Edzősors: a panamai sikerkapitány valóra váltotta álmát

2018-08-02 11:31:57

Hernan Darío Gómezt nevezték ki az ecuadori labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának.

panamai válogatott ecuadori válogatott Panama Hernan Dario Gomez Ecuador

Vb 2018: kialakult az egyenes kieséses szakasz ágrajza – eredmények, tabellák, góllista

2018-06-28 22:19:14

A G- és a H-csoportban is véget értek a küzdelmek, ezzel lezárult az oroszországi világbajnokság csoportköre, s kialakult az egyenes kieséses szakasz ágrajza. Anglia, Belgium, Kolumbia és Japán lesz ott a legjobb tizenhat között.

vb 2018 foci vb 2018 Tunézia Szenegál Panama Lengyelország

A belga bombagól döntött: Anglia megy az „európai” ágra

2018-06-28 19:43:29

A csoportkör utolsó mérkőzésén Belgium 1–0-ra legyőzte Angliát az oroszországi világbajnokságon, így előbbi Japánnal, utóbbi Kolumbiával találkozik a legjobb tizenhat között. Tunézia hátrányból 2–1-re nyert Panama ellen.

vb 2018 foci vb 2018 Tunézia Panama Belgium Anglia

Vb 2018: sem Kane, sem Lukaku, Anglia és Belgium is tartalékos – kezdők

2018-06-28 18:15:43

Az oroszországi világbajnokság G-csoportjában a lényegi kérdések eldőltek, Anglia és Belgium viszont megküzd egymással az első helyért. Vagy a másodikért? Íme, a kezdőcsapatok!

„Nem lehetne előre hozni a nyolcaddöntőt?” – az angolok nem kíváncsiak a belgákra

2018-06-25 11:17:16

Két meccs, két győzelem, Panama 6–1-gyel elsöpörve: Anglia kimondottan jól kezdte a világbajnokságot, de a nagy erőpróbák még csak most jönnek, ez a bemelegítés volt. Belgium ellen a csoportelsőség a tét, de könnyen lehet, hogy mindkét válogatott pihentet – az angol újságírók a lelátón nem is nagyon lelkesedtek a G-csoport rangadójáért.

vb 2018 panamai válogatott foci-vb foci vb 2018 angol válogatott Panama

Vb 2018: az angol védő más ember lett, amióta Guardiola az edzője

2018-06-24 22:55:55

Elszántan és jó kedélyűen nyilatkoztak az angol labdarúgó-válogatott játékosai, miután az oroszországi világbajnokság második csoportkörében kiütötték Panamát, ezzel biztosították továbbjutásukat.

vb 2018 angol válogatott Ruben Loftus-Cheek Pep Guardiola Panama Manchester City

Vb 2018: Kane megelőzte CR-t, Lewáék búcsúja – eredmények, tabellák, góllövőlista

2018-06-24 20:59:05

Íme, az oroszországi labdarúgó-világbajnokság 11. napjának lényege, a három mérkőzés jegyzőkönyve a csoportállásokkal és a góllövőlistával, valamint a hétfői program.

vb 2018 foci vb 2018 Szenegál Panama Lengyelország Kolumbia

Vb 2018: Nem különösebben élveztem – Southgate

2018-06-24 17:17:58

A Panama elleni 6–1-es győzelmükhöz három góllal hozzájáruló Harry Kane szerint az angol labdarúgó-válogatott akár világbajnoki címet is szerezhet Oroszországban. Gareth Southgate a kiütéses siker ellenére kritikus volt a csapatával, míg a panamai kapitány örül, hogy ennyivel megúszták.

vb G-csoport vb 2018 panamai válogatott foci vb 2018 angol válogatott Panama

Vb 2018: Anglia egy félidő alatt kiütötte Panamát

2018-06-24 15:14:42

Az angol labdarúgó-válogatott kiütéses, 6–1-es vereséget mért Panamára az oroszországi világbajnokság csoportkörének második fordulójában, ezzel elkönyvelte története legnagyobb különbségű sikerét a vb-ken, és biztossá tette továbbjutását a legjobb tizenhat közé.

vb 2018 panamai válogatott foci vb 2018 angol válogatott Panama Anglia

Erre készültek az angolok, kiütéses siker Panama ellen

2018-06-24 13:26:57

vb 2018 panamai válogatott onlive! közvetítés foci vb 2018 angol válogatott

Vb 2018: egy helyen változtatott Southgate Panama ellen – kezdők

2018-06-24 13:04:13

A csoportkör második fordulója ma véget ér, a nap első mérkőzése a G-csoport Anglia–Panama összecsapása lesz. A két csapat első fordulóban látott kezdőcsapata egyetlen helyen változott: Gareth Southgate beállította a Chelsea középpályását, Ruben Loftus-Cheeket, aki a megsérülő Dele Alli helyét veszi át, a panamai kezdőben nincs változás az első meccshez képest.

Vb 2018: a panamai kapitány a vb értékelését adta a belga zakó után

2018-06-19 09:46:37

Nem valószínű, hogy lesz őszintébb edzői nyilatkozat a világbajnokságon - főleg egy vesztes találkozó után – annál, amit a panamai szövetségi kapitány, Hernán Darío Gómez adott a Belgiumtól elszenvedett 3–0-s vereség után. A kolumbiai szakember azt hitte, 6-7 gólos zakóba szalad bele csapatával – ehhez képest majdnem győzelemként értékelte a vereséget.

vb 2018 foci vb 2018 Panama Hernán Darío Gómez

Vb 2018: Lukaku duplázott, Mertens is betalált – sima belga siker Panama ellen

2018-06-18 18:57:06

Egy félidőn keresztül bírta ki a világbajnoki újonc Panama a toronymagas esélyes Belgium ellen kapott gól nélkül a G-csoport első mérkőzésén: a szünet után Dries Mertens szép kapáslövéssel nyitotta meg a gólok sorát, majd Romelu Lukaku duplázott, így a belgák 3–0-s győzelemmel kezdték a tornát.

vb 2018 panamai válogatott foci vb 2018 belga válogatott Panama Merte

Panama a szünetig bírta, aztán hengereltek a belgák

2018-06-18 16:28:22

panamai válogatott onlive! közvetítés foci vb 2018 foci vb belga válogatott

Vb 2018: Kompany nélkül a belgák – kezdőcsapatok

2018-06-18 15:59:49

Dedryck Boyata helyettesíti a sérült Vincent Kompanyt a belga kezdőcsapatban a Panama elleni csoportmeccsen az oroszországi világbajnokság G-csoportjában.

vb 2018 foci vb 2018 Panama Belgium

Vb 2018: kövesse az 5. nap eseményeit élő hírfolyamunkban!

2018-06-18 09:08:41

Az Oroszországban zajló 21. labdarúgó-világbajnokság 5. játéknapján pályára lép egy újabb világbajnok, az 1966-os győztes Anglia,  és jönnek a titkos esélyesnek számító belgák. Tartsanak velünk, folyamatosan frissülő hírfolyamunk segítségével igyekszünk megosztani mindenféle hírt, érdekességet és egyéni tartalmat olvasóinkkal!

vb 2018 Tunézia Panama Belgium Anglia

Ajánló: hétfőn a foci-vb „duci csoportja” is bemutatkozik

2018-06-17 18:26:53

Hétfő este Anglia és Panama is bemutatkozik a világbajnokságon, márpedig e két csapatban futballozik az oroszországi torna két legsúlyosabb játékosa. Testtömegindexük alapján meglehet, fogyniuk kellene, a képeket látva azonban kizárt, hogy súlyproblémákkal küzdenének. A csupasport.hu cikkéből kiderül, melyik két labdarúgóról van szó.

vb 2018 Panama Csupasport Anglia

(Ny)erősorrend: 3. Spanyolország 2. Németország…

2018-06-14 22:58:28

Elkészült legújabb világbajnoki erősorrendünk, amelyben borzalmasan nagy változások nem történtek annak ellenére sem, hogy több keretben (a spanyoloknál egyenesen a válogatott élén) is meglepő és mulatságos dolgok történtek a nagy torna előestéjén. Nézzük, szerintünk kik az abszolút esélytelenek, és kik az abszolút befutók!

vb-erősorrend foci vb 2018 erősorrend Uruguay Tunézia Szerbia

A PL-sztárokkal felálló gárda a csoportfavorit – nem Anglia…

2018-06-06 09:12:34

Két nap múlva kezdetét veszi a 21. labdarúgó-világbajnokság, azt talán már mindenki tudja, hogy a házigazda Oroszország Szaúd-Arábia elleni meccsével. Csoportbemutató-sorozatunk utolsó előtti részében a G jelűt vesszük górcső alá, a kvartettet, amelyet minden bizonnyal a Premier League legnagyobb sztárjaival felálló együttes uralhat majd – csakhogy ez most nem az angol, hanem a belga válogatott! A „háromoroszlánosoknak” azért a negyeddöntő összejöhet, Panama alighanem már egy pontnak is örülne, Tunézia harmadik helyénél kevés biztosabbnak látszó dolog van.

vb-csoportbeharangozó vb 2018 G-csoport vb 2018 tunéziai válogatott panamai válogatott foci vb 2018

Vb 2018: Panama vereséggel zárta a felkészülést

2018-06-06 21:03:42

A panamai labdarúgó-válogatott a Norvégiától elszenvedett 1–0-s vereséggel zárta felkészülési mérkőzései sorát az oroszországi világbajnokság előtt.