Találatok a Racing Santander címkére

Találatok száma: 43

Spanyolország: a Barcelona B visszajutott a másodosztályba

2017-06-25 22:26:54

A Barcelona B két év után visszajutott a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságba, miután a nem bajnokok ágán, a feljutásért rendezett rájátszás döntőjében a 4–1-es idegenbeli győzelem után hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Racing Santanderrel.

spanyol foci Spanyolország Segunda División Racing Santander Barcelona B Barcelona

Spanyolország: feljutott a Gijón, megmenekült az Osasuna

2015-06-07 20:31:32

Drámai mérkőzéseket hozott a spanyol labdarúgó-bajnokság másodosztályának utolsó fordulója. A Betis mellett a Sporting Gijón jutott fel másodikként egyenes ágon az élvonalba, az Osasuna bent maradt, a Racing Santander kiesett.

Sporting Gijón Segunda División Racing Santander Osasuna Girona spanyol foci

Spanyolország: volt játékosai segítenek a nagy múltú klubon

2015-02-20 08:18:55

Korábbi játékosaiból álló bizottság alakult Santanderben, hogy megmentsék a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban bennmaradásért harcoló, nagy összegű tartozással küzdő Racingot.

spanyol foci Racing Santander

Videó: elképesztő történet - a lelátón kerestek bírót a bajnokin

2014-02-26 09:50:33

Érdekes eset történt a spanyol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (Segunda B) rendezett Racing Santander–Compostela (1–1) mérkőzésen. A 66. percben a játékvezetőnek, Hugo López Puertának meghúzódott a combizma, és bár gyors orvosi ellátást kapott, nem tudta folytatni a munkáját. Helyét az egyik partjelző vette át, akinek azonban így megüresedett a posztja. A harmadik ligában viszont nincsen negyedik számú játékvezető, így nem folytatódhatott volna a meccs. Ekkor nem mindennapi döntés született. A hangosbemondó arról érdeklődött a közönségnél, hogy van-e köztük a spanyol szövetség által kiadott bírói papírokkal rendelkező kolléga, és láss csodát, a negyedosztályban közreműködő José Leiva Zubillaga azonnal jelentkezett. A találkozó minden hiba nélkül lezajlott.

videó partjelző Segunda B Racing Santander

Király-kupa: a Racingot kizárták a következő kiírásból

2014-01-31 17:33:33

A Spanyol Labdarúgó-szövetség kizárta a Király Kupa 2014–2015-ös küzdelmeiből a Racing Santander együttesét, amely nem állt ki szerda este a Real Sociedad elleni negyeddöntő visszavágójára.

Király-kupa Racing Santander spanyol foci

Király-kupa: kiállt, de nem játszott a Racing Santander

2014-01-30 21:20:25

Felállt a kezdéshez, de játszani már ígéretéhez híven nem akart a Racing Santander a spanyol Király-kupa negyeddöntőjének visszavágóján. Az első találkozót a Real Sociedad 3–1-re nyerte meg.

Real Sociedad Racing Santander Király-kupa

Ajánló: ellenfélre vár a Barca a Király-kupában - program

2014-01-30 09:19:57

Viszonylag csendesebb nap lesz a csütörtöki a hazai és nemzetközi labdarúgásban. Magyarországon az élvonalbeli csapatok közül a KTE tesztel, ellenfele a másodosztályú Szolnok. Spanyolországban a Racing Santander és a Real Sociedad mérkőzik egymással a Király-kupa negyeddöntőjének visszavágóján.

spanyol foci program ajánló Real Sociedad Racing Santander Király-kupa

Király-kupa: ha nem mond le az elnök, bojkott lesz

2014-01-27 14:18:12

Közleményt adtak ki a spanyol harmadosztályú Racing Santander labdarúgói, miszerint amennyiben az egyesület elnöke, Ángel Lavin nem mond le posztjáról, nem fognak pályára lépni csütörtökön a Király-kupa negyeddöntőjében.

spanyol foci Racing Santander Király-kupa

Király-kupa: kétgólos előnyt szerzett a Real Sociedad

2014-01-22 21:52:55

A Real Sociedad labdarúgócsapata hazai pályán 3–1-re nyert a Racing Santander ellen a spanyol Király-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

spanyol foci Real Sociedad Racing Santander Király-kupa

Király-kupa: a nézők balhéztak, a futballisták sztrájkoltak

2014-01-09 15:16:49

Nézőtéri rendbontás és a hazai labdarúgók állósztrájkja zavarta meg szerdán a Racing Santander–Almería mérkőzést a spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjének első felvonásán.

Racing Santander Király-kupa Almería

Spanyolország: a Realt és a Barcát is megbírságolták

2013-12-02 15:35:18

A Real Madridot, a Barcelonát, a Sevillát, a Racing Santandert és a Mediaprót is megbüntették Spanyolországban, miután megszegték a televíziós szerződéseket. A bírság mértéke összesen több mint 15 millió euró.

Sevilla Real Madrid Racing Santander Mediapro Barcelona

Viccből ajánlott bundát az Atlético-kapus

2012-03-25 00:14:46

A magyar futball hónapok, sőt már évek óta ballasztként cipeli magával a fogadási csalások ügyét, de különböző jelentős tippmix- vagy egyéb bundabotrányok más bajnokságokat is sújtottak az elmúlt időszakban – olyan labdarúgó-hatalmakat is, mint Németország, ahol a Robert Hoyzer játékvezető üzelmein keresztül megismert fogadási maffia tevékenységére derült fény, vagy még inkább Olaszország, ahol eltérő indíttatásból történtek bíróvesztegetések, ám a meccsmanipulációs jellegű calciopoli a Serie A végeredményére, nagy klubok sorsára is érdemben kihatott. Mindezeknél korábban történt, hogy az ilyesfajta visszásságoktól kevésbé sújtott Spanyolországban hirtelen egy gyanús mérkőzéssel lett tele a sajtó.

vesztegetés sportnaptár spanyol bajnokság bunda Racing Santander La Liga

Racing Santander: menesztették a csapat éléről Héctor Cúpert

2011-11-29 23:51:43

Megtörtént a második váltás is edzőfronton a spanyol élvonalbeli labdarúgó bajnokságban: a Racing Santandert mától nem Héctor Cúper vezeti.

Racing Santander Héctor Cúper

Benzema: Mourinhónak sok munkája volt a fejemmel

2011-03-07 12:06:21

A Real Madrid tegnap a sérült Cristiano Ronaldo nélkül, két csatárral játszva 3–1-re megverte a Racing Santandert. A duplázó Karim Benzema elmondta, José Mourinho sokat dolgozott azon, hogy mentálisan jó állapotba kerüljön. A blancók vezetőedzője a győzelem miatti öröm helyett azon kesergett, hogy a Barcelona „bizonyos dolgok” miatt akkor is nyer, ha nem játszik jól. Jorge Valdano a két gólpasszt adó Mesut Özilt magasztalta.

labdarúgás Real Madrid Racing Santander Mesut Özil Karim Benzema José Mourinho

Santander: visszatér a klubot korábban az UEFA-kupába vezető edző

2011-02-09 12:16:50

Marcelino García lett a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Racing Santander vezetőedzője – adta hírül a csapat hivatalos honlapja. A klub új, iráni tulajdonosa tegnap menesztette a korábbi vezetőedzőt, Miguel Ángel Portugalt, mivel a gárda csak a 16. helyen áll a 20 csapatos spanyol élvonalban, mindössze egy ponttal megelőzve a kiesést jelentő 18. helyen tanyázó Levantét.

labdarúgás Racing Santander

Primera División: az örök kölcsönjátékos Giovani a Santanderben

2011-01-31 23:25:51

A BBC értesülése szerint az angol labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Tottenham Hotspur az idény végéig kölcsönadta Giovani dos Santost a spanyol élvonalbeli Racing Santandernek.

Tottenham Racing Santander Giovani dos Santos

Primera División: gól 461 perc után, de ez kevés a Valencia ellen

2011-01-31 22:59:21

Nem bírt egymással a Racing Santander és a Valencia a spanyol labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában: hétfő késő esti mérkőzésük eredménye 1–1 lett.

Valencia Racing Santander

Bohóckodó milliomos „edző” a La Ligában

2011-01-29 08:59:48

Hatalmas egójú, mindenbe beleszóló, az edzőket szinte alsóneműszerűen váltogató klubelnökből találkozhattunk már párral, de olyan kevés akadt, mint Dmitry Piterman, aki nyolc évvel ezelőtt az egyébként komoly spanyol bajnokság egyik csapatán élte ki a feltűnési viszketegségét. Nem egyszerűen bevásárolta magát a Racing Santander vezetői székébe, de mindenáron edzősködni is akart – majdhogynem csak szögletzászlónak nem nevezte ki magát, hogy a pályán zajló események közeli szemlélője s alakítója lehessen...

sportnaptár spanyol labdarúgás Racing Santander Dmitry Piterman

Santander: indiai milliárdos jön, 50 millió eurót adna erősítésekre

2011-01-19 18:09:53

Ahsan Ali Syed multimilliárdos indiai üzletember lesz néhány napon belül a spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő Racing Santander új tulajdonosa.

labdarúgás Racing Santander La Liga

Videó: mindent letarolt a lábon lőtt partjelző a spanyol bajnokin

2010-09-30 17:27:36

A spanyol labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában rendezett Racing Santander–Getafe (0–1) mérkőzésen a vendégek játékosa, Ivan Marcano a rárontó támadóval szemben hosszan tolta meg a labdát, így a legbiztonságosabb megoldást választotta, az oldalvonalon kívülre rúgta azt. Azonban pontosan telibe találta az akciót futva követő asszisztenst, aki nagy lendülete miatt feldöntött egy rendezőt és nekiesett a sérülteket szállító kisautónak.