Találatok a NB I címkére

Találatok száma: 14860

NB I: Ferenczi szerint elfogadhatatlan a DVSC helyzete

2017-07-24 21:01:58

A labdarúgó NB I 2. fordulójában a Haladástól 1–0-s vereséget szenvedett a DVSC, így a mezőnyből egyedüliként két vereséggel kezdte a szezont, és a táblázat utolsó helyén áll. A hajdúságiak középpályása, Ferenczi János úgy véli, hogy több csapattársa is tudása alatt játszott.

NB I  Labdarúgó NB I  Ferenczi János  DVSC

Az egyikről lemondott Doll, a másik élete formájában – derbihősök

2017-07-24 15:18:11

A labdarúgó NB I 2. fordulója után a szokásos hét eleji visszapillantónkban fókuszban a derbihősök, a pályafutása legeredményesebb hét meccsét produkáló Varga Roland és az első NB I-es gólját volt csapata ellen megszerző Nagy Dániel; a DVSC pocsék rajtja (amikor legutóbb két zakóval kezdett  kezdett a Loki...) és Bódog Tamás, az őszinteség bajnoka.

Újpest–FTC  Újpest  derbi  Varga Roland  Nagy Dániel  NB I-es legek

A balatoni nyár

2017-07-24 11:39:28

Mint a KFT számában a balatoni nyaralás, a magyar klubcsapatok nemzetközi kupaszereplése is ugyanolyan hamar illan el minden nyáron.

blog  Videoton  Vasas  Szabados Gábor  NB I  Ferencváros

Pintér: A labda ide-oda pattant, a bíróval sem voltam megelégedve

2017-07-24 09:09:08

A labdarúgó NB I-ben vasárnap rendezett meccsek közül az Újpest–Ferencváros (2–2) derbi után már idéztük a vezetőedzők értékelését, most lássuk a Balmazújváros–Vasas és a Puskás Akadémia–Videoton meccs mestermérlegeit.

Videoton  Vasas  Pintér Attila  NB I  Michael Oenning  Marko Nikolics

NB I: derbi lilában és zöldben, Gera álarcban – képgaléria

2017-07-23 21:16:09

Összeállításunkban megnézheti a labdarúgó NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzésein (Újpest–Ferencváros, Puskás Akadémia–Videoton, Balmazújváros–Vasas) készült legjobb Nemzeti Sport-fotókat. A derbin Veres Viktor és Dömötör Csaba, Felcsúton Földi Imre, Balmazújvárosban Földi D. Attila fotózott.

Újpest  képgaléria  derbi  Videoton  Vasas  Puskás Akadémia

NB I: a Videoton fordított a Puskás Akadémia ellen

2017-07-23 19:04:52

A labdarúgó NB I 2. fordulójának vasárnapi játéknapján a Puskás Akadémia már a 2. percben vezetést szerzett a Videoton ellen, ám a fehérváriak még az első félidőben fordítottak, a másodikban pedig újabb gólt lőttek, így 3–1-es győzelmet arattak Felcsúton.

Videoton  Puskás Akadémia  PAFC  NB I 2. forduló  NB I

NB I: idegenben verte a Vasas a Balmazújvárost

2017-07-23 19:51:30

Hamar vezetést szerzett a Vasas Remili Mohamed révén a Balmazújváros ellen, és kevesen gondolták volna, hogy ezzel a góllal ki is alakul a végeredmény a labdarúgó NB I 2. fordulójában. Az újonc Balmaz mindent megtett az egyenlítésért, de sikertelenül, így vesztesen kellett elhagynia a pályát.

Vasas  NB I 2. forduló  NB I  Balmazújváros

NB I: a Fradi a 90. percben mentett pontot a derbin

2017-07-23 19:53:37

Színvonalas, mozgalmas mérkőzésen, sokszor hangulatos szurkolás mellett az Újpest 2–2-re végzett odahaza a Ferencvárossal a labdarúgó NB I 2. fordulójában.

2017-07-23 17:12:37

A két vezetőedző megnevezte a csapatát – az MLSZ adatbankja szerint a következő 22 labdarúgó kezd a vasárnap esti Újpest–Ferencváros NB I-es bajnoki derbin.

Újpest  derbi  NB I  Ferencváros

DVTK: két szurkoló is megsérült a kispesti lelátón

2017-07-23 12:02:05

Két diósgyőri szurkoló is megsérült a vendégszektorban a szombati Bp. Honvéd–DVTK (2–2) bajnokin – írja a boon.hu.

NB I  Honvéd  Diósgyőr  DVTK  Budapest Honvéd  Bp. Honvéd

„Rossz edző lennék, ha...” – NB I-es mestermérlegek

2017-07-23 09:46:12

A labdarúgó NB I 2. fordulójának szombati meccsei után a Bp. Honvéd és a DVTK vezetőedzőjét, Erik van der Meert és Bódog Tamást már idéztük, most lássuk a másik két találkozó mestermérlegeit.

Radványi Miklós  Paks  NB I  Mészöly Géza  Mezőkövesd  Herczeg András

NB I: a Haladás legyőzte Sopronban a Debrecent

2017-07-22 22:20:00

A Haladás David Williams góljával legyőzte a Debrecent soproni albérletében a labdarúgó NB I 2. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.

NB I 2. forduló  NB I  Haladás  David Williams  DVSC

NB I: Lanzafame öröme; nassoló labdaszedő – képgaléria

2017-07-22 21:06:39

Összeállításunkban megnézheti a labdarúgó NB I 2. fordulójának szombati játéknapján lejátszott meccsek – a Bp. Honvéd–DVTK (2–2), a Mezőkövesd–Paks (3–2) és a Haladás–DVSC (1–0) – legjobb felvételeit. Kispesten Földi Imre, Mezőkövesden Szabó Miklós, Sopronban pedig Szendi Péter fotózott.

képgaléria  Paks  NB I 2. forduló  NB I  Mezőkövesd  Honvéd

Egy gól is elég volt a Haladásnak a csak döcögő Loki ellen

2017-07-22 20:29:18

onlive!  közvetítés  NB I 2. forduló  NB I  Haladás  David Williams

NB I: a DVTK a 96. percben mentett pontot Kispesten

2017-07-22 19:51:18

A labdarúgó NB I 2. fordulójában a teljes második félidőt emberhátrányban töltő a Bp. Honvéd 2–1-re fordított a DVTK ellen, ám  Diego Vela a 96. percben egyenlített, így 2–2-es döntetlen született a Bozsik-stadionban.

NB I 2. forduló  NB I  Honvéd  Diósgyőr  DVTK  Budapest Honvéd

NB I: kétgólos hátrányból fordítva nyert a Mezőkövesd

2017-07-22 19:56:19

A labdarúgó NB I második fordulójában a Mezőkövesd hazai pályán fogadta a Paksot, és ugyan a 60. percben már 2–0-ra vezetett Csertői Aurél csapata, ám emberhátrányba került, és a Mezőkövesd a remek cseréinek köszönhetően bő 10 perc alatt három gólt szerezve megfordította a mérkőzést

Paks  NB I  Mezőkövesd  Labdarúgó NB I

Vasas: hónapokra kidőlt a nyáron igazolt cseh védő

2017-07-22 18:16:30

Alighogy megkapta a magyarországi játékengedélyét, súlyos térdsérülést szenvedett Vít Benes, a labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas nyáron szerződtetett cseh középhátvédje. Rajta kívül honfitársa, Jan Simunek is kidőlt a sorból, de ő szerencsésebben járt.