Találatok a NB I címkére

Találatok száma: 15544

NB I: „A Vasas ezt tudja kínálni” – reagáltak Doll kritikájára

2017-12-11 13:17:04

A Vasas labdarúgócsapata reagált Thomas Doll szavaira; mint beszámoltunk róla, az FTC vezetőedzője a szombati Vasas–FTC bajnoki mérkőzés (0–2) után kritikával illette a zöld-fehérek számára a Szusza Ferenc Stadionban felkínált öltözőt.

Vasas  Thomas Doll  NB I  FTC

NB I: egyelőre nem álltak le a munkával a sereghajtónál

2017-12-11 10:55:41

A labdarúgó NB I utolsó helyén telelő Mezőkövesd két napig még edzésben marad, a játékosok szerdától mennek szabadságra, majd január 8-án kezdik meg a felkészülést a tavaszi szezonra.

NB I  Mezőkövesd

NB I: a DVSC január 15-én kezdi a felkészülést a tavaszra

2017-12-11 10:27:29

A téli alapozás január 15-én indul, a munka megkezdése előtt felmérések lesznek – írja hétfői hírében a labdarúgó NB I harmadik helyén telelő DVSC hivatalos honlapja.

NB I  DVSC

Videó: balhé a keleti derbin, Jovanovic megütötte Ugrait

2017-12-10 11:50:34

Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó NB I 19. fordulójában a Diósgyőri VTK 3–2-re legyőzte a Debreceni VSC-t Mezőkövesden. A mérkőzés szünetében kisebb balhé tört ki a pályán, ami után Bognár Tamás játékvezető kiállította az Ugrai Rolandot megütő Aleksandar Jovanovicot.

Ugrai Roland  NB I 19. forduló  NB I  DVTK  DVSC  Aleksandar Jovanovic

Videó: a Fradi ezekkel a gólokkal győzött és lett őszi 1.

2017-12-10 10:32:36

A FradiMédiának a Vasas elleni 2–0-s győzelmet követően az első NB I-es gólját szerző Lovrencsics Balázs értékelt, és láthatóak a Ferencváros találatai is a videóban.

Vasas  NB I  Lovrencsics Balázs  Ferencváros  FTC

A Leicesterhez hasonlította a Honvédot – Van der Meer utolsó értékelése

2017-12-10 09:37:46

A labdarúgó NB I 19. fordulóját követően két mérkőzés mestermérlegével már jelentkeztünk – most jöjjön a többi edzői értékelés, köztük az utolsó olyan Erik van der Meer-nyilatkozat, melyet a Bp. Honvéd vezetőedzőjeként adott a holland szakember...

mestermérleg  NB I  Horváth Ferenc  Honvéd  Erik van der Meer  Balmazújváros

Eppel Márton hölgykoszorúban – képgaléria

2017-12-09 20:56:15

Nézze meg a labdarúgó NB I 19. fordulójának mérkőzésein készült legjobb képeinket!

képgaléria  NB I

Honvéd: a győzelem után kirúgták Erik van der Meert

2017-12-09 18:34:51

A Bp. Honvéd labdarúgócsapata a mai nappal megköszönte Erik van der Meer munkáját és azonnali hatállyal felbontotta a szerződését – adta hírül a kispesti klub honlapja szombat este, nem sokkal azután, hogy a piros-feketék 1–0-ra megnyerték a Paks elleni bajnokijukat.

edzőváltás  NB I  Honvéd  Erik van der Meer

NB I: a DVTK ötgólos mérkőzésen verte meg a DVSC-t

2017-12-09 15:22:37

A DVTK 3–2-re nyert a DVSC ellen a labdarúgó NB I 19. fordulójában.

labdarúgó NB I  NB I 19. forduló  NB I  DVTK  DVSC

NB I: nincs győztese a Balmazújváros–Mezőkövesd mérkőzésnek

2017-12-09 17:28:23

A labdarúgó NB I 19. fordulójában a mérkőzés előtti áramszünet miatt tízperces csúszással kezdődő Balmazújváros–Mezőkövesd találkozó rendkívül mély, felázott talajon sok szabálytalansággal tarkítva, kevés helyzet után gól nélküli döntetlennel ért véget.

NB I  Mezőkövesd  Balmazújváros

NB I: a Puskás Akadémia állította meg az Újpestet

2017-12-09 17:05:01

A labdarúgó NB I 19. fordulójában a Puskás Akadémia 2–1-re legyőzte az Újpestet, megszakítva ezzel a lila-fehérek ötmeccses veretlenségi sorozatát.

Újpest  Puskás Akadémia  NB I  Labdarúgó NB I

Megtört az átok: a DVTK ötgólos meccsen győzte le a DVSC-t

2017-12-09 11:45:25

A labdarúgó NB I 19. fordulójában a Diósgyőri VTK 3–2-re legyőzte a Debreceni VSC-t Mezőkövesden.

NB I: visszajött az áram, lesz meccs Balmazújvárosban

2017-12-09 15:22:40

A labdarúgó NB I 19. fordulójában 15.30-as kezdéssel rendezik a Balmazújváros–Mezőkövesd találkozót, ám elképzelhető, hogy a mérkőzésen néhány perces csúszással indul útjára a labda. Történt ugyanis, hogy körülbelül félórával a kezdés előtt elment az áram a stadionban. Már úgy tűnt, veszélybe kerül a mérkőzés megrendezése, hiszen világítás nélkül nem lehetett volna befejezni a találkozót, de a hazaiak intézkedni kezdtek és példás gyorsasággal elővarázsoltak egy villanyszerelőt, aki hamar orvosolta is a hibát, így 17 perccel a hivatalos kezdési időpont előtt visszajött az áram, s kigyúltak a reflektorok a stadionban. A jelek szerint tehát lesz mérkőzés Balmazújvárosban, ám néhány perc késés elképzelhető a fél négyes kezdéshez képest.

Gyakran nyersz, ha az élen telelsz: a Fradi vagy a Vidi lesz az őszi első?

2017-12-07 19:31:08

Eldől, ki lesz az őszi bajnok, következik a labdarúgó NB I 19., egyben utolsó 2017-es fordulója. Az élen a Videoton áll 38 ponttal – a fehérváriak az erőre kapott Haladáshoz látogatnak –, de a Ferencváros az előző fordulóbeli csúcsrangadón aratott győzelemmel beérte pontszámban a Videotont, és a pocsék formában levő Vasas ellen játszik. Nézzük a 19. kör statisztikai érdekességeit!

érdekességek  Újpest  Videoton  Vasas  Puskás Akadémia  Paks

Ferencváros: Böde Dániel szerződést hosszabbított

2017-12-08 18:46:37

A Ferencvárosi Torna Club és Böde Dániel mindenben megegyeztek, így eldőlt, hogy a válogatott csatár zöld-fehérben folytatja a pályafutását – írja péntek esti hírében a fradi.hu, nem részletezve, hogy a labdarúgó eddigi szerződése mikor járt volna le, és hogy az új meddig szól.

NB I  Ferencváros  FTC  Böde Dániel

FTC: combműtéten esett át Finnországban a szélső

2017-12-08 17:09:49

Sikeres combközelítőizom-műtéten esett át Finnországban Bőle Lukács, a Ferencváros labdarúgócsapatának szélsője – adta hírül a klub hivatalos Facebook-oldala.

sérülés  NB I  Fradi  Ferencváros  FTC  Bőle Lukács

UTE: megváltozott ítélet – a bíróság az egyesületnek adott igazat a címerügyben

2017-12-08 13:09:23

A bíróság másodfokon megváltoztatta ítéletét, s az Újpesti Torna Egyletnek adott igazat a „címerbotrányban” – tudatta közösségi oldalán Wintermantel Zsolt, Újpest polgármestere.