Találatok a Puljezevics Nenad címkére

Találatok száma: 20

Kézi: szívrohama volt a válogatott és a Szeged korábbi kapusának

2018-08-02 13:30:52

Szívrohama volt a magyar válogatott és a Mol-Pick Szeged kézilabdacsapatának korábbi kapusának, Puljezevics Nenadnak.

magyar kézilabda-válogatott férfi kézilabda Szeged kézilabda Puljezevics Nenad Pick Szeged Mol-Pick Szeged

Videó: sima ügy - idegenben is retteghetnek a Pick Szegedtől

2014-10-18 21:32:03

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjában a második hazai mérkőzését is megnyerte a Mol-Pick Szeged. Juan Carlos Pastor csapata a szlovén Dean Bombac vezérletével 34–24-re győzte le a svájci Schaffhausent. Vadkerti Attila, Ilyés Ferenc, Balogh Zsolt és a korábbi szegedi legenda, Puljezevics Nenad értékelése.

videó kézi BL Vadkerti Attila Schaffhausen Puljezevics Nenad NSO Tv

Férfi kézilabda: Puljezevics ősszel visszatérhet Szegedre

2014-07-07 21:17:40

A magyar válogatott és a Pick Szeged korábbi kapusa, Puljezevics Nenad lett a Kadetten Schaffhausen férfi kézilabdacsapatának kapusedzője.

férfi kézilabda BL férfi kézilabda Schaffhausen Puljezevics Nenad Mol-Pick Szeged

Férfi kézi: Puljezevics 41 évesen is értékes, reaktiválták

2014-04-26 21:51:52

A német másodosztályban szereplő TV Hüttenberg férfi kézilabdacsapata a kiesés elkerüléséért küzd, és a vezetők úgy döntöttek, hogy a hátralévő nyolc fordulóra megerősítik a csapatot, ezért szerződtették Puljezevics Nenadot.

férfi kézilabda férfi kézi Puljezevics Nenad

Férfi kézi: 32 éves kapus váltja Puljezevicset Hannoverben

2013-06-26 08:33:20

A szerb és a magyar férfi kézilabda-válogatott, valamint a Pick-Szeged volt kapusa, Puljezevics Nenad 2009-ben igazolt Hannoverbe, ahol az évad végén nem hosszabbította meg szerződését.

Mol-Pick Szeged Puljezevics Nenad férfi kézi kézilabda

Férfi kézi: Puljezevics az idény végén visszavonul - sajtóhír

2013-02-11 11:11:16

A balkan-handball.com nemzetközi szakportál információi szerint a szezon végén visszavonul Puljezevics Nenad, a magyar férfi kézilabda-válogatott korábbi kapusa.

kézilabda férfi kézi Puljezevics Nenad Hannover

Kézilabda: a Hannover új edzője számít Puljezevics Nenadra

2010-06-17 19:26:00

Bemutatták a Hannover férfi kézilabdacsapatának új edzőjét, az izlandi Aron Kristianssont. A szakember számít Puljezevics Nenadra, így a rutinos kapus további egy évig a német együttest erősíti.

kézilabda Puljezevics Nenad Hannover

Puljezevics Nenad és Eklemovics Nikola újra a keretben

2009-06-24 04:00:25

A felvidéki Nyitrán edzőtáborozó, a szlovákok elleni Eb-selejtezőre készülő magyar válogatott keretéhez újra csatlakozott a sérüléséből felépülő Puljezevics Nenad és Eklemovics Nikola.

Eklemovics_Nikola Nagy lászló Puljezevics Nenad

Kézilabda: közös megegyezéssel távozik Szegedről Puljezevics

2009-06-12 04:00:29

Ahogy az várható volt, közös megegyezéssel szerződést bontott egymással a Pick-Szeged kézilabdacsapata és az együttes kapusa, Puljezevics Nenad.

Puljezevics Nenad

Puljezevics Nenad távozik Szegedről, Szerbiában folytatja pályafutását

2009-06-09 04:00:30

A Vajdaság Ma hírportál értesülései szerint Szerbiában folytatja pályafutását a magyar férfi kézilabda-válogatott kapusa, Puljezevics Nenad.

Puljezevics Nenad Kolubara

Különmérkőzés: Lele Ákos lőtt, Puljezevics Nenad viszont köpött

2009-03-31 04:00:24

Sporttól idegen jelenet tanúi lehettek a Pick-Szeged–Tatabánya-Carbonex bajnoki meccs szurkolói, amikor az egyik vendégtámadás végén azt látták, hogy a hazaiak klasszis kapusa, Puljezevics Nenad elveszíti a fejét, s Lele Ákos, a tatabányaiak játékosa felé köp.

Férfi kézilabda: Puljezevics legalább három hétig nem védhet

2008-11-20 04:00:27

Részleges bal oldali bicepszszakadást szenvedett, így legalább három hétig nem játszhat Puljezevics Nenad, a Pick-Szeged és a magyar válogatott kapusa – tájékoztatta a klub az MTI-t.

Szerbekkel a horvátok ellen – Puljezevics győzelemre számít

2008-11-06 04:00:28

Pikáns a szituáció: a jugoszláv válogatott korábbi kapusa, Puljezevics Nenad ma Magyarországot képviselve Horvátország ellen védhet – ráadásul a Szeged kézilabdázójaként Veszprémben. Hajdu János válogatottja a 2004-es olimpiai bajnokot fogadja 13.30 órától Európa-bajnoki selejtezőn.

Nem lesz eltiltott a mindent eldöntő mérkőzésen Veszprémben

2008-05-27 04:00:16

Drámaian izgalmas, parázs hangulatú negyedik mérkőzés után három nappal eldől a bajnoki cím sorsa a Budapest Bank férfi kézilabdaligában. Arról, hogy a „ki a jobb?” kérdést a játékosok a pályán döntsék el, a szövetség tett, hiszen minden eltiltott büntetését felfüggesztette. A döntés következtében a csapatok a legjobb összeállításában kezdhetik Veszprémben a mindent eldöntő ötödik találkozót.

Mol-Pick Szeged Telekom Veszprém Puljezevics Nenad

Puljezevics és Andjelkovics vezetésével kiütötte a Pick a Gorenjét

2007-10-07 00:00:10

Az első félidőben húsz perc alatt eldöntötte a Szeged a Velenje elleni idegenbeli mérkőzését a férfi kézilabda Bajnokok Ligája H csoportjában, és bravúros, 29-17-es győzelmet aratott. A magyar bajnok 3-3 után a szünetig 11 gólt szerzett, miközben csak egyet kapott, így a második harminc percben tízgólos előnnyel gazdálkodhatott. A Pick legjobbja két legjobb embere Puljezevics Nenad és Daniel Andjelkovics volt.

Mol-Pick Szeged Puljezevics

Nem volt kegyelem: 11 év után ismét trónra léphetett a Pick

2007-05-27 00:00:19

Valójában már az első félidőben eldöntötte a negyedik mérkőzést, így a bajnoki cím sorsát a Pick-Szeged a férfi kézilabda NB I döntőjében az ezer sebből vérző MKB Veszprém ellen. A címvédőnek nem volt esélye az Újszegedi sportcsarnokban, egyszer sem vezetett az összecsapáson. Zdravko Zovko együttese 3-3-as állást követően sorozatban öt gólt kapott, később nyolcgólos hátrányban is volt, és végig futott az eredmény után. A szegedieknél a kapus, Puljezevics Nenad és Vadkerti Attila kiemelkeden játszott, de mindenki alaposan kivette a részét a sikerből. A csongrádiak 1996 után másodszor ülhetnek föl a trónra.Férfi bajnokcsapatok 1951 óta

Már csak egy győzelemre vannak a szegediek a végső sikertől

2007-05-20 00:00:18

A férfi kézilabda-bajnokság döntőjének második mérkőzését is megnyerte a Pick-Szeged együttese, amely ezúttal hazai pályán győzte le az MKB Veszprémet. A kevés gólt hozó első félidő után a másodikban remekelt Vladan Matics együttese, és már csak egy siker hiányzik a bajnoki címhez.

Mol-Pick Szeged Telekom Veszprém

Az erő a fantasztikus akaraterővel küzdő Pickkel volt Veszprémben

2007-05-16 13:51:08

Óriási küzdelemben, hétméteresekkel dőlt el a bajnoki döntő első mérkőzése a férfi kézilabda NB I-ben: a győzelmet végül a Szeged szerezte meg, miután Puljezevics Nenad előbb belőtt, majd kivédett egy büntetőt. A meccset eldöntő lövés Milorad Krikokapicsé volt. A Pick hatalmas akaraterőről tett tanúbizonyságot, és máris megfosztotta a pályaelőnyétől a címvédő Veszprémet. Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1:0 a Pick javára.

döntő Telekom Veszprém

Középdöntős magyarok

2007-01-25 00:00:08

A Németországban zajló férfi kézilabda-világbajnokságon a második fordulóban ritka kemény, szikrázó mérkőzésen az első félidő hajrájában szerzett megnyugtató előnyt a Skaliczki-csapat, de a vége így is izgalmasra sikerült a három piros lapot hozó összecsapáson. Folytatás Angola ellen, majd két ponttal a középdöntőben.