:23

A Nacional Mario Rondón 87. percben szerzett góljának köszönhetően legyőzte a Guimaraest a portugál bajnokság 17. fordulójában, és ezzel a negyedik helyre ugrott.

török labdarúgás portugál labdarúgás izraeli labdarúgás Trabzonspor Rizespor Nacional

Átigazolás: egy csapatban a korábbi Fradi- és Vidi-légiós

2014-01-11 09:00:47

A török élvonalban szereplő Rizespor együttese bevásárolt, két olyan futballistát is igazolt, akik korábban megfordultak az NB I-ben.

török foci nemzetközi átigazolás Rizespor Martin-Kayongo Mutumba Liban Abdi

Videó: sírva hagyta el a pályát a török labdarúgó

2013-08-28 08:53:48

A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában a Trabzonspor 2–1-re nyert a Rizespor ellen. A találkozó 45. percében a hazaiak középpályása, Volkan Sen olyan zaklatott állapotba került egy nézőtéri bekiabálás miatt, hogy azonnal cserét kért, és sírva távozott a pályáról. Íme!

videó Volkan Sen Trabzonspor Rizespor

Videó: Malouda bombáját magyarul ordította a török kommentátor?

2013-08-27 17:51:28

Florent Malouda bombagóljával a Trabzonspor 2–1-re legyőzte Rizesport a török labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában. Miután a francia középpályás egy lekészített labdát zúdított 22 méterről a bal felső sarokba, a török kommentátor nem győzte kiáltani a hatalmas gólt, amelyet elsőre úgy lehet hallani, mintha magyarul mondaná.

videó török labdarúgás török bajnokság Trabzonspor Rizespor Florent Malouda

Benfica: a korábbi csodagyerek a török másodosztályig „süllyedt”

2011-01-31 17:27:36

Az egykoron csodagyereknek kikiáltott, még mindig csak 21 éves Freddy Adut kölcsönadja portugál klubja, a Benfica. Az amerikai labdarúgó a török másodosztályban szereplő Rizesport erősíti majd a következő hónapokban.

Rizespor Freddy Adu Benfica

Törökország: Safet Susic állásába került a Rizespor gyengélkedése

2008-02-08 00:00:30

Menesztette az egykori kiváló jugoszláv válogatott futballistát a török labdarúgó-bajnokságban szereplő Rizespor együttese.