Találatok a Numancia címkére

Találatok száma: 14

Légiósok: Hidi Spanyolországon belül válthat vagy hazajöhet

2018-07-05 20:34:36

Spanyol lapértesülés szerint Hidi Patrik távozik a helyi másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Oviedótól.

magyar átigazolás légiósok Oviedo Numancia NB I átigazolás Hidi Patrik

La Liga: visszajutott az élvonalba a kétszeres kupadöntős

2018-06-16 22:30:15

A másodosztályban eltöltött négy idény után visszajutott a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) élvonalába a Real Valladolid: a lila-fehérek hazai pályán 1–1-re végeztek a Numanciával a feljutásért rendezett rájátszás döntőjének szombati visszavágóján, és összesítésben három góllal megnyerték a párharcot.

Valladolid Numancia La Liga

Eurofutball: Balogh Norbert csapata előnyben a döntőben

2018-06-13 22:34:11

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban indulásért vívott rájátszás döntőjének első felvonásán Balogh Norbert csapata, a Palermo otthon 2–1-re nyert a Frosinone ellen.

eurofutball Valladolid Palermo Numancia Frosinone Balogh Norbert

La Liga: drámai végjáték, a Numancia játszhat a feljutásért

2018-06-09 19:57:06

A Numancia a 91. percben szerzett győztes gólt a Zaragoza otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba kerülésért vívott rájátszás elődöntőjében, és 3–2-es összesítéssel továbbjutott a párharcból.

Zaragoza Numancia La Liga

Király-kupa: a Real Madrid nem bírt otthon a Numanciával

2018-01-10 23:10:51

A Real Madrid hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a másodosztályú Numanciával a spanyol labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján, így 5–2-es összesítéssel továbbjutott.

spanyol foci Real Madrid Numancia Lucas Vázquez Kiráy-kupa

Király-kupa: tartalékolva is „továbbjutott” a Real Madrid

2018-01-04 22:52:29

A Real Madrid labdarúgócsapata tartalékos összeállításban is nyerni tudott 3–0-ra a Numancia vendégeként a spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

spanyol foci Real Madrid Numancia Király-kupa

Király-kupa: a 93. percig vezetett a Málaga, kikapott

2017-10-24 21:26:52

A Sevilla labdarúgócsapata 3–0-ra nyert a harmadosztályú Cartagena otthonában a spanyol Király-kupa 4. fordulójának első mérkőzésén.

spanyol foci Sevilla Numancia Málaga Király-kupa

Spanyolország: részegen ölt meg két turistát, 4 év börtön

2015-01-31 16:24:58

A salamancai bíróság négy év letöltendő börtönbüntetésre ítélte a Numancia labdarúgóját, Álex Ariast, aki 2011 augusztusában ittasan vezetve halálra gázolt két turistát – írta az EFE spanyol hírügynökség.

Álex Arias börtön Numancia

Videó: csoda, hogy csak 12 gólt szereztek a spanyol bajnokin

2014-12-21 08:28:54

Mint arról beszámoltunk, 6–6-os döntetlent játszott egymással a Numancia és a Lugo a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. És nyugodtan írhatjuk, hogy csak... Íme, a találkozó összefoglalója!

videó Numancia Lugo

Spanyolország: 54 937 meccsből ez volt a 2. ilyen

2014-12-20 23:08:22

Elképesztő mérkőzést játszott a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban a Numancia és a Lugo: a szünetben még 1–1-re álltak a csapatok, de ezt követően kitört a totális őrület a pályán, a vége 6–6.

Segunda División Numancia Lugo 6-6

Videó: gyönyörű szólógól a Real Madrid korábbi ifistájától

2014-09-16 19:20:46

A spanyol Rubén Sobrino jelenleg a másodosztályú Ponferradina labdarúgója, de korábban megjárta a Real Madrid C- és B-csapatát is, tehát nem tehetségtelen játékosról van szó. Az alábbi videón látható, Numancia elleni szólógól is ezt bizonyítja.

videó Rubén Sobrino Real Madrid Ponferradina Numancia

A mesteri hármas ismét lecsapott: könnyedén nyert a Barcelona

2009-01-28 04:00:25

Gól nélküli első játékrészt követően 4–1-re nyert az FC Barcelona a Numancia ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság (Primera División) 20. fordulójában. A szombat esti találkozón a katalánok Lionel Messi találatával szerezték meg a vezetést az 51. percben, majd Samuel Eto’o duplázta meg az előnyt. Vendég oldalon Jose Barkero ugyan szépített, de Thierry Henry és Messi újabb gólja végül könnyed győzelmet ért a hazaiaknak.

Numancia spanyol_labdarúgás

A Numancia a Barcelona után a Real Madrid bajszát is „megrángatta”

2008-09-18 04:00:25

Remek mérkőzésen nyert 4–3-ra a bajnoki címvédő Real Madrid a Numancia ellen a spanyol bajnokság második fordulójában. Bernd Schuster együttese a második fordulóban a nyitókörben a Barcelonát megfricskázó Numanciát fogadta, és bár a mérkőzés elején kétszer is hátrányba került, végül sikerült kivívnia a győzelmet.

Numancia Primera Divison spanyol bajnokság 2. forduló Real_Madrid

Csúfosra sikerült a Barcelona nyitánya Numanciában: vereség

2008-09-04 04:00:24

Mint ismeretes, újonc otthonába látogatni egyik labdarúgócsapatnak sem könnyű feladat a bajnokság első fordulójában. A szabály ismételten megerősítést nyert a spanyol pontvadászat első fordulójában, és ki kell terjeszteni a Barcelonára is.