A Racing Club labdarúgócsapatának elnöke megerősítette, hogy hamarosan az olasz Interhez szerződik a 20 esztendős Lautaro Martínez.

nemzetközi átigazolás Real Madrid Racing Club Lautaro Martínez Inter Borussia Dortmund

Bundesliga: ráígérne a Dortmund az Inter ajánlatára

Sajtóértesülések szerint a Borussia Dortmund szeretné leigazolni az argentinok fiatal labdarúgóját, Lautaro Martínezt.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Racing Club Lautaro Martínez Inter Borussia Dortmund

Inter: ügynöke elárulta, 24 millióért jön az argentin tehetség

Ügynöke elárulta, hogy Lautaro Martínez, az argentin Racing Club 20 éves labdarúgója nyáron az olasz Internazionaléhoz szerződik.

nemzetközi átigazolás Racing Club Lautaro Martínez Inter

Videó: Robinhót a rendőrök és az ellenfél is védte, sikertelenül

2016-04-29 15:56:42

Kellemetlen és fájdalmas eset történt az Atlético Mineiro labdarúgójával, Robinhóval. A brazil támadót az argentin Racing Club elleni (0–0) Libertadores-kupa-nyolcaddöntő első mérkőzésén megdobták egy öngyújtóval, mialatt a szögletet szerette volna elvégezni. Ez végül csak néhány perc után sikerült neki.

Robinho Racing Club Libertadores-kupa Atlético Mineiro

Videó: fantasztikus mozdulattal mentett pontot csattanóként

2016-02-22 09:41:48

Lisandro López szenzációs megoldással mentett pontot a Racing Clubnak az Independiente elleni argentin bajnoki labdarúgó-mérkőzésen (1–1). A találat a 90. percben esett, öt perccel azután, hogy a hazaiak megszerezték a vezetést, azaz igazán izgalmas végjátékot láthattak a nézők.

videó Racing Club Lisandro López Independiente

Videó: tökéletes trükk! Hatalmas gól a cseles szabadrúgás után

2015-03-11 12:46:57

Egy cseles szabadrúgást rendkívül nehéz precízen kivitelezni, góllal befejezni pedig még inkább. Ez a bravúr sikerült az argentin Racing Club együttesének magyar idő szerint szerda hajnalban a perui Sporting Cristal ellen a Libertadores-kupában.

szabadrúgás gól Racing Club Libertadores-kupa

Videó: kíméletlen becsúszás az argentin barátságos meccsen

2015-01-19 19:38:20

Durva szabálytalanság korbácsolta fel a kedélyeket a Racing Club–Boca Juniors argentin barátságos labdarúgó-mérkőzésen. Leandro Marín, a vendégek védője a 4–1-re elvesztett találkozó 28. percében kíméletlenül, nyújtott lábbal csúszott rá ellenfelére. A játékvezető azonnal felmutatta a vétkesnek a piros lapot, ám ettől nem lett jobb Ricardo Centuriónnak, aki hosszú percekig feküdt fájdalmas arccal a füvön.

videó szabálytalanság kiállítás argentin labdarúgás Ricardo Centurión Racing Club

Világfutball: a hazatérő Inter-hős bajnoki címet ünnepelhetett

2014-12-15 08:06:15

Argentin bajnoki címet ünnepelhetett az Internazionalétól hazájába, a Racing Clubhoz visszatért Diego Milito: a Racing Ricky Centurión góljával 1–0-ra legyőzte a Godoy Cruzt, ezzel 2001 óta először szerezte meg a bajnoki aranyérmet.

Racing Club Mexikó Diego Milito Argentína

Videó: szellemes argentin bajnoki - Ön hisz a szemének?

2014-11-27 10:05:33

Megmagyarázhatatlan jelenséget rögzítettek a Racing Club–River Plate (1–0) mérkőzésen az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában. Az összecsapás közben egy „szellem” szaladt végig a lelátó előtt. Íme!

argentin bajnokság River Plate Racing Club szellem videó

Videó: Riquelme gyönyörű gólt lőtt új csapatában

2014-09-19 13:15:49

Juan Román Riquelme megmutatta, még mindig megállja a helyét a labdarúgó-élvonalban. A harminchat éves középpályás remek szabadrúgásgólt lőtt a Racing Club–Argentinos Juniors Argentin Kupa-mérkőzés ötvenkettedik percében, amellyel 1–0-ra győzött új csapata. A veterán klasszisnak ez volt az első gólja az Argentinos Juniorsban.

videó gól Racing Club Juan Román Riquelme Copa Argentina Argentína

Videó: két szép kötényt adott, egy nagy pofont kapott érte

2014-07-28 22:03:40

Az Argentin Kupában a nyolcaddöntőbe jutásért küzdött meg egymással a Racing Club és a másodosztályú San Martín de San Juan. A meccset 1–0-ra az élvonalbeli klub nyerte, Marcos Gelabert és Nicolas Sánchez csatáját azonban az alacsonyabb osztályban futballozó Gelabert. Történt ugyanis, hogy a 41. percben gondolt egyet, és szemtelen kötényt adott a 28 éves hátvédnek, majd pár másodperccel később egy újabbat. Ezt viszont már nem úszta meg szárazon, a védő alaposan állon könyökölte.

argentin labdarúgás argentin bajnokság San Martín Racing Club

Átigazolások: a BL-győztes csatár hazájában folytatja

2014-06-18 19:43:44

Tizenegy év után visszatér első profi egyesületéhez, az argentin Racing Clubhoz az Internazionale lejáró szerződésű támadója, Diego Milito, aki másfél éves szerződést kötött régi-új csapatával.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Racing Club Inter Inter Diego Milito

Argentína: menekülne a Racing, pontot hullajtott az Arsenal

2013-12-08 09:02:28

A Racing Club fontos pontokat szerzett a Godoy Cruz legyőzésével a kiesés elleni harcban az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában, míg a bajnoki címért versenyben álló Arsenal Sarandi idegenben botlott az Atlético Rafaela ellen.

Rosario Central Racing Club Atlético Rafaela Arsenal Sarandi Argentína Argentinos Juniors

Videó: Ferrari beadta, csatártársa parádésan befejelte

2013-11-30 09:57:12

Az argentin labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában a Rosario Central hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Racing Clubbal. A 6. percben a Rosario szerzett vezetés egy ritkán látható fejes góllal: Paulo Ferrari adott be a jobb oldalról, a középen érkező Gonzalo Castillejos pedig parádés mozdulattal bólintott a bal alsó sarokba.

videó argentin bajnokság Rosario Central Racing Club

Videó: parádés ollózással sokkolták Camoranesi csapatát

2013-09-30 09:55:59

Fantasztikus góllal duplázta meg saját és csapata góljainak számát César Pereyra. A Belgrano támadója az argentin labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában jobb oldali beadás után ollózta a labdát Mauro Camoranesi együttese, a Racing Club kapujába 14 méterről. A Belgrano könnyed, 3–0-s sikert aratott.

videó Racing Club César Pereyra Belgrano

Videó: a „gólfelelős” kapus helyett panenkázott a fiatal

2013-06-23 17:00:21

Parádés góllal szerzett vezetést az argentin labdarúgó-bajnokságban szereplő Racing Club az Unión Santa Fe ellen. A 40. percben a mindössze 19 éves játékos, Luciano Vietto saját maga harcolt ki egy büntetőt, amelyet Sebastián Saja kapus – eddig három büntetőt értékesített a szezonban – végzett volna el. A csapatkapitány azonban átengedte fiatal társának a tizenegyest, amelyet előbb magabiztosan a kapu közepébe lőtt, ám a bíró újrarúgatta, mondván, még nem sípolt. Ezután (már a 42. percben) mesteri panenkás góllal hálálta meg a lehetőséget. Viettónak ez volt a tizenharmadik gólja a bajnokságban 32 mérkőzést követően.

videó argentin bajnokság Racing Club Luciano Vietto Argentína

Videó: maszkos betolakodó, ön- és kapusgól keserítette a Bocát

2013-06-10 11:43:10

Az argentin labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában a Racing Club 2–0-ra legyőzte a Boca Juniorst hazai pályán. A Racing a 21. percben szerzett vezetést öngóllal, a második félidő elején pedig egy kezezésért megítélt büntetőt kapusa, Diego Sebastian Saja értékesített magabiztosan. A tizenegyes elvégzését azonban közjáték zavarta meg, ugyanis egy maszkos szurkoló beszaladt a pályára, majd rövid szereplése után visszamászott a lelátóra.

videó szurkoló Racing Club Boca Juniors Argentína

Chievo: két exmilanossal és egy argentin válogatottal szerződtek

2013-01-31 19:10:54

Belelendült az olasz élvonalban szereplő labdarúgó-egyesület, a Chievo Verona, amely három játékost is igazolt csütörtökön késő délután.

olasz átigazolás olasz labdarúgás nemzetközi átigazolások labdarúgás argentin átigazolás argentin labdarúgás

Argentína: a világbajnok gólt lőtt, dobogón a Racing

2012-12-02 07:24:01

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Az olasz futballválogatottal 2006-ban világbajnokságot nyerő Mauro Camoranesi megszerezte szezonbeli első gólját, csapata, a Racing Club pedig 3–1-re nyert az All Boys ellen az argentin élvonalbeli bajnokság szombati játéknapján.

argentin foci Racing Club Mauro Camoranesi Argentína

Válságban, zavargások után futballünnep

2011-12-27 01:30:10

Argentínát az ezredforduló táján hatalmas gazdasági krízis sújtotta, az országnak „sikerült" általános világválság nélkül is katasztrofális helyzetbe sodornia magát. Mindez éppen tíz éve csúcsosodott ki, és az erőszakos kísérőjelenségek nyomán úgy tűnt, a labdarúgó-bajnokságot sem tudják befejezni. Végül azonban néhány nap csúszással megrendezték a legfontosabb két mérkőzést, melyek után az ország „öt nagy" (Cinco Grandes) klubjának – régóta háttérbe szoruló – egyikére nagy boldogság köszöntött.